Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

robaczek3

mamusie wracające do pracy

Polecane posty

od września wracam do pracy, jest mi smutno :( najstarsza do szkoły, średnia do przedszkola a najmłodsza do żłobka (trochę boję się o nią) najgorsze, ze musimy wychodzić sporo przed 7 aby zdążyć przez ten rok było fajnie, jak siedziałam w domu a teraz szykuje się niezły sajgon (boję się chorowania, zwolnień itp) czy są mamusie, które też pracują, jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawet Fajna Mamuśka
ja pracuje , zaraz po macierzyńskim wrocilam do pracy, jest ciężko wskoczyć w ten rytm:praca-dom, bardzo ciężko ale co zrobic. Ty zdaje sie długo byłaś w domu więc przynajmniej wypoczełas:))psyhicznie od pracy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawet Fajna Mamuśka
przepraszam-psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok byłam w domu, wczesniej pracowałam teraz było fajnie, bo nie musielismy tak rano wstawać wczesniej wstawalismy też bardzo rano, ja ok 5 30 a dzieci po 6, najgorsze teraz jest to, że kazde w inną stronę, no i człowiek odzwyczaił się od kieratu, a teraz od nowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nwet Fajna mamuśka
ale człowiek juz jest takim urzadzeniem że do wszystkiego umie się przyzwyczaić.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 81
ja wróciłam do pracy zaraz po macierzyńskim tzn mały miał 16 tygodni i było ciężko bo karmiłam piersią ale mam kochana teściową i jakoś daliśmy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×