Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wujek1986ua

Dość czekania na miłość. chce aby moją dziewczyna była jakakolwiek.

Polecane posty

Gość wanda12121212
Ja pierdziele, ja tez z lbn jestem, jeszcze sie okaza, ze Cie znam, bo prawnikow to znalam duzo bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłem wybredny , kiedys krecily mnie tylko brunetki o pieknych kocich oczach, te kraglejsze albo urocze blondynki.. teraz juz mi wszytsko jedno.. w sopocie kazda z 2 typow wyzej wymienionych dziewczyn szla za reke z nasterydowanym karczydłem z golfa 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że już nie szukasz
dlaczego? Bo ja lubię oglądać meczyki. Jeśli jesteś taki jaki w opisie to chłopie wiele dziewczyn szuka takich mężczyzn. A tak wogóle to dlaxczego tylko internet? Jeśli nie lubisz nigdzie wychodzić czytaj imprezować to co ty robisz w wolne smutne deszczowe wieczory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda12121212
Wiec sie bardzo dziwie, bo w lublinie na jednego studenta przypada siedem studentek. Tak mowia statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa wrozka
a skad ty wogole jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda12121212
W lublinie gdziekolwiek idac bawi sie stado kobiet, w kazdym klubie niemalze, wiec no nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagusia90
Jakakolwiek? hehe No to raczej nie będziesz miał kobietki na dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pokaż sie
jeśli jesteś brunetem i nadal kręcą cie brunetki to możesz być mój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klub 69 ? wanda co mozesz o nim powiedziec? poza tym te laski sa juz z chlopakami zazwyczaj. widzialem wiele ladnych kobiet na lubelszczyznie, nawet jedn akiedys stamtad mailem i jezdzilem do niej 250 km w 1 strone co tydzien z Łodzi... a na atrakcyjna z wygladu dla mnie juz pzrestalem liczyc ie ma co sie oszukiwac... jak ona dla mnie atrakcyjna to ja dla niej nie.. albo na odwrot wiec czas wyjsc z tego blednego kola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majki myśl...
Jeżeli może być jakakolwiek to czemu jesteś sam? Każda może być Twoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda12121212
Z doswiadczenia wiem, ze studenci prawa to dosc duze prozniaki, ktore swoj kierunek uwazaja za najwazniejszy, majac pogarde dla calej reszty. Nosza glowy tak wysoko, a jak juz jakis ladniejszy z facjaty to widac na nim porazajaca chec przelecenia kazdej. To z moich doswiadczen, ale wiadomo wszelkie generalizacje sa zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majki myśl...
z Łodzi powiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym, że w moim otoczeniu ni ma wolnych dziewczyn. każdy sparowany i to od dawna. btw: zawsze chcialem miec dziewczyne w ktorej spojrzeniu moglbym sie zakochac .ale rzeczywistosc brutalnie zmieniła moje pragnienia..wiec biore co jest bo skoncze jak tomasz albo inny jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Ja również szukam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierunek wybralem taki a nie inny bo daje pespektywy, fakt jest wielu snobów na prawie , ale ja nie utrzymuje ztakimi kontaktow tylko z normalnymi ludzmi ...a tacy na moim wydziale też sa. i nigdy nie chcialem walić wszytskiego co sie rusza... mam inne zainteresowania.ale seks z ukochana kobieta owszem, i to nawet kilka razy dziennie, jednak stram sie stronic od burdeli dziwek i przydroznych kurewek, brzydzi mnie taki sposob uprawiania sexu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majki myśl...
No Panowie...na internecie raczej prawdziwej miłości nie znajdziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda12121212
W lbn bardzo duzo kobiet, a to, ze sie niektorym nie podobasz...kwestia gustu...Mam kolege, bardzo przystojnego i o dziwo te oznajmil mi, ze wielokrotnie dawano mu kosza, a wyglada jak top model. Co do lublina, kobiet od cholery. W klubie przede wszystkim. I nie jest tak, ze wszystkie do jednego wora wkladasz zakladajac z gory, ze to co sie bawi na parkiecie to inteligencje ma ponizej wszelkiego poziomu. Wierz mi, jest wieksze prawdopod. ze poznasz fajna dziewczyne w klubie niz fajnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że już nie szukasz
do ołtarza Ci śpieszno?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi bawiacymi sie w klubie to nie uwłaczam ich inteligencji tylko mialem na mysli ze raczej wiekszosc ma chlopaka/męża.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody jesteś, jeszcze kogoś znajdziesz ;) Tylko największy problem znaleźć tą jedyną... Ja przestałam szukać, może sam się znajdzie jeśli mi przeznaczony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda12121212
Minus taki, ze sa WAKACJE czyli duzo studentek, wiekszosc powyjezdzalo i bede dopiero w pazdzierniku. Te resztki bawia sie przewaznie w soboty, i to glownie te pracujace albo na stale mieszkajace w lublinie. Raczej przyjechac za jakies dwa miesiace do Kina w Lublinie. Moi koledzy to sie nie mogli nadziwic, ze wszystkie stoliki byly zajete przez kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że już nie szukasz
czekaj czekaj pisałeś że masz 32 lata? No tak warto się ustatkować. Nie rozumiem z tego co piszesz to ty ideał jesteś ... a może pozory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pokaż sie
on ma dopiero 22 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że już nie szukasz
O! To jeszcze masz czas na żone i te sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 22, a 32 to gorna granica wieku kobiety z ktora chcialbym być w zwiazku. wanda a co to za kino w lublinie ? bo ja tylko bylem w jakimś obok stadionu ;D moze znasz jakas romantyczna knajpke w lublinie gdzie mozna zabrac by tką Lublinianke na lampke wina.. cos lokal a 'la ten http://www.zaczarowana-dorozka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×