Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuza23*

czy da sie pozbyc takiego cellulitu jak to zrobić i ile czasu trzeb czekac

Polecane posty

Mam tak jak Ty. Ja narazie prowadze diete, chodze na aerobik 2 razy w tygodniu i kupilam zestaw garniera tez z roll-onem w ksztalcie walka na brzuch i reszte ciała. Powinnam jeszcze odstawic napoje gazowane w tym cole ale nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellulitka3
Ja tez mniej wiecej tak wygladam :) mysle, ze nie jest zle! Ja robie masaze, kremy stosuje i cwicze . Robie to od lat i niestety skora jest tylko gladsza, cellulit nadal jest... naprawde juz sie tym nie przejmuje, bo bym zwariowala. pozdrawiam,milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppuppppppuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest tak żle:) ale skoro uważasz ze masz az tak duzy problem to dlaczego nosisz takie skąpe majtki do bikini??? przeciez nie musza to byc spodenki tylko majty ktore bardziej zasłaniaja pupe to wtedy sie nie bedzie cellulit tak bardzo rzucał w oczy:) bo te małe majtki przyciagaja uwage do twojej pupy a zatem rowniez do cellulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam o wiele wiele gorszy cellulit i to u nastolatki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowo
przeciez autorka ma wiecej cellulitu na udach niz pupie i wielkie gacie by tu nic nie daly i nic nie ukryly. jeszcze gorzej by to wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza23*
nosze takie majtki bo lubię na co dzień chodzę w stringach ja nie chce chować cellulitu tylko zacząć z nim walczyć i pozbyć sie go albo chociaż zmniejszyć tu akurat na tym zdjęciu dał sie dobrze uchwycić bo normalnie jak stanę i napnie pośladki to troszkę mniej go widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee tam nie jest
u ciebie najgorzej. ja mam wiekszy celulitis i nie sadze zebym sie go kiedys pozbyla :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie pomogło
codzienne stosowanie balsamu, dwa razy dziennie, przez jakieś 4 miechy, piję dużo zielonej herbaty i takich herbatek drenujących Slim Figura Faza II Oczyszczanie, piją ją regularnie od kilku lat możesz też wypróbowac jakieś tabletki z miłorzębem albo kasztanowcem, poprawią krążenie w nogach, albo tych tańszych na cellulit, jest wiele dostępnych na rynku, z czerwoną herbatą, z wyciągami z gorzkiej pomarańczy, z zieloną herbatą itp, nie musisz koniecznie kupowac Inneov

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAEee
ja chyba mam podobny cellulit, a do tego na pośladkach rozstępy, wiec muszę mieć spodeneczki (tzw. nogawka ma 0,5cm) ja też zaczęłam walkę w cellulitem i musimy walczyć. Faza oczyszczenie jest dobra na cellulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie pomogło
ta herbatka powoduje usunięcie obrzęków, nadmiaru wody z tkanek i toksyn, więc jeśłi ktoś ma cellulit obrzekowy tzw wodny to powinna pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sass
wodny-obrzękowy jest od nie picia wody czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza23*
czy jest tu ktoś co może mi pomóc i doradzić co mam robić aby wyszczuplić nogi i brzuch oraz pozbyć się tego cellulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
hej ja tez mam podobny problem.Moim zdaniem najlepsze jest bieganie,jogging regularnie.na nogi to jest najlepsze.Żadne kremy nie pomogą niestety przeżyłam to.wystarczy codziennie 15-30 min biegania i organizm momentalnie sie oczyszcza.Ja w tamtym roku biegałam tak 2 tygodnie i naprawde schudlam a cellulit nie był tak widoczny.Przeciesz widać ,że biegaczki nie mają wogule cellulitisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
moim zdaniem jeszcze raz bieganie jest najlepsze na wszystkie partie ciała naprawde.Zazwyczaj chudniemy od góry,więc z brzuchem tez nie powinno byc problemy.ponadto pilates tez jest dobry.wystarczy wpisac na youtubie i juz masz cwiczenia na brzuch i na co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza23*
wiem ze bieganie by pomogło ale jakoś nie mogę się zabrać za to tym bardziej ze samemu się nie chce zamierzałam zapisać się na basen lub siłownie ale sama nie wiem co lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorza_polarna
cellulit mozna zwalczyc tylko i wylacznie o dsrodka (owszem kremy i sport wspomagaja); to przede wszystkim problemy z komorkami; zalecenia: - max. ograniczyc cukier; - suplementy (z wit. c, witaminami z grupy b, z magnezem); - zazywac duzo kwasow omega 3 - np. w rybach; po prostu nalezy odzywic komorki - cellulit ktory widac to naturalny tluszcz: problemem jest to ze przebił się on pod naskórek w wyniku uszkodzeń skóry właściwej, a uszkodzenia powstały w wyniku właśnie kiepskiego stanu komórek oraz w wyniku uszkodzeń kolagenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
A nie zastanawiałyście sie dlaczego właściwie nasze pokolenie ma z tym problem?tak naprawde juz młode dziewczyny i szczupłe maja z tym problem.niestety to dzisiejsze jedzenie jest problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o raaaaaanyyyyyyyyyyyyyy
ja ważę 50 kg przy wzroście 170 cm i mam o wiele gorszy cellulit plus rozstępy😭 a walczę z dziadostwem od zawsze😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam szczupła to też miałam cellulit i rozstępy i nadal mam 😭 rozstępy mi sie pojawiły chyba wtedy jak nogi "przytyły" jak rosłam, pamiętam miałam kiedyś nogi jak patyki a teraz grube udziska ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam książkę o cellulicie i tam autor pisał, że ani dieta odchudzająca, ani sport ani kremy nie zwalczą cellulitu a polecał diete i sport ;/;/ ale ta dieta była na mnie za droga m.in picie koktajlu z granatu (koszt przeszło 200zł na miesiac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMS
mnie pomogla sauna czerwona. Rewelacja i do tego sie chudnie. tylko trzeba chodzic 1-2 razy w tygodniu i daje efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym poszła
Ja miałam lekki cellulit. Zniknał w zasadzie... Odkąd używam balsamów brązujących. Niektóre wyszczuplające itd. Może dzięki prawie codziennym aplikacjom takich nawilżająco-ujędrniająco-wyszczuplających balsamów - w prawdzie brązujących, ale zawsze coś- udało mi się go pozbyć prawie całkowicie. Mam 169 wzrostu i 55 kg wagi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym poszła
Powiem tylko, że głównie chodziło mi o opaleniznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×