Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

a mnie niezbyt :/ Szczególnie gdy widzę ją 5x w ciągu jednej przerwy reklamowej,iu nie rozumiem co gada a oni się śmieją :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja właśnie też nie rozumiem
tej drugiej części jej wypowiedzi,ale śmieszny mnie jej głos.Podoba mi sie jeszcze bardzo reklama orange "podwajamy twój świat",ten światek przypomina mi scenografię z Domowego przedszkola :) A i muzyczka jest fajna Za to nienawidzę każdej reklamy ery czy tam plusa z Kurowską :O Są żałosne.A ta nowa z kabaretem Łowcy.B jest tak żenująco głupia,że nie wiem czy się śmiać,czy płakać-"jestesmy zawieszeni,na takich linkach" :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motomotomoto
Ja też się zastanawiałam co ta kobieta z reklamy Play mówi i znalazłam to w necie ;) Chodzi mniej więcej o to: ,,Skrzeczący Franek powiedział,że skoro jestem taka oziębła to mogę zostać maszyną na zimne napoje". :D Reklama McDonalds z chłopakiem,który wychodzi z szafy,gdy ojciec jego dziewczyny pyta czy coś jej kupić w McDonalds. Beznadzieja :o Wkurza mnie też reklama w radio o zaparciach. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonido de corazon
A mi się jak zwykle podoba nowa reklama Heyah z psem, który męczy się by zdobyć kość i kotkiem, który tylko pstryka ,,palcami" i przychodzi do niego tłusta myszka, zawiązuje mu chustkę pod szyją, kładzie się do miski i jeszcze pakuje sobie jabłko do pyszczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nenawidze
A ja nienawidzę Żanet Kalety aaaaaa jak ją słysze to szlag mnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio do szału mnie doprowadza reklama banku śląskiego - "tato ... KUPA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kolei mnie wkurza na maksa
ohydny gowniarz z reklamy Danio - ten, ktory otwiera pelną jedzenia lodowke i drze oblesnego ryja, że nie ma co jesc. Tak mu z glana od razu zakosić w ten glupi pysk :O. Okropnie irytujące jest tez babsko z reklamy Biszkopt Fix, co to surowe ciasto chce wsadzic do lodowki i wklada dwa rozne buty. Te jej glupawe smiechy i klepanie sie w czolo sprawia, ze mam ochote ja klepnac metalowym kijem bejsbolowym :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie wszystkie reklamy mnie wkurzaja, jedyna ktora naparwde mi sie podoba to z kawa gdzie "zatrzymuje sie czas" jest taka przemyslana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... jedyne, co mi sie podoba w tej reklamie biszkoptu fix czy innego goowna z torebki to mops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuuuu wkladek disscret dla kobiet......d reklama dzieki tym wkladkom mezczyzni beda sie za nami ogladac masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość óóóżżż
Do szału mnie doprowadza reklama puszczana w radio,jak facet mówi o coś w stylu ,,diabeł nie dziewczyna,talia osy,zgrabna pupa w obcisłych jeansach..." aż mi się niedobrze robi,jak ten zbok to mówi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha a niech mnie
leci tez w radiu reklama o regularności wypróżnień. no jak u mnie akurat siedzi klient w pracy i to leci, nie wie, gdzie oczy podziać, heheheh, i ja też. ale masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość óóóżżż
No tak,te wypróżnienia też są tragiczne. Ja pracuję jeszcze z 3 osobami w pokoju i zawsze,kiedy puszczają tą reklamą to zapada jakaś dziwna cisza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha a niech mnie
za to nie ma już Żanet Kalety, co za ulga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie najgorsza reklama to mleka wypasionego:O od kiedy krowy mleko piją????? co za debil to wymyśłił:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenująca bikejkowa blondyna
w reklamie bodajże Ery, ktora na czułe pytanie swego misia: "Krysiu, co dla ciebie?" odpowiada jakże inteligentnym i wysublimowanym myślowo "Yyyyyyyy....", robiąc przy tym minę osoby o ujemnym IQ, której w dodatku ma potężną sraczkę i absolutnie natychmiast musi skorzystać z kibla. Zabić taką grabiami to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenująca bikejkowa blondyna
oczywiście miało być "która w dodatku...", a nie "której".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giuafjhedf
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykot
@żenująca bikejkowa blondyna - przecież reklama ery to parodia takich debilek w białych kozaczkach. w Internecie powszechnie określa się je jako "krysie", gdyż swego czasu popularny był blog fotkapeel, niestety teraz skasowany, na którym właśnie takie imię było używane do nazywania wszystkich bohaterek wpisów. myślałam, że ta reklama jest tak prosta w przekazie, że nawet krysie załapią... co do rekam - mega irytująca jest reklama mleka wypasionego, jest głupia i tak naprawdę nie wiem, jak stargetowana. przecież mleko piją głównie dzieci, a to wygląda na reklamę dla nastolatków w dodatku tragicznie żenującą. naprawdę nie wiem, kto zatwierdził tę reklamę, ale ja go bym u siebie nie zatrudniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czarny kot
tak, wiem, że takie bikejkowe blondyny okresla się mianem "kryś", swego czasu podczytywałam nawet wspomniany blog fotkapeel. Przekaz reklamy rozumiem (wyobraź sobie, że nie jestem taką "krysią" :O, wbrew temu, co sugerujesz), po prostu postać owej "krysi" jest żenująca, irytująca i ogólnie do bani. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikkor
jeśli barszcz biały to tylko winiary i inne reklamy w których rodziny umierają ze szczęścia że mogą zjeść gównianą zupę z paczki. oraz reklama opowiadająca o nietrzymaniu moczu w taki sposób że zaczynam żałować że trzymam mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te raklama mleka jest żenująca. Chciei to zrobić pod jakieś teledyski, gdzie debil śpiewa obwieszony wysiącem łańcuchów, wszystko na eleganckim jachciku, jakieś laski tańczą i kręcą dupami, i w ogóle wszystko w stylu maxi kinga. Miało być fajne, ale przykro mi, NIE WYSZŁO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie strasznie wkurzają
aktorki podające się za lekarki w reklamach. Jedna babka jest dermatologiem, później stomatologiem, a jeszcze później kimś innym itd. :o Tylko nazwiska im zmieniają. Czemu nie mogliby wziąć prawdziwego specjalisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupu
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona kapsułka
nie ma nic gorszego od "pędzimy na karuzelę" czyt. matkę nigdy nie może boleć głowa bo co to z niej za matka, na szczęście ma czerwone kapsułki i już pędzimy na karuzelę....dramat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupu
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie reklama Lipton Ice Tea, ta, w której gościu pije tą herbatę w jakimś chińskim hotelu i wszyscy zaczynają tańczyć, gra poje**na muzyka ("a uu a uu a" - bardzo mądre) i ogólnie jest happy. Kurde, włączam rano telewizor, a tu "A UU A UU A", to działa lepiej niż kawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o reklamach, od których...
JA nie cierpie reklamy, ktorej slowa brzmia: gud... bed.... gud... bed.... gud-bed......... gud-bed, gud-bed, gud-bed.. gud... gud..... gud... gud.... gud... gud! gud! gud-gud! Gud!! GUD!!! GUD!!!!!!!!!! nawet nie wiem, co przedsttawia (w sensie: co reklamuje), bo nie moge na nia patrzec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×