Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martikka

dr House - mój ideał faceta

Polecane posty

Gość martikka

Kto uważa że Hugh Laurie odtwórca głównej roli w serialu Dr House jest boski??? mam wrazenie ze zwariowałam. Mam 30 na karku , męża, dziecko a szaleję jak nastolatka, oglądając ten serial. Ten jego błysk w oku, zniewalajacy uśmiech ten nieprzeciętny umysł w kreowanej przez niego postaci( nota bene ciekawe czy w prywatnym życiu też jest taki inteligenty i błyskotliwy) powodują że nie mogę spać po nocach:):) i mam marzenia erotyczne z doktorkiem w roli glównej:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hałsoholiczka
Ja mam lat 22 i do tej pory nie gustowałam w starszych facetach, ale House jest cudy ;D i te jego ślicznie niebieskie oczy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary grzyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddhhh
super jest strasznie podoba mi sie grana przez niego postac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pranie w w kolorze nieba
łoooooooo jezu toc on ma szkla kontaktowe, noge przetracili mu na potrzeby filmu co by wiarygodnie bylo, blyskotliwy to jest od tych prochow i pewnie pranie robi jak moja facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacza
przypomnij sobie jak grał w stuardzie malutkim z włosami ulizanymi - przejdzie ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hałsoholiczka
Je tam ;) nie wazne jak wygladał 10 lat temu, wazne jak prezentuje sie teraz ;D A oczy chyba ma takie naturalne, o nodze wiem :P nie jestem 60 babcia która myśli, ze postacie z seriali śą prawdziwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysta zadbana laska 23
stary trup z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie widziałaś go w
101 dalmatyńczykach jak porywał szczeniaki dla Cruelli Demon? Chyba byś się zaraz odkochała na widok takiego fujary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scout Finch
O ja! A myslałam, że to tylko ja mam problem z Housem :) Mam 22 lata i po prostu oszalałam na jego punkcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Dr.Housa
MNie sie podoba jako lekarz ale jako facet a to nie patrzyłam na niego podoba mi się w nim hardość chociaz wiadomo ze pod powłoka jest bardzo delikatny człowiek i to wyczuła jego współpracownica. Ciekawe czy będzie w koncu romans czy nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Dr.Housa
a skąd wiesz że nie będzie wszystko po wczorejszym odcinku świadczy że być może jaki piąty sezon inny serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w piatym sezonie
w piatym sezonie nie bedzie romansu Housea z Cameron. ona siedzi na ER i tam chodzi z Chasem. bezie roamns z Cuddy a on moze sie rozwijac bardzo powoli, zakonczenei przewiduje na 7 szeozn, wtedy koncza sie umowy z iekszoscia aktorow z hosuea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokosowy cynamon
Huddy :) Jestem jak najbardziej ,,za" takim rozwiązaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on powinien byc z Cameron i czuje, ze cos z tego wyniknie. ciagna ten watek od pierwszej serii, a z Cuddy raz sie zabawi i po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr House jako postać serialu: Jasne, jest przystojny, jest inteligentny, jest błyskotliwy, ma cudowne poczucie humoru i ogólnie uwielbiam gościa. Ale w życiu nie związałabym się z facetem który jest tak niepoukładany emocjonalnie, nie potrafi nawiązywać normalnych relacji z ludźmi i boi się zaangażowania. Hugh Laurie: W młodości faktycznie dość szpetny, oprócz tego prywatnie to równie inteligentny i zabawny facet. Prowadził razem z jakimś innym gościem fajny program satyryczny, ma humor i nonszalancję która odbija się w jego postaci dr House'a. No i bardzo fajnie śpiewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ice queen
Ha :p Scenarzyści potwierdzili, że będzie romans z Cuddy, ale różowo nie będzie. Mimo to się cieszę, bo teraz trochę mi brakuje scen z życia prywatnego House'a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 20 lat i mi też się
on podoba,a moja mama twierdzi,że jest paskudny,stary i zarośnięty i wariat :P Ale i tak oglada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba oczywiste, ze ma byc Cameron. ona cos do niego czuje, a on ewidentnie to odwzajemnia. ta dziewczyna ma na niego dobry wplyw i liczy sie z jej zdaniem. byl pewien odcinek, juz nie pamietam jaki, w ktorym Cuddy i Wilson chcieli, zeby Cameron poprosila o cos Housa bo jesli ona porosi to on sie zgodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woh
,,to chyba oczywiste, ze ma byc Cameron. ona cos do niego czuje, a on ewidentnie to odwzajemnia. ta dziewczyna ma na niego dobry wplyw i liczy sie z jej zdaniem. byl pewien odcinek, juz nie pamietam jaki, w ktorym Cuddy i Wilson chcieli, zeby Cameron poprosila o cos Housa bo jesli ona porosi to on sie zgodzi..." No właśnie jest zupełnie odwrotnie :D On nie odwzajemnia jej uczuć! Ona robi do niego maślane oczy,a on ma to gdzieś. Poza tym House kompletnie nie liczy się z jej zdaniem,ona go wręcz drażni,to jej wieczne zbawianie świata :o Ona będzie z Chasem. House z Cuddy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie. Jestem już skończonym socjopatą, miewam chamskie poczucie humoru, uciekam od związków i korzystam czasami z WHORES. Co jeszcze mogę zrobić żeby być tak porządanym jak House?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cameron jest głupia i brzydka
a przy tym zbyt pewna siebie,ne zasługuje na nic lepszego niż Chase,a już na pewno nie na House'a :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież Cameron jest z Chasem od jakiegoś roku w serialu, ostatnio Foreman się spiknął z Trzynastką, a House z Cuddy krążyli wokół siebie, ale jak zwykle gówno z tego wyszło. Który wy sezon oglądacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jouse jest boski :) molge sie pochwalic bardzo podobnymi do niego oczkami!!:P i to jego specyficzne poczucie humoru..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furkotka 28
Jeju wrzawa między Wami a propos relacji damsko-męskich w House'ie jak na szkolnej przerwie. Ci co oglądają serial na 2 już też powinni wiedzieć ze Cameron jest z Chasem :) w sumie fajna z nich para. House samotnik popapraniec emocjonalny sam nie wie czego chce ale krązy wkoło Cuddy bo przeciwieństwa się przyciagają. 13 i Foreman - jak dla mnie dziwny duet - ciekawe co się wykluje ;) Za to dziś na popcornerze przeczytałam że usmiercą pewnie Kutnera - lipa, polubiłam go :( A poza tym obejrzałam 12 odcinków 5 serii i nie mam skąd wziać kolejnych odcinków.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×