Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

Gość nvyufqbiuqf
to zacznijmy od smutków , pokłóciłam sie z chłopakiem nie odzywa sie do mnie , spałam u niego , nie dotknął mnie nawet nie pocałował na dzien dobry , jest taki oschły i nieczuły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwuję losy kilku topiców już od dłuższego czasu.. ale cały czas nie znalazłam czegoś dla siebie.. a jesli nawet temat był interesujący to ciężko włączyć się do dyskusji, które trwają już np. kilka lat... fajnie by było gdyby znalazły się osoby, które pogadają o czasem błahych, czasem poważnych sprawach...które również szukają bratniej duszy :) Mam 22 lata i chyba całkiem sporo do powiedzenia, pozdrawiam potenacjalnych nowych znajomych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak miło, witam rówieśniczkę, koleżanka ma tu problem, od czegoś trzeba zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święte słowa :) ja długo musiałam się uczyć, jak dobrze kłócić się z moim ukochanym.. dziś już wiem, że trzeba przeczekać.. faceci troszkę dłużej dochodzą do siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czego tu zaczac :-) jestem w szczesliwym zwiazku, ale nie moge zapomniec o pierwszej miłości, a wszystko sie rozpadlo z mojej winy, chyba mam dola i mam pelno roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja może napiszę, czego bym oczekiwała od forum.. zależy mi, żeby zawsze móc się wygadać, kiedy trzeba pośmiać i ZAWSZE móc liczyć na radę innych kobiet .. z tego co widzę to pisanie na kafe sprawia wielką przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to jak mija Wam dzien? :) Ja planowalam dzis isc na basen, ale pogoda jest dobijajaca :/ Wiec siedze na kafe, zaczynam sie uzalezniac od tego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda u mnie piękna:) ale ja do 17 w pracy siedzę ... :/ więc będę pisać jak tylko znajdę momencik :) nuuudy, marzę już o powrocie do domu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno początki bywają trudne, tylko mi się nie zraź, bo umrę z nudów w tej pracy :) a że mój najdroższy w delegacji to już w ogóle się zanudzę ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tak zle, to juz i tak dobrze, ze nie jestem sama i nie prowadze monologu... :) Moj w pracy, nie ma czasu na smska odpisac wstreciuch... lece do sklepu, pozniej tu zajrze, moze cos ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to udanych zakupów, mój tez milczy od rana, ale co tam będę twarda i pierwsza nie zadzwonię :) żeby mu za dobrze nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaa Be
Hej dziewczyny. Mam nadzieję, że mogę się dołączyć do wątku.:) Ja też mam mały problem, bowiem mój ukochany jest na 4 miesięcznej praktyce...ehh jeszcze miesiąc czekania..... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ czuję się odpowiedzialna za ten topic ( nawet bardzo) więc będę walczyć o nowe forumowiczki :) piszcie, piszcie zawsze to lepiej komuś sie wygadać niż przemilczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja również mam 22 lata. Mam nadzieję że mogę sie do Was dołączyć? W sumie przypadkiem na Was trafiłam. Tak jak już wiecie,mam 22 lata,od dwóch lat jestem mężatką,mam cudownego męża,obecnie jestem w planowanej i bardzo chcianej ciąży - w trzecim miesiącu. Od października zaczynam 3 i ostatni rok studiów licencjackich. Od kiedy wiem o ciąży pracuje na pół etatu w domu pomocy społecznej osobom upośledzonym umysłowo, tak więc od 13:00 jestem już w domu i sie nudze :) chciałabym też czasem z kimś pogadać o zarówno blachych jak i poważnych problemach. Mam nadzieję,że mnie przyjmiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaa Be
Praktyka na Majorce właśnie.... więc bardzo bardzo wiele pokus.... a do tego czasu niestety nie widzieliśmy się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaa Be
wow to na prawdę wcześnie... a chociaż szczęśliwa?? garatuluje szczerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×