Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wściekła i rozczarowana

dlaczego teraz młodzi mężczyźni wolą dojrzałe kobiety?

Polecane posty

"pierw piszesz zakochalem (na co mam swiadkow ) potem ze mi sie spodobala....a idz cholero..." powszechnie wiadomo ze osobnicy płci męskiej uczuć wyższych nie posiadają jeno chuć nieograniczoną która im każe białogłowe zdobywac a bystro porzucać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna 43
Coś w tym jest. Chyba taka moda ostatnio, kobiety coraz lepiej młopdziej wygladają "zaliczyłam" ostatnio kilku facetów 25-33 lata, poznani na imprezie, dyskotece i 2 w necie. Super ciacha, nie interesowały ich małolaty tylko kobiety właśnie około 40. Z tym ostatnim 29 letnim spotykam się teraz na stałe, na razie pół roku, zobaczymy co będzie dalej, nie zanosi sie na rozstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ty cholero 😠 ale wiesz... ne ma róży bez kolców.. a tacy jak komik to nam recenzuja umowy w naszym Legal department :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie moda. tylko ci na gorze ktorzy robia Polityke przez duze P wymyslili ze lepiej swiat bedzie wygladal gdy kultura postawi na gorze kobiety, nie mezczyzn. wiec urosłyście w siłe... moze to i dobrze bo do rzadzenia kobiety sie najlepiej nadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mija moda na męskich facetów z 10 facetów tylko 2 gnoiłoby mnie za to ze okłamałam z fotą i przeszkadzało by im to co wypisuje na forum prawdziwy facet wie ze jest :classic_cool:kobieta ma to czuć i już bez bluzgania jej facet ma byc opanowany i pewny siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady. baba nie moze przesadzac. najlepiej jak jest równowaga. a robienie syfu swiadczy o braku klay co osoby stad Ci wytknęły :P to ty sie tu osmieszylas na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i - komik uwaza ze babe trzeba czcią otaczać :D :D bałwan jeden :P kobieta normalny człowiek i tak ma byc traktowana. zero tolerancji dla idiotycznych zachowań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
zloty srodek trza znalezc ...to trudna sztuka ale do opanowania. A tak poza tym to temat zszedl na spy i z tematem juz nie ma polaczenia . Wstydzcie sie , rozpieprzyliscie topik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta znowu z tym swoim nudziarstwem :o wszystko zostalo powiedziane - albo facet jest dzieciuchowaty troche i chce opieki silnej kobiety miec albo jest taki cwaniak jak ja ktory by sie chcial ustawic przy takiej kobiecie na wysokim stanowisku. a ja wiem jak dogodzic kobiecie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyyrene - pomarancze sa takim papierkiem lakmusowy tego forum. stwierdzilem to rok temu jak tu zawitalem po raz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
przeczytam i ustosunkuje sie jak wroce. Teraz musze zniknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
126 stron? Jak mi się będzie baaaaardzo nudzić, to ewentualnie się przebiję przez toto :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona25
no nie no te strsze babki to jakas paranoja,kobiety dajcie spokoj,przeciez wiadomo,ze taki zwiazek jest chwilowy,zeby facet sprawdzil jak to jest,z czystej ciekawosci a w sumie sumarum i tak wybierze mloda i atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×