Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość edusia...
podobają mi sie za to reklamy farb dekoral fashion bodajże, co tam pokazują jaki kolor do poszczegolnego wiersza, takim wierszykiem to mowia. na temat i nie glupie a glupia na maksa jest reklama z fioletowa krowa milki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona w domu
a pamiętacie tą reklamę jakiegoś drogiego wafelka, że w całej w Polsce o w pół do 10 wszyscy go jedzą? jakiś wielki gościu na koparce czy coś otwiera tego wafelka i je go na śniadanie. bo wiadomo że w Polsce wszyscy jedzą śniadanie punkt 9.30 oraz że taki pan Zbyszek pracujący na budowie nie je 10 kanapek z konserwą turystyczną ale jednego durnego wafelka ktoś pamięta nazwę? to było jakies 10 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolapada
ja nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predi888
znudzona w domu >>knopers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
dokladnie knopers...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej żenująca jest ostatnio reklama z Janem Nowickim. Koszmarna. Totalna porażka i zero sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
wlasnie to mialam pisac qrwa nowicki i jego pretensjonalny ton, masakra stary przemadzraly dziad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkooooooo
i to "trzeba być bufonem" -akurat tak go odbieram ,zwłaszcza w tej reklamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
no właśnie. ,,tylko bufon by tak o sobie powiedzial,'' a on właśnie mówi jak bufon, typowy bufon. albo kolejna durna seksistowska reklama axe, tym razem żel pod prysznic co te pipy sie rozbieraja, bo jakis wymoczek użył żelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predi888
Wyzwanie actimela ;/ epic fail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemo
Najnowsza reklama Alli - preparatu do odchudzania. Córka która mówi do kobiety która schudła 14 kg - "mamo jesteś najpiękniejszą mamą na świecie". Przecież do grubej matki na pewno by tak nie powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Wybitnie irytujący jest głos dziewuchy z reklamy cukru żelującego, nawet nie znam nazwy tego cukru, bo od razu wyłączam tv. Masakra, przemądrzały bachor, gada jak stara maleńka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucciola85
Najbardziej irytujące moim zdaniem reklamy: 1. Muller i zajadający się nim Grzegorz Halama 2. reklama jakiegoś samochodu, w której kilkoro ludzi przymierza się do niego 3. axe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie najbardziej denerwujace reklamy ma plus gsm, kogos to smieszy??? bo ja dostaje szalu. nastepnie oreo szczegolnie moment gdy to dziecko lize ciastko i wklada do mleka, obrzydliwe. no i muller z tym niedorozwojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
wymiotuję już belissą sun w radiu i tv bez końca, qrwa, ja sie nie chce opalac i ciul, ale nie kazdy musi żreć belisse i byc opalony idiotyzm, muller z tym deklem przesada beznadziejna jest ta reklama ,,bo jestem facetem;; co za shit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonamarchewka
a mnie wkurza reklama balsamu dove i ta durna piosenka gdzie ciało tańczy na na na.... o jezus, walnęłabym je w głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego rodzaju proszki do prania -wkładają do pralki z mega plamą, wyjmują suche i wyprasowane. no kompletnie żenujące to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olvidamee
,,Gdzie mama? Mama jak zwykle zmywa naczynia" :( Nosz kurwa,biedna kobieta :o Twórcy takich ,,mądrych" reklam powinni być za karę przykuci do zlewu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddbfdbnfhjkee
gupia jest reklama czy niechcesz wyglądać jak gruba świnka moim zdaniem obraza ona osoby z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina862487y5287
-reklama z Janem Nowickim, totalnie bez sensu.. -"mama jak zwykle zmywa naczynia", no tragedia życiowa poprostu;/. -"mój sposób na porozumienie międzyplanetarne" i wszystkie z tej serii;|. lubie natomiast reklamy Netii z sercem i rozumem i jeszcze tą z tymi rybkami "halo to ja, pędze do Ciebie swiatlowodem". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOORREEOO
Tato ale zamocz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemoO
Spedalona "rodzina rexa ", o jak ja tego nie znoszę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra-Ewa, hahaha no fakt ja do listy dodam tip top tip top i te lambadziary z podpaska na kolanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
TATO ALE ZAMOCZ! już zamoczyłem i ciebie zrobiłem, łepku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonamarchewka
a co to jest aleksandra - ewa? nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra ewa to nick
kafeteriuszki,co podała fajny pomysł gupiej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olvidamee
kocham zmywać gary (zlewy też kocham) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciara26
Najbardziej nie lubię reklamy kosmetyków do włosów Dove i piosenki "wiatrem je czeszę a słońcem opalam", nie mogę znieśc głosu baby która ją śpiewa brrrr zaraz przełączm na inny program. Z kolei reklama, którą lubię to Beko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olvidamee
Nawet w takim temacie,ktoś bez własnych pomysłów,się pode mnie podszywa 💤 * Ostatnio nie mogę znieść reklamy Old Spice: ,,jestem facetem i pachnę jak facet...nie,jestem kobietą...nie jestem kobietą,jestem facetem". Gość z zaburzeniami tożsamości :P * Kolejna durna reklama sieci komórkowej dla firm,gdzie 2 gości przychodzi do prezesa innej firmy,on im odmawia,bo współpracuje tylko z dużymi firmami,ale gdy słyszy sygnał wiadomości Blackberry to zmienia zdanie i wszyscy się cieszą :o Swoją drogą,to wyjątkowe chamstwo nie wyłączać dźwięków tel. podczas tak ważnej rozmowy i jeszcze czytanie smsów :D * Reklama pasty do zębów,w której ktoś co chwilę gryzie twarde zielone jabłko.Aż mnie dreszcze przechodzą jak słyszę takie dźwięki :o * Na koniec reklama,w której jakiś bachor śpiewa po francusku: ,,1,2,3 sur le coś tam..."Wkurza mnie głos tego dzieciaka,zawsze szybko przełączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×