Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

mAAm - nie przejmuj się teściową. Tak naprawdę nie masz wpływu na jej zachowanie, ani Ty ani jej mąż. Cóż, to przykre i szkoda tylko teścia, napewno bardzo to przeżywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika, duphaston mam brac do 25dc A na palec plasterek szybko naklej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK mam tabelkę :) Kochane poczekalnię jusuwam wrazie czego skopiuje się i wklej od nowa ale dziewczyny się wogle nie odzywaja od paru miesięcy wiec.... POLA- zmień się w tabeli @ bo masz stary termin kotku :) ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................?.08.2009........27............ ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................?08.2009...........21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE mAAm....................03.02.2009..........29.......... .....W-wa.. WODNISIA..............04.02.2009..........36............ ..ZACH-POM PROPOZYCJE IMION DZIECI *************************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CHŁOPIEC.......... *************************************************************************************** mAAm...................MAJA...............................OSKAR............... ........................MATYLDA...........................CYPRIAN............. ........................LUIZA................................FILIP................ *************************************************************************************** EVIKA *************************************************************************************** KISA *************************************************************************************** POLA *************************************************************************************** IZA *************************************************************************************** KLAUDI P *************************************************************************************** JULY *************************************************************************************** WODNISIA *************************************************************************************** MINI MONIA *************************************************************************************** wpisujcie a ja po tem to uporzatkuję :) wpisujcie po tyle imion ile chcecie tak jak zrobiłam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście mAAm, trudna sytuacja u teściów... Niech sobie kazdy zyje jak chce ale bez oszukiwania innych a szczegolnie najbliższch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane uciekam bo mody mnie przegania od kompa kliknę wieczorkiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la a dzisiaj który masz dzień cyklu? Ile dni jeszcze będziesz brała duphaston? A plasterek już jest na paluszku, a rozcięcie polane wodą utlenioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam - dzisiaj wracam autobusem...:( ale przynajmniej krótki spacer będzie :) Tylko tak pogoda- mgła, mokro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la to @ nie powinnaś teraz dostać, nawet jeśli tak ci się wydaje. Jeszcze kilka dni przed Tobą. Będzie dobrze! Musi być dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widzę że juz uciekłyscie chwilowo a mój syncio sie zmeczyl i sam dobrowolnie oddał mi kompa :( pobolewa mnie z prawej strony zrost po CC i ta cholerna kość , i jeszcze boli mnie tak nad wzgórkiem łonowym co jakiś czas jak nic @ nadejdzie i to patrzeć szybciej niż powinna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem mAAm:) grałam z miskiem w statki:) Wiesz,teraz ty zaczynasz biadolić przecież @ nie dostłas...więc może razem pobiadolimy??;);) Bo wiesz mAAm moja @ wielkimi krokami się zbliża, brzuch mnie ciągnie, brudzenia ciemne mam juz od wczoraj i w ogole do dupy..Wolałabym nie planować,nie czekac,tylko wpasc i juz. Teraz to wszystko mi na psychę już pada;) A Twoje bóle wcale nie muszą oznaczać @ sama wiesz, zresetujmy się i juz..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- kochana jestes ❤️ fakt chyba mi tez biadolenie się włańcza ale jakos fatalnie się czuję a czym blizej tym wiadomo myslenie się włańcza :o muszę się czymś zająć , moze prasowanko :o Buziaki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam jestes? ja wasnie wyprasowałam co sie dało,moj poszedł na trening siatki a ja oglądam Hausta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak grałam z małym w statki to zupełnie o wszystim zapomniałam i chyba tak trzeba-zająć się czyms by nie myślec,o ma byc to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- widzę że ty nocny marek jak ja :) Ja zajełam się graniem w hirousa z młodym i tak jakos zleciałao wiadomo że czym bliżej @ tym czas sie dłuzy i ogółem myślenie się nasila :o Więc ja zaczynam jutro prasowanko :) a że troche mi się uzbierało to....bedzie czas na niemyslenie :) zresztą ja prasowac bardzo lubię :) Mój slubny smieje się że jakaś nerwowa dzisiaj chodzę i faktycznie dre się byle gówno i na wszystko nerwowo reaguję :o az nie mogę się doczekac końca dnia :o Buziaki 👄 I DLA DZIEWCZYNEK 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam o imionach:) POLA- zmień się w tabeli @ bo masz stary termin kotku ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................?.08.2009........27............ ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................?08.2009...........21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE mAAm....................03.02.2009..........29.......... .....W-wa.. WODNISIA..............04.02.2009..........36............ ..ZACH-POM PROPOZYCJE IMION DZIECI *************************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ........................MATYLDA......................... ..CYPRIAN............. ........................LUIZA........................... .....FILIP................ ******************************************************* ******************************* EVIKA *************************************************************************************** KISA ******************************************************* ******************************* POLA ******************************************************* ******************************* IZA *************************************************************************************** KLAUDI P ******************************************************* ******************************* JULY *************************************************************************************** WODNISIA ******************************************************** ****************************** MINI MONIA *************************************************************************************** wpisujcie a ja po tem to uporzatkuję wpisujcie po tyle imion ile chcecie tak jak zrobiłam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! mAAm, Po-la a co to za biadolenie?????? Macie szczęście że mnie wczoraj wieczorem tu nie było!!! Bo ja bym wam nie pozwoliła na takie wisielcze humory. Nie można tak się denerwować i myśleć pesymistycznie i koniec! Póki co @ nie macie więc nie trzeba jej wywoływać. Kochane głowa do góry, uda się, musi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny...piątek :) Wczoraj się przestraszyłam wieczorem dostałam wysypki i zaczęłam się martwić czy to nie jakaś choroba zakaźna ale dzisiaj juz przygasło- pewnie wysypało mnie po pomidorach a takie miałam ochotę na nie...trudno poczekam do lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ranne ptaszki:):) Wiecie co? mAAm mi kaze cos tam w tabeli zmienic a ja nie wim jak!!;) Co ja mam z tą tabelą zrobić????????;):) Swoich mężczyzn wysłałałaM w świat,poleciałam na zakupy zaraz przygotuję wszystko do obiadu i chyba się legnę do wyra jeszcze bo mi jakos tak senno..Kobitki,to moje brudzenie jakos tak ustało,brzuch też nie boli...może ja tak na duphaston reaguję, ciekawe co dzisiejszy dzien przyniesie..;)Wczoraj moj ukochany brał kija by do mnie pdejść:)bez kija się bał,hmm..taka byłam przyjema..A dzis jak mnie złapał za cycka to miałam ochotę zmiesc go z powierzchni ziemi...ot pms. Do @ 5 dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane,kawkę robię i tościk z danio będę chrupać, częstuję was z wielką przyjemnością:):) dla was dla wyjątku kakauko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Iza33 - nie martw się wysypką, skoro ogasła to napewno od pomidorów - teraz w nich tyle sztucznych konserwantów itp że szok. Po-la kochana skopiuj tabelkę mAAm i wklej ją w swoją odpowiedź, a dodatkowo nanieś poprawki. Jeśli Ci się nie uda, podaj dokładny termin @ to ja Ci chętnie poprawię tą tabelkę. Super że plamienie ustało, może rzeczywiście to od duphastonu???? Albo jakaś kruszynka już tam się zagnieździła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poproszę kakauko. Ja od zawsze wierna i wielka smakoszka kawy z mlekiem niestety na 9 miesięcy postawiłam "veto", po prostu sam zapach kawy przyprawia mnie o mdłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakauko gotowe:) Evika probowałam skopiowac i dupa,chyba skorzystam z twojej pomocy, @ mam na 28.01:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza,zgadzam się z Eviką, wysypka na pewno od pomidorów,one bardzo często dają uczulenia. Zakażna wyspka nie ustępuje tak szybko no i przebiega z gorączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................?.08.2009........27............ ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................?08.2009...........21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................28.01.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE mAAm....................03.02.2009..........29.......... .....W-wa.. WODNISIA..............04.02.2009..........36............ ..ZACH-POM PROPOZYCJE IMION DZIECI *************************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************** ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ........................MATYLDA......................... ..CYPRIAN............. ........................LUIZA........................... .....FILIP................ ******************************************************** ******************************* EVIKA ******************************************************** ******************************* KISA ******************************************************** ******************************* POLA ******************************************************** ******************************* IZA ******************************************************** ******************************* KLAUDI P ******************************************************** ******************************* JULY ******************************************************** ******************************* WODNISIA ******************************************************** ******************************* MINI MONIA ******************************************************** *******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rybki! Za moment napisze do Was. Wczoraj miałam wizyte, ale musze cos zjesc bom głodna jak wilk :P Poki co sciskam z całych sił i całuję! Aaaa Pola tam czestuje kawka i kakaukiem , dla mnie tez poproszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×