Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tajemniczynieznajomy

tajemniczy chlopak ze snu

Polecane posty

Gość tajemniczynieznajomy
kotecku mysle ze by stalo sie tak jak napisales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotecku..
mówię LeśnySłodziaczek Już wcześniej sobie o takich sprawach mysłałem o jakich "Wspomniałaś" . Zostałbym przy Niej , nawet gdyby się na długo roztyła . Co jest absolutnie niemożliwe nawet w przypadku... . Jest idealna . To nie tylko moja opinia . Wiesz ,Czasem trudno żyć z "pomnikiem" - bo za dużo jak na raz jak stoją dwa pomniki ;) . Pomimo /że mam przecież oczy , i widzę resztę świata ,do dziś jest moim ideałem . Ale ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajemniczynieznajomy - może dlatego tak często Ci się to śni, bo często myślisz o tym jakby się zachowywał Twój idealny Ukochany? :D Ja np. mam tak, że jak mój chłopak coś zrobi co mi się nie podoba, to sobie wyobrażam (jakby na złość jemu), jakby w tej sytuacji postąpił mój ideał... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczynieznajomy
oczywiscie ze mu mowie co mi sie w nim nie podoba i wyobrazcie sobie ze on do mnie powiedzial ze juz tego nie znosi i ze tak dluzej nie wytrzyma. zaznaczam ze nie jest zadnym takim nierobolem bo studiuje i bedzie mial super prace w przyszlosci, jest inteligentny ale tylko w kryteriach jego studiow... byc moze sni mi sie jego przeciwienstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotecku..
mówię do LeśnySłodziaczek :) Ach "Ty" za dużo "pragniesz" wiedzieć... :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczynieznajomy
no i dzis tez mi sie przysnil tylko oczywiscie znowu twarzy nie widzialam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×