Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darek9878

Zauważyłem, że moja żona woli jak jej robię minetę w pozycji gdy leży na brzuchu

Polecane posty

Gość Darek9878
Jestesmy tez bardzo pobożni, i trochę się obawiam, co jej po głowie może chodzić? seks analny? to chyba zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek9878
Znowu ten podszyw :-)) widzę koleś, że temat cię zainteresował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek9878
Dużo prościej - dzięki, o to już jest konkretniejsza odpowiedź - czyli mówisz, że efekt byłby dużo lepszy, gdybym zanużył w niej jeszcze palce! Ale ile tych palcy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo prościej
palcy osiem- ale tylko z jednej ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek9878
Czy myslisz że dwa wystarcza, a może lepszy efekt dadzą trzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek9878
Czy lepszy bedzie kciuk, czy serdeczny? Bo juz sie trochę pogubiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz moje zdanie jest takie ze czlowiek musi sie rozwijac przed slubel nie chciala analu a moze teraz ma ochote sprobowac... ja tez kiedys tego nie uznawalam myslalam bleee... a teraz ;) musisz ja wyczuc zobaczysz... napewno bedzie Wam dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek9878
Nie było mnie tu chwilę, a podszyw już wyrabia swoje, Ale wydaje mi się że 2 chyba stanowczo wystarczą - ja z resztą mam dość grube palce :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek9878
ale tylko dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek9878
No właśnie co do wibratora, kiedyś w żarcie żonie zaproponowałem i nie widziałem jakiegoś wielkiego zaskoczenia. Jak to kobiety z wami jest, czy lubicie jak facet pieści was i wkłada podczas tego wibrator. Przyznam, się że chętnie włożył bym jej taki wibratorek - jest to dla was przyjemne - nie krępuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek9878
Czemu mówisz że współczuć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek9878
Co do tego wibratora, to jak myslicie? Bo one sa często kolorowe... i znów mam dylemat który kolor wybrać by przypadkiem nie urazic malzonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek9878
Spokojnie, wszyskiego można się nauczyć - czyż nie! A poza tym minetki wychądzą mi już perfekcyjnie, to tak jak mówisz jak dołożę jescze palca, albo nawet dwa, to chyba moja kobitka oszaleje z rozkoszy :-))!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek9878
Podszywie - zlekka zaczynać mnie wpieniać - to z tym kolorem to już przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek9878
Chciałbym dodać ze dziewictwo straciłem w wieku 27 lat, moja żona tez wtedy była dziewicą, wieć mam prawo popełniac błedy, no i ciągle sie uczę, wiec moi mili bądźcie wyrozumiali i zdradzcie tajemnice swych alkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo prościej
czy ci oczy i uszy odjęło ? :D robisz wszystko powoli i obserwujesz reakcje. Będzie chciała dwa, będą dwa. Będzie chciała jeden, będzie jeden. Wibrator - czemu nie, ale ostrożnie i dopiero jak będzie bardzo podniecona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie to nie zazdroszcze twojej żonie że nie wiesz co i z czym tak szczerze pocieszające jest to że szukasz pomocy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek9878
Z kolorem wibratora to moje prawdziwe pytanie , wiec oczekuje na nie odpowiedzi, tylko ciagle podszywacz miesza mi szyki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek9878
Ale chociaż - jedno mnie wkurza w żonce, ja np. lubię czerwone światło podczas takich igraszek, a ją to denerwuje, bo mmówi, że wygląda jak w burdelu. Czy wy też macie takie skojarzenia. Dla mnie osobi ście takie światło jest ciepłe a nastrój udziela całkiem pożądliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek9878
Ja ogólnie jestem Pan drobiażdżek, bardzo szczególików sie czepiam, wiec zrozumcie mnie moi mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×