Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BetterINtime

PIECZENIE I SWEDZENIE pochwy... Pomocy

Polecane posty

Od jakiegos czasu kilka razy dziennie piecze mnie pochwa, ale tak jakby wewnatrz, na sciankach warg sromowych.. Mojego partnera piecze penis.. Boje sie, ze to moze byc powazna choroba. jestem aktualnie za granica pracy i nie mam narazie mozliwosci pojscia do ginekologa. Nawet nie mozemy sie kochac, gdyz bardzo mnie wtedy piecze i boli.. Boje sie, ze to moze byc jedna z groznych chorob wenerycznych. Dodam ze miesiac temu uzywalismy zelu durex i wtedy zaczelo sie pieczenie, jednak ustalo, a teraz piecze nie juz lekko ale bardzo, co mnie niepokoi. Prosze o odpisywanie na temat. Nie mam czestego dostepu do internetu ale na pewno tu zajrze, gdyz ten temat jest dla mnie wazny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie masz grzybicę pochwy
niestety lekarz tu niezbędny...ale nie umiera sie od tego, także spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiuniM
hej , wyglada na zapalenie grzybicze twojejpochwyijego penisa. Najlepiejbedzie jak razem udacie do lekarza. JEsli nie masz ubezpieczenia za granica to moze macie karte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie czy moj chlopak moze isc ze mna do ginekologa..wiem, ze to moze i smeiszne ale tak przy okazji moglby tez ze mna wejsc.. Podejrzewalam gorsza chorobe. Teraz moje wargi sa zacerwienione i mnie pieka.. Da sie wyleczyc grzybice calkowicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życiowy nieudacznik
Polecam maść Clotrimazolum!!! Świetna na swędzenia i grzybice. Tania i skuteczna. Mnie takie swędzenie przeszło w drugim dniu stosowania. Smaruje się nią np. wargi sromowe i trochę wewn. też można...byle nie za głęboko. Jest bez recepty i kosztuje ok. 3 zł.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiatia
facet u ginekologa może jedynie towarzyszyć kobiecie, o ile ów gin się zgodzi na jego wejście do gabinetu. faceci mają swoich lekarzy - urologów. moga tez iść do dermatologa jak coś swędzi lub jak swędzi ich kobietę. ja tez po durexie odczuwałam pieczenie - zmieniłam żel na inny i nie mam problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matiatia - mi sie odechcialo zelow, juz nigdy wiecej go ich nie uzyje, nie spodziewalam sie ze srodek z durexa moze spowodowac grzybice :/ za 2 tyg wybieram sie do ginekologa jak wroce do Polski, nie moge sie juz doczekac, tutaj nie mam za bardzo czym sie leczyc, raczej nie bedzie mi latwo kupic w Holadnii tani srodek na grzybice.. czytalam o czosnku na grzybice, ale jakos nie przekonuje mnie wlozenie czosnku sobie do pochwy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asus
czesc mialam ten sam problem z moim mezem.zaczelo sie w weekend wiec wszyscy lekarze mieli wolne zatem trzeba bylo jakos zaradzic!?powiedzialam o tym mojej kolezance poradzila mi abym posmarowala sie jogurtem naturalnym z poczatku bylo dziwne ale po dwoch dniach pomoglo!!!!!!!po weekendzie odwiedzilam lekarza na szczescie to niebylo nic powaznego male zapalenie dostalam globulki i teraz mam spokoj.ale jak cos zawsze jogurt jest pod reka co oczywiscie niewyklucza wizyty u specjalisty jednak chociaz na troche pomaga polecam pozdrawiam i zycze duzo zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×