Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

Czy Wasi ojcowie też się czepiali/ją o takie rzeczy?Wkurzająca sprawa

Polecane posty

Spałam dziś w nocy u mojego ukochanego.Jego rodzice są na wakacjach więc o niczym się nie dowiedzą.Moja mama też o tym wiedziała i pozwoliła mi u niego nocować.Ojcu ściemniłyśmy , że idę na imprezę. Rodzicom pokazałam się koło południa.Przy moim chłopaku ojciec nic nie mówił, ale gdy niedawno wrócił do domu powiedział nieprzyjemnym tonem żebym wracała na noc do domu.Powiedziałam mu że jestem PEŁNOLETNIA i mogę wyjść jak mnie ktoś zaprasza a on na to że mu się to nie podoba, czy tam że się nie zgadza :O Nawet nie wiedział że ja tam nocowałam i żadnej impry nie było. Planowałam iść do niego jeszcze w piątek i teraz nie wiem czy się nie będzie rzucał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile dokladnie masz lat
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna_____a
jestes mala.... jeszcze liceum? poczekaj ze 2 lata... ja rozumiem Twego ojca.. po prostu sie boi... ot co... kiedys Ci go zabraknie, bedziesz marzyc, by znow Ci czegos zabronil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icedearth
ja mam 17 at i dopoki nie wyjde ze szkoly cojesr rownoznaczne z moim wyjazdem stad nie bede mogla spac wyjsc NIC NIC ZUPELNIE NIC. Moi rodzice ptrafia mnie zbesztac o kazdy najneijsza rzecz np. dzisiaj nie wiedzialam gdzie kawe plozylam (ominmy fakt ze byly dwie inne to posza z mjorda na mnie a jak sie odezwalam powiedzila ze mi tej mordzie da. Wiec dziekuje. Wychowanie kurwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż bywa najpierw się drą \"jak będziesz mieć 18 lat gówniarzu to będziesz robić to co chcesz\" a jak już masz tą 18 to i tak dalej traktują Cię jak gówniarza :) Ale to ojciec.. córusia tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym , że teraz i matka się nie zgadza na powtórną wspólną noc.Ona twierdzi że sąsiedzi wszystko wykablują rodzicom chłopaka i że ona wyjdzie na idiotkę i że stracę u jego starszych szacunek. Tylko skąd sąsiedzi mają niby wiedzieć że u niego zostałam na noc.Co jakiś czas wychodzimy z domu i się chyba nie połapią ile razy słyszeli że ktoś wychodzi z mieszkania.Tak samo mała jest szansa że jego rodzice wrócą wcześniej, chociaż wracają w sobotę a ja chcę nocować w piątek(wrócą ok.południa). Nic nie dały sceny,dyskusje,tłumaczenia i płacze przed matką.Ona uważa że jak jestem mądra to nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snikersik
Mieszkasz z rodzicami, jestes na ich utrzymaniu? Jesli tak, to fakt ze jestes pelnoletnia gowno znaczy. Chcesz byc taka dorosla, to sie wyprowadz i sama sie utrzymuj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w wieku 18 lat musialam blagac ojca na kolanach, zeby pozwolil isc mi spac do kolezanki, ktora mieszkala w klatce obok... to dopiero bylo czepianie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfiriyui
wy macie dobrze wami sie chociaż rodzice przejmują, bo moich to nic nie obchodzi łazimy gdzie chcemy a oni to w du*** mają, nawet nie zadzwonią kiedy jestem gdzies długo czy co wogule mam do dupy rodzine!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackCoffee---> czemu uważasz że się nie szanuję? Pomyślałam sobie , że skoro nie mogę tam zostać na noc to chociaż dłużej u niego posiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdkfushfgds
ja mam skonczone 19 lat, chlopaka od 4 lat :) mieszkamy blisko siebie jakies 300m i nie moge nocowac u niego. sadze ze mama by sie zgodzila ale ojciec jest okropny! no masakra z nim, nie nawidze go i tyle! mama wie ze biore tabletki anty wiec wie ze sie z nim kocham ale stary nic o tym nie wie bo jakby sie dowiedzial to chyba zajebalby mnie.... tez chcialabym moc u niego nocowac... nie wiem kiedy to sie zmieni. na szczescie od pazdziernika ide na studia to bedzie mogl do mnie przyjezdzac do akademika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojku
kiedyś też tak myslałam, żeby jak najszybciej uciec z domu rodzinnego i robić to co mi się podoba. Mieszkam z chłopakiem 3 lata i wiecie co?? Biagam do rodziców na kawkę, po przepis, pod byle pretekstem bo lubię tam przebywać. Kocham moich rodziców mimo, że wcześniej nie mogliśmy dojść do porozumienia, ale teraz kiedy jestem \"na swoim\" rozumiem jaki to problem kiedy sama martwię się o to, żeby niczego w domu nie zabrakło, by zawsze było czysto i byśmy mieli czyste i wyprasowane ubrania. Rozumiem teraz, że mama mogła się martwić kiedy nie wracałam na noc bo sama nie mogę zasnąć kiedy narzeczony wychodzi z kolegami na piwo. A to jednak dorosły mężczyzna a nie dojrzewająca dziewczyna na którą czycha wiecej niebezpieczeństw. Spróbujcie spojrzeć na to wszytsko z dystansu. Rodzice to wszystko robą dla naszego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssasdasszcz
dementia, jestes na ich utrzymaniu, to ich dom, a i oni sie zwyczajnie martwia. zobaczysz, ze inaczej spojrzysz na to po latach, a jeszcze inaczej, jak Twoje dziecko bedzie chcialo spac u chlopaka czy isc na calonocna impreze. naprawde. zrozum ojca.. zreszta, Ty sie nie boisz co se pomysla starzy Twego chlopaka o Tobie? pomysl... swoja droga, ile on ma lat? ech, dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdolę22
wiesz ja zawsze w domu miałam tzw luz więc robiłam co chciałam tato często się czepiał no ale bez przedady dało się wytrzymać aż pewnego dnia wszystko się zmieniło tego jebanego dnia kiedy zabrakło ojca, od tego dnia mogę robić wszystko lub prawie wszystko, i wiesz o czym marzę żeby jednak ktoś się mnie czepił że tak nie wolno że powinnam wrpcić do domu o 23 a nie o 1 w nocy. tylko już mi nikt tego nie powie bo ojciec umarł. Więc nie pisz że ojciec się czepia tylko się może o ciebie martwi i pomyśl jakby to było jakbyś ojca nie miała i mogła robić co by ci się tylko podobało przez jaki czas było by to dla ciebie dobre przez rok dwa i co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×