Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po pijaku pytam

SUPER ANKIETA, DUŻO POWODÓW DO KŁÓTNI

Polecane posty

Gość po pijaku pytam

wasze ulubione 1.ksiazka 2.film 3.danie 4.dziedzina wiedzy 5.piosenkarz/rka 6.piosenka 7. polityk 8. intelektualista 9.pisarz/rka Można podawać po parę równoważnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Mały książe, oskar i pani róża;) [jest ich troche, lubie tez sensacje i thrillery] 2. Love actually 3. pizza wlasnej roboty, ew chinszyzna 4. psychologia 5. Damien Rice 6. w danej chwili? Kelis - caught out there [I hate you so much right now] 7. ja rowniez postawie kreseczke - 8. moj brat:) 9. Coelho, Marquez, Kellerman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiązka- jestem na etapie zaczytywania się w mikołajku:P film-kurna jednak "chłopi" danie - małże w białym winie ze szczypiorkiem dziedzina wiedzy- historia piosenkarz- bajor piosenkarka- kozidrak:P polityk- jak historyczny to Robespierre- jak żyjący- zaden intelektualista- bosz- nie wiem pisarz- ulubionego brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. sama nie wiem, całe mnóstwo - ale chyba smierc na kredyt celine\'a, kiedyś rozmowa w katedrze vargasa llosy (głowny bohater miał takie zycie, jak ja sobie organizuję:) zo za debilizm, może to przechodzi?) 2. stalker, andriej tarkowski 3.ła tam, co za różnica, co sie je:) - byle by było lekkostrawne i było więcej jedzenia, niż chemii i nie trzeba było samemu tego robić :D 4. filozofia 5. manu chao, mariza 6. le plat pays, les marquises (jacques brel) 7. lionel jospin 8. niech bedzie władimir bukowski 9. Salman Rushdie, John Coetzee cos wygrałam? :D (moze byc talon na balon:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.ksiazka - brak 2.film - brak 3.danie - brak 4.dziedzina wiedzy - brak 5.piosenkarz/rka -brak 6.piosenka - brak 7. polityk - żartujesz? :O 8. intelektualista - brak 9.pisarz/rka - brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość copacabana20
1.ksiazka--- "Król Szczurów" 2.film --- "Forrrest Gump" 3.danie --- łosoś 4.dziedzina wiedzy --- przyroda 5.piosenkarz/rka - Robbie Williams, Kelly Clarkson, James Blunt 6.piosenka - mika "take it easy" 7. polityk --- :o 8. intelektualista --- ja :] 9.pisarz/rka A. Dumas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnfnf
moje ulubione 1.ksiazka trylogia Tolkiena 2.film Wróg Publiczny 3.danie kurczak pieczony z ziemniakami 4.dziedzina wiedzy socjobiologia 5.piosenkarz/rka Enya 6.piosenka nie mogę wymienić tylko jednej :C, kilka kawałków Metalliki, oczywiście kilka Enyi... 7. polityk nie mam ulubionego 8. intelektualista Herbert 9.pisarz/rka Tolkien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość favaiolet
no i co na podstawie danej ankiety stwierdzasz ??:P wydaje mi sie ,ze niewiele ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuqrqq
1. Wielki marsz - Stephen King 2. Między piekłem a niebem 3. Pizza 4. Zawsze uwielbiałam język polski, zawiłości gramatyki itd 5. Madonna 6. Come to me - Brad Fiedel 7. --- 8. --- 9. King, Masterton, Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGNA
1.KSIĄŻKA-STRACH PRZED LATANIEM 2.FILM-MALENA 3.DANIE-TYLKO KUCHNIA WEGETARIAŃSKA,DANIA ULUBIONEGO NIE MAM 4.SEKSUOLOGIA 5.KURT NILSEN/KATE RYAN 6.SHE SO HIGH-KURT NILSEN 7.PALIKOT 8.NIE WIEM 9.MARKIZ DE SADE/INY LORENTZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretchen
1.ksiazka - Mistrz i Małgorzata 2.film - Dzikośc serca 3.danie - zupa pomidorowa ;) 4.dziedzina wiedzy - neurologia 5.piosenkarz/rka - ciężko powiedzieć 6.piosenka - teraz po głowie chodzi mi Iris Goo Goo Dolls 7. polityk - Margaret Thacher 8. intelektualista - Bartoszewski 9.pisarz/rka - Dostojewski, Hesse, Chmielewska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pijaku odpowiadam
1.pszygody kóbósia i pszyjaciuł 2.koziol matoł 3.wutka rzołontkowa 4.nie wjem 5.mandzia ;) jest sexi 6.hir aj goł egejn 7. tósk,a co? 8. intelektułalista-pan zbyszek,on jest najjjj menelem na naszym podwurku 9.pan zbyszek(ja to w ogłle nie umie pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawniam się
1. My, dzieci z dworca zoo (pierwsza przyszła mi do głowy, fragmenty znam na pamięć, zrobiła na mnie ogromne wrażenie parę lat temu) 2. skok przez płot 3.pizza pepperoni (chociaż obecnie nie mogę sobie na nią pozwolić :( ) 4. matematyka 5. nie mam 6. Suzana 7. Palikot :) 8. nie mam 9. Małgorzata Saramonowicz (pierwsza mi przyszła do głowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Oskar i Pani Róża 2.Wichrowe Wzgórza 3.Spaghetti z brokulami i parmezanem 4.Parapsychologia 5.Lamb 6.Aktualnie - If I were a boy (beyonce), a tak w ogole Gabriel - Lamb 7.Komorowski 8.Bartoszewski 9.Moja siostra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunika
1.ksiazka - Przygody Kubusia Puchatka 2.film - Gothika, Plan Lotu 3.danie - tacos 4.dziedzina wiedzy - matematyka, grafika inżynierska, astronomia 5.piosenkarz/rka - brak 6.piosenka - Stay 7. polityk- brak 8. intelektualista - ja :) 9.pisarz/rka - brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×