Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wściekła i rozczarowana

dlaczego teraz młodzi mężczyźni wolą dojrzałe kobiety?

Polecane posty

Miałes mnie R ignorować,ale Ty mi dogryzasz ja sobie na to nie pozwole skonczyłam dostałam nawet list od Pani Cenzor by Cie unikać...hm Ty mozesz mnie gnoic a ja nie? Jestem brzydką starą raszplą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje złapać za telefon i pogadać sobie o tym- wywrzeszczeć swoje żale, a nie prać brudów na forum publicznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pieprzeniu juz napisalem. o ile ja pisalem o tobie prawde, to ty o mnie ubarwiasz. wiesz czym sie roznimy? kafe to twoj swiat, twoje zycie, polujesz tu na facetow, masz znajomych psiapsiolki. ja tu jestem dla rozrywki. nie podrywam nikogo, tylko wyrazam swoje zdanie. zapal chociaz znicz w swieto zmarlych, za tego chlopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa jesteś obrzydliwa :o szczujesz facetów seksem na kafeterii to sie nie dziw ze tak reaguja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczepiam cie bo nie moge patrzyc na to co ty wyprawiasz. ja, michal, i ten ktorego juz nie ma, to bylo wszystko miedzy styczniem a marcem. teraz mamy pazdziernik. ciekawe ilu bylo w miedzy czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten cały R naprawde taki
tez mi sie wydaje ze ona tu poluje na facetów i z tego co pisze jest troche zachwiana psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna ...
Coś w tym jest ... Kiedyś samica pomyliła mnie z facetem i aż się słodycz przelewała ... A potem wyszło, że jestem kobietą i okazało się, że jestem beznadziejna nagle ... :O Dodam, że mówiłam to samo... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sissy niech wywala nawet naforum wszystko.lepiej wywalic z watroby niz ma lezec i gnic :P i tak tu anonimowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapale R i pomodle sie za Ciebie byś znalazł to czego szukasz moze wtedy bedziesz cudownym facetem ps byłes moją wirtualną miłością tego co do Ciebie czułam nie czułam nigdy do nikogo,mam nadzieje ze kiedyś to poczuje realnie do jakiegoś fajnego faceta teraz jak Ciebie nienawidziłam nawet męża pa R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot i kochankowie wirtualni :) jezu a ja kiedys nie wierzylem ze sie mozna przez internet zakochac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unikalbym cie, gdyby nie bylo cie pelno wszedzie z tymi herezjami. rzygac mi sie juz chce. pisze moze w kilku tematach, ty jestes wszedzie. gdzie nie wejde to ty - gwiazda, twoje herezje i wywody i zlosliwosci. mialas zniknac, ale ty nie potrafisz zejsc ze sceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna ...
Zatem nawet ta sama wypowiedz jest inaczej przez nią odbierana ... jeśli wydaje jej się, że to facet pisze, to się rozpływa ... A kiedy kobieta, to ..... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten cały R naprawde taki
ps byłes moją wirtualną miłością tego co do Ciebie czułam nie czułam nigdy do nikogo,mam nadzieje ze kiedyś to poczuje realnie do jakiegoś fajnego faceta teraz jak Ciebie nienawidziłam nawet męża :O :O :O Kobieto zamów sobie wizyte u psychiatry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
oj mozna ..ale silnie sie zauroczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa, jestes upadłą gwiazdą, upadłą kobietą, tak jak w twojej stopce o sobie napisalas :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
niezlego off topa zrobiliscie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do ciebie nic nie czulem, chcialem cie tylko poznac. bylas pierwsza z ktora zagadalem na kafe. gdybys napiala ze masz meza i wyslala swoje foto, nie bylo by tego teraz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna ...
Hmm .... Fakt w tym wieku, takie głupoty pisać ... :O Ojj ... Już to wcześniej widziałam, psycholog się kłania ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie Cie Kwiatek teraz juz wiesz dlaczego taka jestem kto raz przezył wirtualną love unika kontaktów by znowu sie w to nie wpakować jak chcesz Kwiatek to na mnie bluzgaj przyzwyczaiłam sie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna ...
Nie jesteś już za stara, na takie głupie "love"? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spróbujecie się pogodzić? Przecież to jest internet tylko... Czy to ma sens? Fakt, wyrzygiwanie rzeczy prywatnych na forum publicznym jest nie na miejscu, ale poza tym to internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×