Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Reklama Danio i drący się dzieciak, że nic w lodówce nie ma. A lodówka pełna po brzegi. Kuźwa, dużo ludzi rzeczywiście nie ma co jeść a oni z czymś takim wyskakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
a ten glos co krzyczy za salata to mamuska tego bahora???czy ten dzieciak bo jakis dziwny glos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan i władca małolat
reklama rexony ze świnią pod pachą obleśna jest po drugie ta głupia dziunia posmarowła się pod jedną pachą a na schodach podniosła drugą po cholere te pachy wywala, i kto codizennie robi tyle zakupów?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmer
mnie najbardxziej wkurwiają reklamy zupek w proszku, na których widzę świeże warzywa z low grawity opadające w tempie jeden metr na godzine. a dos zału doprowadzała mnie reklama, na której matka kazała córce zanieśc tatusiowi talerz zupy z torebki, a tatuś był właścicielem hektarów sadu i ogrodu ze świezymi warzywami. i on te warzywa wkłada do skrzynek, a córka niesie mu talerz zupy z torebki. nożesz kurwa jego mać - jakim trzeba byc idiotą, żeby reklamowac zupe w proszku i wmawiać ludziom, że jest lepsza od tej ze świeżych warzyw? jakby mi żona zafundowała zupe z torebki w takiej sytuacji, to by dostała po mordzie i wymeldowanie. te reklamy sa chyba skierowane do leniwych lampucer nie umiejących gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropna jest ta reklama sosów z torebki z tymi "słodziutkimi" (???) dziefcynkami co jesce nie mufiom. Zamiast "uważaj na szczypiorek" usłyszałam "ufaśaj na CIPIOLE", więc za bardzo normalne to nie jest. A przez dalszą część reklamy te głupie bachpory tak piszczą, śmieją się, srają, czy nie wiadomo co robią, bo tak drą ryja, że głowa boli od tego. I po cholere wpychają do co drugiej reklamy dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Mi mi się śni
Mnie ostatnio do szalu doprowadza reklama salatki cesar Knorra - moj sposób na porozumienie międzyplanetarne - co to qrwa ma być ? No i goląbki bez zawijania - czekam aż pojawią się pierogi bez lepienia ciasta, bitki bez wolowiny i rolady bez nadzienia i inne tego typu cuda. Hermanowa nie jest ladna aktorką ale w tej reklamie to już ją okropnie pomalowali i wygląda koszmarnie. Poza tym dobija mnie Prince Polo i ten facet który wychodzi od fryzjera z fryzurą pudla a jego laska jeszcze się z tego cieszy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Ktoś już tu pisał o środkach na wzdęcia, że w ogóle temat obleśny, że samo słowo 'wzdęcie' jest obrzydliwe, ale mi jedno do głowy przyszło... Że te 'antywzdymacze' reklamują tylko kobiety! To znaczy że co? Że mężczyźni nie miewają tych za przeproszeniem wzdęć? Czy że mężczyznom one aż tak bardzo nie przeszkadzają, jak kobietom? Nie umiem tego wytłumaczyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dobija mąż Hermanowej - okulary w czarnej oprawce, trzy dniowy zarost i dowciapne uwagi. Obraz pt. "Intelektualista, mąż artystki w modelu rodziny partnerskiej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmasakrowana reklamami
A mnie to najbardziej wkurza reklama gdzie ta pojebana baba gada u kosmetyczki do drugiej ze na jakims koniu jechala i miala na sobie SWOJA ULUBIONA PIZAMKE Z ROZYCZKAMI NA PIERSIACH no kurwa jak mozna byc tak porabanym i jeszcze gada ze ten kon sie odwracal i patrzyl na nia takimi madrymi oczyma, no nie dziewie sie mu, tez bym sie na takiego debila ze zdumieniem patrzyla!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuupupup
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYSIUŃKA :P
reklama pitu pitu :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
O fuck... Wqrvv na maxa "Para, para, para..." reklama vision express. Ja pierd... Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę znieść tej popieprzonej reklamy jakiegoś gówna z kfc (tych lodów czy czegoś takiego). "pij je. sraj je, zimne". NO KURDE KTO TO WYMYŚLIŁ??? Okropne w tej całej reklamie jest jeszcze to, jak ci ludzie oblewają się tymi lodami... Fuj. To wygląda jak rzygi, a smakuje pewnie podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, a jakby nie mrugający co chwila napis KFC to bym qrwa nigdy nie wpadł na to że to jest reklama żarcia KFC. Skutecznie zniechęca do zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxxxxa
