Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ŻółtySłonecznik

Załamana

Polecane posty

Gość ŻółtySłonecznik

Byliśmy ze sobą 2 lata. Nagle, niespodziewanie wszystko się skończyło.. Mówi ,że dalej mnie kocha, ale nie chce miec teraz nikogo... Nie wiem , co robic...Jestem załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie kota
jeśli nie pomoże, kup jeszcze jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻółtySłonecznik
nie ma wiem to na 100% :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kiepsko
niestety u mnie to byl koniec i to samo uslyszalam . nie miej wielkich nadziei na happy end, bo moze go nie byc. ja sie ludzilam przez pare miesiecy po rozstaniu... i niestety - nic sie nie zmienilo ... jest mi nadal bardzo ciezko...ale coz... nie zmusze go przeciez zeby ze mna byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kiepsko
ps. i jest sam - tak jak mowil - nie chce z nikim byc . Zadnej \"innej\" , \"kolejnej\" itp. nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To proste, sam nie wie co do Ciebie czuje, mozliwe ze to milosc przeradza się w przyzwyczajenie i chce sprawdzic czy mu bedzie lepiej samemu niz z Tobą. Na pewno nie powie ci tego wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻółtySłonecznik
ale skoro rzekomo nie jest pewny, to z pewnością nie mówiłby, że dalej bardzo mnie kocha... On twierdzi, że chce byc teraz sam. I nic tego nie zmieni. Chyba dam sobie spokój, bo z każdą próbą szukania kontaktu z nim jest coraz bardziej niemiły :( Poza tym w ogóle tego nie rozumiem... Nie przytłaczałam go, nie robiłam sprawy nigdy jak wychodził z kumplami na piwo, czy gdzieś... Nie dzwoniłam do niego 100 razy dziennie,ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj mu czas, niech przemyśli parę spraw, najlepiej w ogole sie z nim jakis czas nie kontaktuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×