Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
A co tu tak cicho? Hm?? Mnie też jakoś ostatnio nic nie wkurzyło zbytnio. A podoba mi się Mikołaj z Orange'u który ma chyba 6 rąk i te inne stworki, co tak fajnie tam tańcują :D Merry Christmas for everyone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i smieszy mnie Mann w reklamie
herbaty lipton chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorta
najlepsze to te z tesco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie strasznie wkurza
ta reklama co ją puszczaja zawsze przed świętami co facet mówi wierszyk jak to je karpia pod choinką ze swoją rodzinką,ale nie to jest najgorsze,nawet nie "pan karp".Tylko jak dziewczynka się pyta kiedy będą prezenty a wszyscy wybuchają śmiechem :O co w tym śmiesznego? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo ta
facet w statku kosmicznym______ tu ziemla, tu ziemla sliszisz ty mienia? na mnie to działa jak płachta na byka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *muminka*
Najgorsza reklama to Żabka...:/ "ja lubię żabkę...codziennie bywam tam...wypłacam kasę..."JAAAAAAAAAAAAA maskara.nie wiem czyj to był pomysł..i ten robotnik w tym kasku z taka miną..nie mogę dobrze że już jej nie puszczają:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaa
ja w ogole nie lubie reklam,dzialaja na mnie jak plachta na byka,najgorsze jest to,ze jestesmy zmuszeni je ogladac.czasem po ciezkim dniu czekam na jakis fajny film ale niestety nigdy nie dotrwam do konca przez te cholerne reklamy:-000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zauwazyliście ze
jak często reklamują jakiś film, to wiadomo, że nic nie bedzie wart ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... Pan Karp. A "Kiedy bedą prezenty?" to najśmieszneiszy kawał na świecie! Bardziej śmieszne jest słowo "kot". A podoba mi się reklama pożyczek z jakiegoś citibanku czy czegośtam jak jest taki dom ozdobiony jakimiś światelkami to tak miga i fajna juzyczka leci... Albo świąteczne reklamy Orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mmogę
jak leci ta reklama chusteczek do nosa SUDAFED w biurze- jedna wyciera nos, a druga gada przez telefon i rży. boshe skąd oni taki wariacki rechot wzieli ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka bez kitu
albo szczepienia na pneumokoki czy meningokoki - nic nie warta trucizna,ale wiele rodziców sie na nią nabiera :-o To sie nazywa żerowanie na ludzkiej nieświadomości i jest wręcz niesmaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tim 45
turbodymomen jest wpierdalajacy i pan pikus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wiem co dzisiaj
kropelka bez kitu, właśnie weszłam, żeby o tych szczepionkach napisać. Masakra, szczególnie dla kogoś, kto stracił dziecko....(oczywiście nie z powodu rotawirusa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Óna mówi wyraźnie Żanet Kaleta KALETA to chyba nazwisko, bo "niezniesłabym" kolejnej Żanetki, Kasi, Zosi w wieku co najmniej prokreacyjnym szczególnie często zdarza "mnie się" słyszeć ów stwór/twór(?) podczas śniadania blehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muslifamilia
nic mnie tak nie doprowadza do pasji jak blondyna rzucająca sobie do ryja tik taki przy windzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muslifamilia
nic mnie tak nie doprowadza do pasji jak blondyna rzucająca sobie do ryja tik taki przy windzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muslifamilia
nic mnie tak nie doprowadza do pasji jak blondyna rzucająca sobie do ryja tik taki przy windzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muslifamilia
nic mnie tak nie doprowadza do pasji jak blondyna rzucająca sobie do ryja tik taki przy windzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt tu nie pisał dawno... :-( A pamiętacie jeszcze tą reklamę pizzy (bez skojarzeń :D) w której siedzieli jacyś debile na statku i mieli miny jak naćpani a jak była pizza z mrożonki to wszyscy nagle "ożyli" i zaczęli jeść... przepraszam... żreć tą pizzę jak świnie i mówić, że "jak u mamy"? No pizza z mrożonki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abulafia
Ahhh xDD, kilka dni zajęło mi w pracy :) przejrzenie całego wątku, nie raz po prostu trzeba było płakać ze śmiechu. Gdyby zrobić jakiś ranking to w pierwszej kolejności znalazły by się: Owoce SOM duże i SOM ze kszaczka (SIC!), wytrzeszcz z Tiny ;], żanet kaletaaaaa, turbodymo..., ja chce kupe ale u Tomka no i nieszczęsny Perwol co to każda laska wyciąga zza pleców niczym Coperfild tramwaj z koperty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przepraszam... żreć tą pizzę jak świnie i mówić, że "jak u mamy"? No pizza z mrożonki???" Bo mama pewnie na Antarktydzie mieszkała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj te komentarze
ale Biedronka jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadawcza
Dobijają mnie mamusie zachwalające Rutinoskorbin! Głupie baby, pieprzące 3 po 3 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×