A mnie wkurzaja reklamy podpasek i pampersów przed meczem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wkurza reklama gdzie jest taka okropna piosenka,babka tam jest kelnerką,to chyba oRange i jest kawiarenka MAGIEL TOWARZYSKI ,tak mnie to wk*urwia że szok,wkurza mnie jeszcze bez endu i męczą mnie raklamy banków i takich tam,ale na pierwszym miejsu jest Knorr i sosoy do sałatek i ta piep*rzona aktorka"To mój sposób na porozumienie między planetarne" albo "To mój sposób na podtrzymanie tradycji" ,no ja pierd*ole sami przyznajcie wyjdzie ci jakaś cip*a i pie*przy takie głupoty ,wsypie zawartość torebki i już ma tradycyjny,polski obiad czy sałatę...OMG.A jaka to jest ta reklama z seplenieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antybristler
A od kiedy twoje dzieci mogą jeść lizaki?!?! Od kiedy są te z NIM-2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Od kiedy twoje dzieci mogą jeść lizaki?"??? Przecież lizaki raczej SĄ DLA DZIECI, no nie? To tak, jakby się zapytała "od kiedy twoje dzieci mogą palić?" Wkurza mnie ta reklama i mina tego głupiego bachora z lizakiem w ryju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"od kiedy twoje dzieci mogą palić?" Od kiedy palą te z filtrem, z nim-2 :D (przy okazji, czym sie do cholery różnią te lizaki od innych. Przecież lizaki nie szkodzą, a jeśli chodzi o zęby to rozpieprzą je w równym stopniu jak inne :D Chyba że chodzi o kształt "dzieci się już nie zakrztuszą,jak niegdyś chupa-chupsami" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
Nie trawię reklam, na których na biało ubrana rodzina wielopokoleniowa zamiast biec rano do pracy/szkoły to rozsiada się na tarasie w sadzie i je płatki/nutellę czy pije kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneć
Ja nienawidzę ''Bez Endu'', turbudymognoja i kilku innych, ale lubię heyah i uwielbiam biedronkę:D Za to ten gruby kutas z tesco -"ale jestem mięski" przyprawia mnie o dreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobroduszny
najgorsze są siostry bez endu - kto promuje w Polsce takie czarne brzydkie ścierwo? NIe jestem rasistą, ale jak tą reklamę widzę to zaczynam nim być Druga reklama to 7days Trzeci actimel z głupimi wierszykami - takie wierszyki to się w przedszkolu wymyśla I wszystkie reklamy w których ktoś siedzi i mówi o jakimś produkcie i nic się nie dzieje (np pasta do zębów i wypowiada się jakaś dentystka, że to dobra pasta itd) Wszystkie reklamy ze wzdęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneć
O, wiem, jeszcze była taka reklama kleju do protez korega i tam grała dość sławna aktorka, żenua, chwaliła się, że ma protezę XD Nie ma to jak cieszyć się ze starości. Dobrze, że to dawno nie leciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Mi mi się śni
Zdecydowanie - kobieto ale jęstem mięski i ręce do kury - ŻENADA. Chyba mialo być zabawnie a wyszlo koślawo strasznie. To co prawda nie do końca reklama - ale dobijają mnie plastry AIKIDO do usuwania toksyn - rzygać mi się chce jak to widzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwują mnie reklamy garniera, a dokładnie tych anyperspirantów, które działają tak długo. damski - 48h, męski - 72H!!! Czy według garniera to ludzie się nie myją po trzy dni, psikają się antyperspirantem i się zachwycają jak to oni zaj**iście świeżo pachną??? Przepraszam bardzo, nie wiem, jak was, ale mnie to obraża. Tak samo głupia jest reklama Sprite'a z tą imprezką i tymi babkami (a czy ten chłopak co siedzi u tych babek nie przypomina wam takiego gościa z jakiegoś zespołu?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka blondi 25
od kiedy twoje dzieci moga jesc lizaki???? japierdole! nie moge! jeszcze ten maly tak chwyta gebę tej matki jakby ja chcial strzelic w pysk, co za durna reklama!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×