Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wściekła i rozczarowana

dlaczego teraz młodzi mężczyźni wolą dojrzałe kobiety?

Polecane posty

Ja złośliwą bardzo, bardzo lubię ale niestety orientację mam hetero, więc kwiatek niestety Twoje fantazje, gdzie my dwie ze sobą a Ty patrzysz, nie będą miały miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
Zlosliwa buuuuuuuu...a ja ? :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
Zlosliwa znasz :P nie zdradze sie jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy śledzę? Hmm, czytam kafe od paru chwil :). A co do Szukanie - chłopak ma miękkie serce, chciał dobrze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma fanki a tak po za tym to mi sie chce smiać napiszę mądrze to jakiś nick napisze ze Ameryki nie odkryłam :O napisze coś o sobie o koszmarnym małżeństwie--to piszą ze ścipciałam:O napisze coś chamskiego do faceta--to ze mi bolca brakuje napisze ze lubie seks i jestem seksi---to jestem monotematyczna każdy pomarańczowy nick który prosi faceta o fote--to ja:O jak skomentuje mój wygląd jakis facet,to kobiety mnie wyzywają:O jak mnie jakis obroni to tez żle:O i ja mam sie przejmować kafe:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załóżcie sobie temat
do pogawedek miedzy sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"To nie temat o mnie tylko o facetach którym podobają sie takie jak ja...\" akurat jadlem, chcesz zebym sie udlawil. ;) wczesniej wrzucilem fotki kobiet dojrzalych z klasa. ty ich w niczym nie przypominasz, one sa starsze nawet. nie wiem czemu kojarzysz mi sie z brudnym polskim polonezem..? bajeruj sobie dalej malolatow na kafe. jedyne czym mozesz zaimponowac to swoja bezpuderyjnosc w wypowiedziach. i poczucie humoru, ostatnio. rozwod Ci sluzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci napisze czemu sie czepiaja. wpierdalasz sie jak majty w dupe, w wiekszosci topikow. nie piszesz na temat tylko o sobie. wiesz.. gwiazdy to tancza, ale na lodzie. ;) ten topik nie jest o Tobie. jest o mlodych mezczyznach.. nie o chlopcach zafascynowanych seksem i frywolnymi wyopwiedziami zlosliwej samicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bajeruj sobie dalej malolatow na kafe. jedyne czym mozesz zaimponowac to swoja bezpuderyjnosc w wypowiedziach. i poczucie humoru, ostatnio. rozwod Ci sluzy.." Zgodzę się z tym, rozwód Ci służy Sami. Z resztą nie zamierzam polemizować. Są ludzie którzy Cię cenią, za to jaka jesteś. Pamiętaj o tym. Pa, trzeba do pracy uciekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten cały R naprawde taki
beznadziejny? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten cały R naprawde taki
to jakies wariatkowo :D ludzie pisali na kafe ze ona bardzo ładna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moge sie zapytac - co mnie obchodzisz ty i twoj syn? kim ty dla mnie niby jestes? nie jestem samarytaninem. ciagle ktos choruje, umiera. mam sie przejmowac kazdym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
i dlatego nie podaje tu namiarow na siebie i nie wchodze w prywatne znajomosci. Klasy nie macie oboje , ze wyciagacie takie prywatne sprawy miedzy Wami na forum . fuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×