Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość edusia...
laktacyd powrocil w radiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
wszystko na tip top, szpilki makijaż wszystko na tip top i dzień jest nasz! ALE NIE MÓJ:( Każdy dzień jest twój, kiedy always masz!!!! he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta reklama co tata zarazil
mame ... jak tow idze to mi sie nasuwa mysl ze tata to sie zarazil od pani sekretarki w pracy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlnw
Niemiłosiernie wkurwia mnie piosenka z reklamy Nissana Juke: ,,tłinkl, tłinkl i straszne zawodzenie później" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Ja pier.dole, co za zj.eb pozwolił sprofanować piosenkę Joe Dassina 'Les Champs Elysees'... Mówię o reklamie Intermarche 'oooo intermarsze... ooo intermarsze...'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupencja
ku...rrrwa ale udusiłabym twórców gooowna " Aromaktifffff.....! A Blikle wstydziłby się pie....lenia o pączkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
A wokaler i apetizer? Wrrr... To chyba ten sam dzieciak mówi... Ta wkurzająca wada wymowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
aa wokaler. a ja myslalm że tokalew:) intermarche okropna, kto wybiera,, śpiewakow'' do tych reklam to samo slip and play blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Mi mi się śni
Po pierwsze - Witaminer - i ten goSciu z wózkiem, jego wokal za każdym razem rozkłada mnie na łopatki. Miller Frup czy jakoś taki niesamowicie drący ryja bachor. Oczywiśce Always i Tena Laydy i lekkie nietrzymanie moczu -ŻENADA... No i Turbodymomen powrócił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donek 53 (wulgarny)
nie oglądam reklam (od razu przełączam kanał) bowiem dowiedziałbym się głównie tego, że kobiety przeciekają w nocy(dlatego wiszą łbami na dól), śmierdzą, nie trzymają moczu ani kału i wciąż są wzdęte i zostałbym pedauem - a tego nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kleszcz
a ta tępa dziffka która łazi po mieście z podniesioną łapą w której trzyma pochodnię? (statua - psia jej mać!) a ta parka od kanciarzy z edarling - ta sama reklama od 2 lat :D na dodatek cały wysiłek to zamiast niemieckiego "ou" polskie "łał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonamarchewka
Vitasteron. bez tego specyfiku faceci są do niczego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
dla mnie reklama godbye apetite, to promocja anoreksji. apojrzcie na te gruba babke w reklamie, caly czas cos je przeżuwa, a te chuda co podchodzi do stolu naklada sobie jakies Gowno na talerz, małe, niewiem co to jest, potem pije specyfik rozpuszczony w wodzie i mowi ,,juz jestem syta'' i nie je nic!!!! potem sie nastolatki na to napatrza, wrazliwe na punkcie wagi i wyciagna wnioski. że trzeba sie napic jakiegos gowna i nic nie jesc, potem zaczynaja unikac jedzenia i gotowe zaburzenia odzywiania!!! a przecież odchudzanie powinno byc rozsadne!!!!zeby schudnac trzeba jesć, ale z umiarem i zwracac uwage co sie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaaaaaaa
Mnie denerwuje ta reklama nie wiem czego co ten facet mówi ,, Magdaaa haloo, magdaaa" jak ona cos tam kroi w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_09
Chyba najbardziej nienawidzę reklamy tego tranu mollers czy jakoś tak. A szczególnie tego "oj" na końcu. Trochę mniej reklam muller froop i dove. Albo reklama fervexu. -Tata zaraził się AIDS w pracy, potem zaraził mamę, mama Antka a on mnie. Wszystko pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonamarchewka
Mój "hit" to jednak carrefour i patelnie A na tej to może Ci jajka usmażę? Qrva, cycki sobie usmaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wq... ta yeb. reklama Muller Froop i ten bezczelnie podkładany głos tej małej krzykliwej.... grrrr! zawsze wyciszam dźwięk, nienawidzę tej reklamy!!!!!! kolejna to - coć tam jakieś podpachy czy coś, że niby popuszczamy sobie w majty! lekkie nietrzymanie moczu??? o kogo qr chodzi? w jakim świetle nas to stawia?? jakie nietrzymanie moczu??? vitasteron - żenada - te sztuczne dziunie.... pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i też j.w. Goodbye Appetite... ja pierdzielę, głos w reklamie słonia ido tego durny tekst całej reklamy (np. zamień kluseczki na figurę laseczki) i fakt, że cizia wypiła szklankę wody i pier... "już jestem syta" noż kur.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owocowy alarm
