Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

ale sie usmialam z waszych wypowiedzi:D fajnie to opisujecie:D ja osobiscie nienawidze reklamy danio, jak en chlopak podchodzi do lodowki i krzyczy:"mamoo, jestem gloodny!maaamoooo!!!":O nienawidze reklam wszystkich proszkow do prania, zwlaszcza z panem "chojzerem":O ta reklama z sieci plusa z tata baba w peruce co przewraca oczami jest tak wkurwiajaca ze masakra... slynna reklama "jestem z malsa , jestem z malsa!":D czyli sos knorrr z grzankami - sposob na porozumienie miedzyplanetarne. Nie lubie tej aktorki z wystajacymi kosciami policzkowymi:O bez endu i trzesace tylki:O no i oczywiscie reklama etopiryny i pani gozdzikowa... i te dziecko co krzyczy mamo mamo a tate boli glowa!!!!!!!!!! a lubie reklame kawy ale nie pamietam ktorej:) jak ona schodzi po schodach i ze jej facet to niby duze dziecko:) nie wiem czemu ja lubie, moze dlatego ze kojarzy mi sie ze z moim facetem. Fajan tam muzyka leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego to jest reklama co jada faceci jakims autobusem i cos spiewaja w stylu disco polo?:O tej reklamy tez ninawidze... to chyba reklama jakiejs farby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan wojskowy
natomiast wszystkie reklamy Ikea są pierwsza klasa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tywethsertbh
Sosy do sałatek, co te dwa smarki wybierają sos. Łby bym poukręcała za te trajkotanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbertr
w jednej z reklam jest taki teskt że u nich jest "bez pitu pitu". jakbym ja temu pomysłodawcy zrobiła pitu pitu to już by nie wstał, jak Boga kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmnbnnbvbvcvcv
A mnie najbardziej wnerwia reklama pieluch pampers gdzie są trze trzy bachory i leci tekst < wyglądacie tak samo, ruszacie się identycznie>3 Te bachory są ohydne rzygać możną tą reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Mi mi się śni
Znowu powrócila "porabana reklama " z gościem w samochodzie który jedzie z jakimiś chlopami z siekierami - mbank chyba :/ No i Tena lady i nietrzymanie moczu ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo reklama cisowianki jak ta dziewczyna lezy na lace i pije wode z zamknieta zakretka:D smiac mi sie chce jakie te niektore reklamy sa gloopie i malo pomyslowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O taaaak! Nietrzymanie moczu powoduje za każdym razem wybuch śmiechu u mnie w domu... A pamiętam jeszcze niedowierzanie z jakim oglądaliśmy to za pierwszym razem ;) Najbardziej irytują mnie wszelkie rodzinne reklamy, knorry, winiary, sagi... Dziewczynki wybierające sos do sałatek wrzuciłabym do czarnej wołgi najchętniej:D Ale! Absolutne rekordy pobiła reklama... "to turek comembert, pyszny, delikatyny, rozpływa w ustach się". Mój facet widząc moją reakcję na to coś zaczął mi na złość podśpiewywać ją kilkanaście razy dziennie. Na szczęście już mu przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj widziałam jakąś nową mistrzowską reklamę. Tym razem Dove. Blondyna przebija wszystkie dziołchy z Linei razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn bn hnjb hj
hbyugnmnm m,nkj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whatthefuck
parole parole parole, kurwa, gówno się w dupie obraca jak słyszę to 1682717462 raz dziennie. I te raszple ohydne z tej reklamy chleją ta wodę -.- no żesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wiecie może
jaki tytuł ma piosenka z reklamy samochodu (chyba toyota ale nie jestem pewna), gdzie siadają na tym aucie takie czerwone motyle? to taka stara piosenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Mi mi się śni
Zapomnialam dodać,że nie trawię Tymbarka i dużego kapsla - to jest tak mega debilna reklama,że aż chcialabym poznać twórce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia2507
siostry bezendu- co za debil wymyslil ta reklame??? albo jedna kropla ferry zmywa tyle talerzy!! bzdura goni bzdure hehehe!! pani aktorka swiezo po liftingu bo jeszcze geba spuchnieta od botoxu reklamuje wspanialy krem przeciwzmarszczkowy..bryyyy!!!! albo te wspaniale dezodoranty po ktorych nawet kropelka potu nie poleci przez 72 godziny.. ale smrod pewnie az mozna pawia puscic!! a reklama PLAYA??? wszedzie maja zasieg??? tak ,pod warunkiem ze sie jest poza budynkami bo w srodku to czasem zero zasiegu!!! i wszystkie cudowne wybielajace pasty do zebow... ale sciema! albo cudowne proszki do prania ktore od razu w pralce prasuja ubrania.. masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam spokój bo mam telewizor popsuty od miesiąca i mi go cholera nawet nie brakuje , mam spokój od reklammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia2507
do krewetki niektorzy wstaja o 4ej rano i daja sobie rade bez actimela i bez lunchu o 12ej:))) i wystarczy im 20 minut przerwy w ciagu pracy;) ale tej babie z reklamy to by sily braklo na normalna prace jak tylko ten syf actimel pije... sama nazwa juz jest obrzydliwa ACTI - aktywny MEL - glut.. a fujjj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadas
Reklama Vanish, gdzie babka wywiesza pranie na ulicy na sznurku i sciaga je, bo zauważyła ze koszulka ma nieco inny odcień bieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość że reklamy leków są zjebane to jeszcze je przedłużają głupim tekstem: przed użyciem zapoznaj sie z treścią ulotki bla bla bla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia2507
reklamy srodkow czystosci ktore usuwaja 99,9% bakterii.. masakra!!! niech ktos wymysli specyfik ktory usunie ten 0,01% to dopiero sztuka hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama z jakimś kędziezawym bachorem z krzywą mordą który drze jape do mamy ze tate boli głowa i nie chce robić fikołków czy czegoś takiego. tata dostaje od mamy etopirynę co jej Goździkowa poleciła i już nie boli... żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastka LU GO. Wkurza mnie barwa głosu tej baby, co się wydziera: "jest tak wcześnie a wy już nie macie energii....itd" Ta baba wrzeszczy jakby chciała a nie mogła a do tego bardzo sztucznie. W ogóle cała reklama jest sztuczna, czegoś w niej brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbgfhgfhgfhgfhgf
gfhgfhcvbvbvbvbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-darling
reklama jakiegos portalu czy czegos randkowego e-darling. Masakra! Sztuczne to jest i dubbing beznadziejny. reklama leci na TV4 czy czyms takim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppupupuppuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram e-darling
jest beznadziejneeeeeeeeeeeeeeeee rzygac sie chce jak to widze i slysze i ten facet "wow" blleh!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryhtfhgfhbhcbvbbbbbbbbaaaaaaa
bchfghjgfhjutyughjgnbvncfbcvcbfgfhfthyrfhgfhgfnhgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamel i kałamaga
nie moge patrzec na reklame zabij mnie smiechem, w ktorej wystepuja kamel i kałamaga, żenada jak h u j, zwlaszcza ten kalamaga idiote z siebie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia2507
popieram:) w tym swoim zoltym sweterku wyglada jak idiota.. ma bawic skeczami a nie zniechecac juz na starcie wygladem pajaca.. zena totalna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×