Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

od kiedy dzieci same się ubierają?

Polecane posty

Kiedy wasze dzieci zaczely sie same ubierać? Moja córcia uwielbia wyciagac z szafy ubranka i probuje je sobie zakłądać... zazwyczaj spodenki na glowe, buty odrotnie - prawy na lewą noge :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja probuje zakladac te majtki na sowje miejsce ale trudnoi jej trafic nozkami a podciagniecie ich na tylek jest za tudne. chcialbym zeby sama je juz sciagala i zakaldala bo latwiej byloby w siusianiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam problem z synem. Jak miał 3 lata to ubierał się praktycznie sam: majtki, spodenki, kurtka, czapka itd. Tylko z bluzką i skarpetkami miał problem. Teraz ma 4,5 roku i w ogóle nie chce sam się ubierać. Po wielkim płaczu ubierze ewentualnie buty. Nie wiem jak go skłonić do samodzielnego ubierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przynosi z komody rózne ciuszki i wie jak ktore zalozyc, ale po chwili jak jej "nie wchodza tam gdzie trzeba" i tak zakłąda wszystko na glowe. tylko buty na nogi... urodzinowa moze to taki etap ze go cieszylo ubieranie a teraz skoro stalo sie czyms zwyczajnym to go znudzilo i mu sie nie chce? moze trzeba przeczyekać? kurcze nie znam się... bedę to przerabiala pewnie za 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 81
może zacznij jakieś zawody kto pierwsz ty czy on na mojego małego to działa jak nie chce czegoś zrobić to wyścigi zawsze pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polt
moja ma 2,5 roku potrafi nałożyć sama majtki, spodnie, skarpetki, buty ( czasami nie na tą nogę, ale po wytłumaczeniu zmienia), spodenki krótkie. umie podciągnąć sobie majtki i spodnie po wysiusianiu na nocnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm mój od samego początku był taką Zosią-samosią.Nawet nie wiem kiedy były pierwsze poważne próby jego ubierania.W takim razie powiem jak jest teraz.A więc sam ubierze sobie majtki,spodnie,skarpetki do połowy stopy bo twierdzi że za ciasto idzie :) ,dobrze ubierze buty a jak ma na rzepy lub zatrzaski to sam zapnie,bluzkę to tylko założy na głowę bo nie wie co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×