Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lora28

Czy się uda....?Wasze zdanie....

Polecane posty

Gość lora28

Jakie prawdopodobieństwo...? Ostatni okres 26.07, dzisiaj 15 dzień cyklu,zazwyczaj wahają się od 28 do 34 dni....w sumie to pierwszy miesiąc satrań o naszą drugą dzidzię....Jak myślicie dziewczyny....?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjlk
"uda sie... ja ci to mowie, trzeba chciec..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora28
Mam nadzieję,choć jak czytam tematy dziewczyn,które starają się przez rok np.to na serio zaczynam myśleć,ze to nie takie proste jakby się mogło zdawać:) Ale podchodzimy do sprawy bez ciśnienia i będziemy się starać,oby do skutku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora28
A może jest jakaś kobietka która też w tym miesiącu zaczęła starania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora28
Uff....już myślałam,że zostanę tu sama:) Ja mam dostać @ ok.26.08 więc jeszcze trochę sobie poczekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Ci, żeby się udało :) jednak możnaby pomyśleć, że powinno wystarczyć współżycie w dni płodne a jednak... niekoniecznie zawsze się udaje i nie mam pojęcia czemu to tak? my celowaliśmy w dni płodne a jednak dopiero w 7 miesiącu się udało :) mimo wszystko życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora28
Też nie sądzę,żeby się udało za pierwszym razem,ponoć w najbardziej płodnym okresie jest 40% szans na zajście w ciążę.Zobaczymy jak to będzie.Ale w końcu podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu starań,to już dużo,bo zawsze znajdzie się tysiąc powodów,żeby jeszcze poczekać,a nie chcemy,zeby nasz synek był jedynakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina9
no my też zaczęliśmy starania ale w tym m-cu nic nie wyszło:( staramy się dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina83
no my też zaczęliśmy starania ale w tym m-cu nic nie wyszło:( staramy się dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora28
Trzymam kciuki,żeby wszystkim się w końcu udało i żebyśmy dziewczyny nie musiały zbyt długo czekać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora28
I jak tam dziewczyny,czy któraś będzie mamą? Ja robilam test tydzien przed okresem,wyszedl negatywny poki co i myślę,ze w tym miesiacu jednak bedzie lipa a nie dzidziuś,no chyba,ze jeszcze mnie los zaskoczy w dniach kiedy mam dostac @ i jej nie dostanę,ale wątpię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×