Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wściekła i rozczarowana

dlaczego teraz młodzi mężczyźni wolą dojrzałe kobiety?

Polecane posty

nie wiem dlatego cieszę się młodością i dbam o siebie;) jak będę miala te 40 lat to owszem zaakceptuje ,że nie wyglądam już młodo bo to nie możliwe żebym wtedy wyglądala tak jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę ;) ale to nic ja się tam nie będę oszukiwać ,że się zestarzałam ,ale dbać o siebie bedę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypertalay głąbie ..
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszy woly nick nie ma baby
i lata za pustakiem :D:D:D:D chlopie to widac ze ruchanska dawno nie miales :D naczytal sie ze pustak monique daje doopy i teraz mysli duren ze ta mu da:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopie żałosny jesteś i tyle
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. bo nie jadę po niej, nie przeklinam. ale przynajmniej jestem, czego nie można powiedzieć o tobie. "Dobrze czy źle, nieważne. Ważne, że piszą i zauważają mnie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejedziesz bo chcesz zamoczyć
desperacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do offerma
Jedyny mądrzejszy facet co tu napisał to Dorian Grey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafetryjne manaiakełe
PWN do wszystkich kafepisd tak zarywa :D spr und potw((( :classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy wolny nick szuka
kolejne darmowej dziwki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy wolny nick szuka
pewnie nie stac go na prostytutke i musi upokarzac sie przed laskami, zeby mu daly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozszyfrowaliście mnie bezbłędnie po paru postach. mam na nią wielka ochotę. ślina kapie mi na klawiaturę, sorry za błędy. zamawiam taksówkę, jadę na lotnisko, wsiadam w samolot w międzyczasie w biegu zakładam gumkę, nie chcę zepsuć najlepszych lat tej dziewczynie, na babranie się w pieluchach. \Monika dokąd kupić bilet? Tychy, Rzeszów, Słupsk, Jastarnia??? odp szybko. Franz ma wam coś do powiedzenia: http://www.youtube.com/watch?v=nA7nWXwK1ns&feature=related :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty durniu,kazdy brzydal z kafe
ma swoje namiary bo w realu zadna na niego nie leci buahahhahhhahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy wolny nick nie klam
tylko sie pograzasz:-D sam napisales ze mlode nadaja sie do latwego przeruchania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy wolny nick nie klam
tylko beznadziejni desperaci musza zarywac w wirtualu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mieszkam w Polsce i jeszcze się nie zdarzyło, abym latał przez pół świata za pionowym rozcięciem poniżej pępka. miłej nocy życzę. szukajcie mnie na ciąża, poród, macierzyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy wolny zmienil nicka
wczesniej dzialal pod innym :D agent provokateur czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 52latka
Aj a Wam napisze tak,Swój pierwszy ,ogromny,tryskaj acy orgazm przezyłam z 17 lat młodszym pięknym ,przystojnym inteligentnym męzczyzną,znajomość trwa,więc nie ma reguły na takie znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 latek
Wow, mużcziny bez matki albo z toksyczna macz szukaja potum starszawej kobity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam czytam i śmiać mi się chce, czy kobiety zawsze przejawiają w ten sposób lęk przed starością? Poprzez obrzucanie tych młodych? Przecież nie od dziś wiadomo co facetów kręci, a z pewnością nie stare i z przebiegiem. Tylko młode jędrne i świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha a to dlatego
ze mlode laski wola starszych facetow :D ja mam 24 lata, moj facet 40 i uwieeeelbiam go :classic_cool: TYLKO STARSI!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczony johny
Nie chodzi tylko o seks ale tez o to, że kobiety 30+ wiedzą czego chcą i nie miewają dziwnych fochów tylko dla zasady, nie zmieniają co chwilę zdania a zatem są bardziej stabilne emocjonalnie a że faceci są raczej poukładanymi osobnikami w związku z tym lepiej dogadują się ze starszymi babkami, co również przekłada się na seks, generalnie muslę, że to zależy od dojrzałości obojga partnerów, jeżeli facet jest mniej dojrzały, to szuka młodszej i analogicznie jeżeli jest bardziej dojrzały to szuka kobiety mu podobnej, ot i cały sekret:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwistedMetal
Dlaczego wolimy strasze panie ??odpowiedz jest prosta . Po pierwsze Tym sytarsza tym smaczniejsza , po 2 taka kobieta jest juz dojrzalsza, ma poukładane w głowie itp , po 3 z taka kobieta mozna juz naprawde dobrze sobie zycie ułozyc i nie martwic sie oto czy o tamto . Mam dopiero 27 lat i powiem ze bardzo podoba mi sie Kwasniewska, i Pani Gessler i z nimi to bym chciał co nieco :) , nie ukrywam przed znajomymi ze młodymi dupami sie przestalem interesowac juz dawno z kilku powodów , jesli postawisz przedemna jakas laske w moim wieku czy cos , nawet nie zwroce na nia uwagi i wogole mnie nie zainteresuje . Wole starsze i tak juz zostanie . Młode mysla ze dupa i cycami moga miec kazdego hehehhe nie nie drogie panie , nie tędy drogaa coraz wiecej facetów juz stara sie nie myslec kutasami aby poleciec na wasze dupy czy cycki tylko zeby bylo cos wiecej . Dla mnie najwazniejsze ejst toco masz w gowie a nie ajie mas z cyce czy dupe czy ryj w tapecie , takiej to bym nawet poatykiem nie dotknol :). Na tym koncze moja wypowiedz :) , wiecej tu juz nie wejde bo trafilem tu przypadkowo wiec piszcie co tam sobie chcecie :) Heya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×