Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

EVIKA 77- zalogowałam się wczoraj na 28 dni ale kompletnie tego nie łapię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą temperatura to jest dziwna sprawa. JAk ostatnio spóźniała mi się @ to mierzyłam przez 2 tygodnie codziennie temperature dopóki sie ni epojawiła i zawsze była powyżej 37 a chora nie byłam :):) szkoda że przestałam mierzyć ech no ale może kiedyś sie przyłożę sumiennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA-ŚWIETNIE !!!!!!TAK ZROBIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!HIHIHI:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm kochana ja bym radziła Tobie mierzyć od nowego cyklu (chodź Tobie napewno się uda w tym miesiącu i nie będzie to potrzebne) i wtedy będzie łatwiej to analizować. Kochana jedna temperaturka nic nie mówi, a do tego mówisz że jesteś przeziębiona. Trzeba mierzyć tempkę od początku cyklu!!!!!!!!!!!!!!! Nie martw się. Napewno wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wczoraj weszłam na stronkę którą podałaś Evika i dla mnie to kompletnie czarna magia. JEstem zalogowana i tyle :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_B dlatego miałaś wysoką tempkę przez 2 tygodnie bo to była druga faza cyklu. Tak powinno być. Wszystko prawidłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie tak sobie myślę że my kobitki to mamy jednak w życiu pod górkę :o Bo @ , mierzymy temperaturki, testujemy owulacje, testujemy ciazowo nosimy 9 miesiecy i rodzimy wstajemy co chwilkę do maleństwa , a te nasze pedraki ;) wsadza wyjma i troche przyjemnosci zlapia i gotowe :D Ania- my to nawet temperaturke mamy taka sama hihiiiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm i Ania_B ja proponuję mierzyć wam tempkę od początku cyklu czyli od razu po @ od 5 dnia cyklu. Nanosić tę temperaturkę na wykres i po tygodniu lub dwóch mierzenia podeślijcie mi linki z wykresami a ja kochane Wam jak na dłoni powiem kiedy macie dni płodne i kiedy trzeba się starać. Od środka cyklu to nic nie da mierzenie, bo nie wiadomo jaka wcześniej była tempka a to jest bardzo ważne przy ustalaniu kiedy owulacja i kiedy dni płodne. Także dziewczyny od początku cyklu kochane ok! I bez nerwów ok! Pomogę Wam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obiecuję!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co cosczuje że ten październik chba nie jest mi pisany :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM no skoro masz sluz płodny to do dzieła i daj sobie już spokój z tym mierzeniem temeperatury rano lepiej ten czas wykorzystac na "poranną gimnastykę" z meżem :P:P:P:P:P bo napewno w tym miesiącu ci sie uda i będziemy sie cieszyc z tobą 2 kreseczkami, skoro masz już śluz płodny hahahahah zobaczysz!!!! Iza pierwsza pewnie nas poczęstuje tą radosną nowinką :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ANIA masz racje nie ma co biadolic tylko konsumowac chłopow na calego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D Czyli w paxdzierniku wpierw IZA, ANIA i JA :p ale to sobie wykombinowałam czarowac mi tu teraz @@@@@@@@@,@@@@@@@@@@,@@@@@@@@@@ ja juz na nas 3 zaczarowałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm nie denerwuj mnie a juz miałam dobry humor a tu taki gagatek wyskoczy ci z takimi głupotami wrrrrrrrrrrrrrr....... jakbym cie miała koło siebie to przełożyłabym cie przez kolano i dała kilka porządnych klapsów ACH TE BABY :):):) 🌼 nie mów tak kochana uda sie trzeba w to wierzyć ja kurcze to nawet nie wiedze śluzu płodnego jest suchutko :(:( no ale czekam cierpliwie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm mierz od początku cyklu przez cały miesiąc od 5 dnia cyklu. Zobaczysz wytłumaczę Ci kochana wtedy wszystko jak na dłoni. Tylko tempka ma być mierzona z rana przed wstaniem z łózka i codziennie i do tego trzeba obserwować śluz. I kochana pomogę obiecuję. Wszytsko Ci wytłumaczę. Będziesz znała swój organizm i będziesz lepiej wtedy wiedziała co i jak!!!!!! Kochane a tymczasem mężusiów dziś do wyrka i się starać!!!!!!!!!!!!!!! Starać się!!!!!!!!!!!! I zaklinać kochane!!