Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

helena000

ile moze kosztowac takie pedzel do pudru zamykany w etui?

Polecane posty

Gość pyczys
wiem o co ci chodzi:)) to kosztuje ok 18zł no chyba ze chcesz jakis markowy no to musisz sie liczyc ze bedzie o wiele droższy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki najzwyklejszy wystarczy :) wiesz,puder zawsze rozwala albo otwiera mi sie w torbie i wszytko brudne i myslalam zeby w domu na pedzel nalozyc puder i do torebki.bo takie pedzle od razu z pudrem w srodku sa za drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chk
ja kupilam za 11 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam w sklepie wszystko po 4 zł, kosztowal cale 4 zł na poczatku troche mial dziwny zapach ale teraz jets juz ok w srebrnym etui wysuwasz jak pomadke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati17041
ja kupilam na prawde swietny w rossmanie:) ma taki fajny elegancki wyglad i kosztowal 15 zl. za pedzel to moze sporo dla niektorych ale mysle ze warto , bo i jest dobry jakosciowo i wyglad tez jest na same plusy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jestem
da sie,ale ten puder w srodku jak bedzie to sie moze tak osypac i malo go zostanie,a nie ma tanich pudrów od razu w pedzlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie sie osypywal puder przy otwieraniu ale ja tez tak robie bo taniej wychodzi niz kupic puder w pedzlu.ja za swoj pedzel 12 zl zaplacilam a puder kupuje zazwyczaj joko i sensique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×