Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Frezz

Czy panowie, ktorzy poznaja kobiety przez Kafeterie sa

Polecane posty

Gość Frezz
Widac Złośliwa jesteś już większą realistką niż ja momentami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to Adam? ten z powiedzonka: "cześć, jestem Adam wyrucham cie i spadam" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezzz nie rozwalaj mnie:D Hehehehee ło jesssu czego mi to nie obiecywano na kafe:D Ale tak poważnie to faceci z kafe są ok..tylko 2 okazało sie bucami patałachami,przez których miałam problemy.Reszta spoko.Z jednym spotkałam sie w realu jest faaaaaaajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne ... ale o co ci chodzi to już na spacer nie wolno iśc :O najlepiej to siedziec w chacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cremiku na spacerek owszem iść można ale z pieskiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezz
Heheh Adamy są pojebani :P "Czesc jestem Adam wyrucham Cie i spierdalam" bardziej mi pasuje :D Zlosliwa - ten faaajny jak jego imie sie zaczyna ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jakiś "pan" odczuwa potrzebę towarzystwa kobiet, a w w tym tzw. realu nie ma czasu lub dobrej okazji to gdzie ma się znaleźć jeżeli nie na "babskim" forum? to, ze sie tu kręcą, szczególnie ci niesparowani to chyba jest dość naturalne zjawisko, nie widzę za bardzo zależności typu pobyt na kage=przegraniec inna sprawa, ze pewnie całkiem niemało z nich ma jakiś problem, ale słowo przegraniec to chyba za daleko powiedziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ale o co ci chodzi to już na spacer nie wolno iśc najlepiej to siedziec w chacie" poznajesz kobiety, zeby z nimi na spacery chodzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę poznawac nowych ludzi z którymi mozna by iśc na imprezy i czasem aby gdzies wyjśc na spacer bez podtekstów :P normalna znajomośc a dziewczyne sobie sam znajde tylko potrzebuje kogoś z kim można wyjśc na impreze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> dla mnie już Camp nie istniejesz Ale karnie odpisujesz na każdą moją zaczepke, dobra suczka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezz
Polaola mezczyzna kolo 32 letni, ktory do tej pory nie ma zony , poniewaz niby nie ma czasu to nie przegraniec? Jego problem musi byc na tyle duzy, ze naprawde zaczyna mnie zastanawiac czy to nie podpucha. I jeszcze taki przystojny, madry i grzeczny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie mężczyzna 32 letni, który nie ma żony a jest na kafe to jeszcze za mło zeby stwierdzić, że jest przegrańcem moze to jakiś yuppie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezz
Camp ale masz teksty :o Zlosliwa moglabys napisac imiona 2, przez ktorych mialas klopoty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa w garsonce 30 ..to z załóż topik że chcesz się spotkac z wiarą z kafe którzy pochodzą z krakowa i okolic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie suczko tylko jak coś to SUczysko , udajesz ześ wyzwolony a na niczym sie nie znasz:classic_cool:dużo nauki przed Tobą kundlu :O Mamusia kazała mi odpowiadać na pytania wiec odpowiadam. Och to wszystko przez dobre maniery i moją inteligencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezz
Polaola yuppie nie yuppie, nie wierze w tego typu "usprawiedliwienia":o Tymbardziej mezczyzna jego pokroju obraca sie w roznych kregach i ma peelno mozliwosci poznawania kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> udajesz ześ wyzwolony Niczego nie udaje. To jak mnie odbierasz to twoja sprawa. >>Och to wszystko przez dobre maniery i moją inteligencje. Inteligencje oceniają twoi odbiorcy a nie ty :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×