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaczki i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przyznaje ci racje facetom jest lżej, my to sie musimy nakombinować, zamartwiać, nastosować a oni wystarczy że włoży i wyłoży i zadowolony :):):) przepraszam za wulgarność:P:P:P:P ale w moim wieku wolno mi :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA- :D:D:D:D:D ok dzisiaj staranka :D i niech sie dzieje wola nieba bo nam udac ma sie i już:) kochane ja musze uciekac bo robota wzywa zajrze po 14 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! 🌻 Ależ się pięknie rozpisałyście! To się naczytałam :D A ja wpadłam w wir porządków domowych, załatwiania spraw i robienia zapasów na zimę hehehe :D chyba szykuję się na dzidziusia :D Jutro mam jeszcze rozmowę w/s pracy.. Odebrałam dziś wyniki od ginka i są idealne (on to powiedział :P ) Oglądał mnie jeszcze w środku kamerką, ale fajnie! Widziałam ten śluzik i to wszystko, co dotąd znałam tylko z dotyku (badania macicy palcem, w celu określenia TYCH DNI) :D się wytłumaczyłam :P Evika77 🌻 na drugi raz wysyłaj męża na interwencje do sąsiada, Ty jesteś teraz pod ochroną, kochana. Twój spokój jest najważniejszy. I najważniejsze, że masz już kruszynkę pod sercem. ❤️ kisa 🌻 na pewno poradzisz sobie z tym strachem o dzidzię, szczęściaro! Jesteś w ciąży i niedługo będziesz miała w domku ślicznego bobaska! ❤️ beta32 🌻 marzę o tym, by dołączyć do Was w październiku, ale.. nie czuję nic, żadnych zmian w organizmie, to by już było dobry tydzień po jajeczkowaniu.. No.. mam oczywiście nadzieję.. Dziewczyny, przesyłajcie fluuidiki!!!! mAAm 🌻 może to i dobrze, że zasnęłaś :D plemniczki się wzmocnią i mężuś :D i dziś będzie strzał w dziesiątkę! Tego Ci kochana Życzę! ❤️ iza33 🌻 kochana mamusia z Ciebie ❤️ .Owocnych staranek! Ania_B 🌻 my się zamartwiamy, wyliczamy, kombinujemy, ale oni też swoje myślą, tylko mniej o tym gadają :D Tak mi się przynajmniej wydaje :P Mój mówi, że zamiast tyle gadać i rozmyślać powinnam więcej działać :D no wiecie.. czasami mnie głowa boli.. :P Pozdrawiam kochane mamuśki i pracowite staraczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodnisia. Trzymaj się i powodzenia. Uda się zobaczysz!!!!!!! Trzeba tylko bardzo w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wodnisia:), dołączysz do nas zobaczysz, może to ciut za wcześnie, objawy bedą zaraz przed @, która nie przyjdzie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo hej Wodnisia, myslałam ze o nas zapomniałąs ❤️ oczywiscie wysyłam do Ciebie fluidki 🌼 uda się na pewno !!! ja tez nie bardzo wierzyłam, ale beta wierzyła za mnie takze razem damy rade 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodnisia nareszcie sie odezwałaś :):):) oj iwesz my baby dużo gadamy i lubimy ponarzekac wtedy z nas całe napięcie wychodzi :D:D:D:D:D przynajmniej u mnie Ja zaklinam twoją @ zeby nie przyszła, zaklinam też izy, mAAm i swoją oczywiście :P:P:P niech pojawią sie przynajmniej za 9 miesięcy ❤️ 🌼 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki trzeba zrobić listę @ cobyśmy wiedziały która pierwsza nas poinformuje o przyłączeniu się do grona mamusiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK............ DATA DZIE@...........WIEK .............MIASTO...... Ania_B..........15.09..................27...............podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK............ DATA DZIE@...........WIEK .............MIASTO...... Ania_B..........15.10..................27............... podkarpackie przepraszam za wpadke z data :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znak, to znak!!!!!!!!!!!!!!!!! Ostatnia @ wrześniowa. Tego Ci życzę kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK............ DATA DZIE@...........WIEK .............MIASTO...... Ania_B..........15.10..................27............... podkarpackie Iza33...........20.10...................33...............podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×