No tak,ten chudzielec z Goodbye Appetite zjadł jedno ziarenko groszku czy czegoś tam i już najedzona. Super zdrowy pomysł na odchudzanie :o Muller Froop? Wtf? i dlaczego ,,owocowy alarm"? Poza tym wnerwia mnie buc Bartosz Opania w reklamie banku (?) W ogóle denerwują mnie profesjonalni aktorzy, pchający się do reklam. Wiadomo, że robią to tylko dla kasy, a po jakimś czasie tłumaczą się, że wcale nie wierzą w to co reklamują :o Oszuści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilna reklama jakiegos musli
ktore trzeba wpieprzac przez 14 dni. W reklamie jakas tepa kretynka zaslania swoj rzekomo ogromny brzuch gazetą i parasolem. Po dwoch tygodnia zarcia musli jest superplaska i juz sie nie musi zakrywac. Reklama nie dosc, ze glupia i majaca g...o wspolnego z prawda, to jeszcze szkodliwa i obrazliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donek 53 (wulgarny)
reklamy są tępe,durne i debilne DLATEGO że adresowane są przede wszystkim do KOBIET! a skoro takie są - to znaczy że TAKIE działają! [zwróćcie uwagę na fakt, że reklamy kierowane do mężczyzn [piwo, samochody, sport] są naawet ciekawe np seria z Żubrem] i pomysleć, że takim tepym stworzeniom mężczyźni :O dali prawa wyborcze i dopuścili np do sądownictwa :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belisssssa
no najlepsze sa re w radiu powtarzane dosłownie co dwie piosenki np na rmf fm...lactaced belissa apetizer KURWA ja juz mam tego dość . czy to wogole jest normalne ze 90 % reklam to reklamy leków albo suplementów??? (pomijając już fakt jakim jest niski poziom tych reklam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sie nazywało to maslo że jakiś typ wącha masło i mówi że pachnie jak bochenek chleba? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donek 53 (wulgarny)
a reklama jak banda a/ kretynów (w podmiance :D z bandą b/ idiotek) stoi w kilometrowej kolejce do a/ idiotki lub b/ kretyna mimo że obok stoi drugi/a idiota/ka zupełnie bezczynnie ponieważ ...... ten oblegany kretyn / oblegana idiotka umyła sobie włosy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Reklama multibanku co ten koleś mówi 'mylny błąd'. Co to kur.wa w ogóle za tekst 'mylny błąd' :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego nie rozumiem: dlaczego na podstawie reklam mozna pomyśleć, że kobiety są głupie? Naprawdę, należałoby zabronić dzieciom oglądania reklam, chłopcy wyrosną na mizoginów, dziewczynki-nie daj Boże-uznają obraz idiotki z reklamy za wzorzec kobiecości! Horror, zeżrą jakieś świństwo, żeby iść na karuzelę, albo będą zmuszać męża do kupowania nic nie wartego calgonu za ciężkie pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shaddy
Nie wiem czego to reklama ale jest Kaszle mama, za mama tata i pluszowy kotek kaszle" o.O WTF !!! Albo tez reklama czegos na zeby z tym dzieckiem co "misiowi wypadly mleczaki" i ta jego "babcia" co ma glos jak 30 latka, to w takim razie ile lat ma matka tego dzieciaka ? 15 ? I jak zwykle reklamy Lidl'a chyba najbardziej wkurzajacy jest ten koles co caly czas te ceny powtarza :/ Co za kretyn zaraz po studiach marketingu wymyslil ze jak w kolko beda cene powtarzac to ludzi zapmaietaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj ludzie,
A mnie się te lidla nawet podobają. Przynajmniej ludzie zwracają na nie uwagę i nie lecą w kółko przez rok jak np. ten apetizer, gdzie przedszkolak z głosem nastolatka mówi o brzuszku. :o Wkurza mnie natomiast ta baba, która dzwoni do przychodni i rozmawia o zaparciach. Wiadomo, ze rejestratorki w przychodni to w 99% wredne babska, które potrafią tylko warczeć i na pewno nie udzielają bezpłatnych porad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limona-Oberżyna
Nie mogę ,,przetrawić" tych Ulgixów :o Wcześniej Wzdęcia, teraz trawienie i ta paskudna baba, która sama sobie tych Ulgixów nigdy nie kupi tylko musi jej je dawać jakaś Hanka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×