Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutny-.-

Kobiety powinny tracić dziewictwo minimum w wieku 21-22 lat

Polecane posty

Gość Smutny-.-

Moim zdaniem to wiek optymalny, żeby potem nie być brzydko mówiąc szmatą. Dziewczyna tracąca dziewictwo w wieku 22 lat jest już na tyle dojrzała, że to wybór świadomy, więc spokojnie może wyjść za mąż w wieku 24-25 lat i ma się świadomość, że nie bierze się za żonę szmaty co miała 3 fiuty w pochwie. Choć trudno to można taką trafić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
popieram. jakby dziewczyny pozniej tracily dziewictwo to by mialy mniej partnerow przed swoimi mezami i tylko na dobrze by im to wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only U ____
ja w tym wieku straciłam:D z tym 1szym i jedynym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciulululu
a za to ty powinienes byc prawiczkiem do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak dziewczyna usiądze na smoczek w kołysce i straci wianek to też szmata autorze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
dla mnie 3 partnerow to nie jest tak duzo, ale taka dziewczyna do prawiczka nie pasuje. moze nadaje sie dla niego na nauczuczycielke, ale na pewno nie na kandydatke na kobiete zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20dziewica
ja mam 20 i jestem dziewica:) dobrze mi idzie jezcze rok, dwa i zobaczymy hehe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się i nie byłoby by wtedy młody gówniar z brzuchami :O :) Młode pasożytki żerujących z naszych podatków lub utrzymanki rodziców,wstyd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdf
tak, a wy faceci se możecie tracić w wieku lat 16-17 tak? i panienek ile popadnie? jesteście żałośni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko24
a ja stracilam w wieku 15 lat. I wcale nie zaluje, nie uwazam sie rowniez za szmate. Spotykalam sie z jednym chlopakim przez dluzszy czas. pozniej zanim wzielam slub bylo jeszcze kilku. I co z tego???/ Sex to zabawa dla odpowiedzialnych, a nie sluzy tylko rzmnazaniu. Pozatym co jakbym czekala na sex po slubie a to byloby rozczarowanien, niestety milosc to nie wszytsko, jestesmy tylko zwierzetami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy wiecie o dziewictwie, kobieta jest dziewicą do pierwszego porodu, bo wtedy błona idzie w strzepy, a dziewicą , kobietą nierozbudzoną może być do końca życia, jak będzie miała takich zasranych kochanków jak wy. Kobieta dopiero jest kobietą jak znajdzie chłopa co zrobi jej prawdziwy orgazm, a kutasik co przerwie błonę, to duupek co miał pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
dziecko24, 15 to moim zdaniem jednak troche za szybko. poza tym do mnie taka dziewczyna co stracila wczesnie cnote i miala kilku partnerow by nie pasowala, wiec sie nie dziw, ze zalezy mi na dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciulululu
prawiczku, ale jest duzo dziewic na swiecie, wiec czemu chcesz zeby wszystki byly dziewicami, ja tez wczesnie stracilam dziewictwo, ale nadal jestem z tym samym facetem i co Ci szkodzi ze nie jestem dziewica? I tak nigdy nie bedziemy razem, tak jak reszta kafeteriuszek z Toba zapewne nie bedzie, wiec co sie o nas martwisz, szukaj tej dziewicy, a napewno znajdziesz, bo jest ich duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecz chłopie nogi abyś mógł dojść do lekarza psychiatry, bo coś u ciebie z głową nie teges.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
no bo zawsze mi sie podobaja dziewczyny co nie sa dziewicami i mam z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
poza tym teraz jakies tendencje sa, ze to kobiety bardziej za mlodu szaleja, a potem czesto maja stalych partnerow, co maja mniej bujna przeszlosc od nich :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciulululu
sluchaj jak ci sie podoba jakas blachara tipsy solar itp, to sie nie dziw ale jestes zalosny :o chcesz dziewicy to raczej zagladaj po tych skromniejszych, ehhh facet=pies slini sie na widok kawalka ciala, a potem oczekuje dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
nawet te normalne dziewczyny w wiekszosci nie sa dziewicami, tipsiar i solar nie znosze, ale o dziewice jest po prostu trudno, zreszta nawet jak dziewczyna nie miala stosunku to mogla sie przeciez z chlopakiem bez bielizny ogladac i piescic na golasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddccc
A ja straciłam w wieku 16 lat. Nie załuję. Byłam z tym chłopakiem 2 lata. Z moim kolejnym partnerem jestem do dziś, a lat mam 30. Wybacz, ale nie uważam się za szmatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
no ale duzo dziewczyn co wczesnie stracila cnote mialo wielu partnerow. ja tego nie potepiam, faceci nie sa lepsi, zreszta dziewczyna moze stracic pozno dzewictwo, a potem miec wielu partnerow. tylko ja szukam prawdziwej milosci na cale zycie, nie szukam chwilowej nauczycielki do seksu, wiec skoro jestem prawiczkiem, to logiczne, ze dziewictwo jest dla mnie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddccc
Nieeee... To musi być jakaś prowokacja. Prawiczek to zapewne smutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamcia 18
Cóż w sumie macie racje chłopaki. Ja żałuję, że w wieku 16 lat pierwszy raz to zrobiłam. Z tym właśnie facetem mam teraz dzidziusia (mam 18 lat). Za szybko to wszystko, nie byłam przygotowana ani finansowo ani psychicznie na dziecko. Ale byłam zakochana i myślałam, że ciąża mnie nie spotka (ba, bylam przekonana). Przestrzegam mlode dziewczyny przedp odejmowaniem wspolzycia!! Trzeba jak coś móc zapewnic dzieckou byt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddccc
wnioskuję po poście prawiczka z 16.26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha czyli kobieta w wieku 19 lat podejmuje wybór nieświadomie?? jak ma ochotę, jest gotowa, ma faceta to niech robi co chce:/ Jak ma jakieś obawy, boi się ciąży itp to czeka, proste. Wiek nie ma tu żadnego znaczenia taka prawda. Niektóre 18 są bardziej dojrzałe od 25 latek więc pomyśl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
nie, nie jestem nim. ale po prostu tez mi przykro, ze jestem prawiczkiem w wieku 21 lat, a wiekszosc moich rowiesniczek wokol juz jest po fakcie. tymbardziej, ze ja nie chce latac za dziewczynami w wieku 15 lat, tylko dla samego dziewictwa. podobaja mi sie dziewczyny w moim wieku co juz maja w glowie poukladane i nie sa siksami, tylko szkoda, ze dziewicami tez juz nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamcia 18 - a od czego są tabletki? gumki? zabezpieczenie? jak chcą niech się bzykają ale z głową i z odpowiednim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddccc
prawiczek---->ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddccc
Sorry, cofam pytanie. Właśnie zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×