Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witaj mAAm kochana, teraz ja czekam na stolarza, bo musimy zmienić szafę pokoju, tak aby było miejsce na dzidziusiowe ubrana. mAAm póki nie ma @ nadzieja jest duuuuuuuuuuuuuuża :) Kisa a ty gdzie dzisiaj jesteś??????? Martwię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!Witajcie!! kochane babeczki:)!! Ja juz doszłam do siebie po dyzurze i po szoku jaki przeżyłam widząc nadciągającą jak czarne chmury @@@@:(:( Ale jest juz :):):):)ok:). Dziś dostałam od ukochanego kasiorkę i poleciałam na zakupy ciuchowe:):)Wiecie,tak na poprawę nastroju:) Kupiłam sobie 2 bluzeczki i dżinsy biodrówki ktore najbardziej lubię nosić:)A dzis se polejemy po mocnym drineczku i juz zupełnie dojde do siebie;) mAAm mi tez pralka ostatnio wylała ale chyba była jakas nieszczelnosc bo pierze normalnie, no raz jej sie mogło zdarzyc;) A co do twojej @@ to życzę Ci by nie nadeszła chociaz juz jestem przerazona ze zostanę tu sama:( chyba bede ryczec....raz, ze sama zostane a raz ze szczęścia ze u ciebie zamieszka fasolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ,miałam taką burzę hormonów i czułam takie napięcie przez te parę dni przed @ że teraz mam wrażenie jakby wróciła z dalekiej męczącej podróży;)) Wreszcie to czekanie się skonczyło.....nie będę juz czekac,czytać forów,liczyc dni bo następnego miesiąca chyba nie przeżyję...koniec z obsesyjnym myśleniem o ciąży. Dobrze mAAm z masz takie podejscie, nie mysl, co ma byc to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
·٠••♥• •♥• •NO WITAM KOCHANE·٠••♥• •♥• • EVIKA- wiem że jeszcze jej nie ma ale mam przeczucie że sie pojawi :o sama nie wiem czemu może to słynna intuicja kobieca hihiii:) A co do szafy to chyba ogromniastą powinnas robic bo teraz tyle piekniutkich ciuszków dla maluszka :) POLA- spokojnie , spokojnie ja dołacze do ciebie jak w banku :)kochana ale chyba mi nie znikniesz z forum w przyszłym miesiacu :o bo cie scigac bedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- powiem ci ze przeczytałam jakas tam galę i był wywiad z Bogną Sworowską dotyczył jej walki o dziecko i bez invitro się nie obylo i pomyslałam sobie ( to tak instynktownie samo przyszło) że co ja biadole jestem zdrowa,mam wspaniałego syna ,meza i siły na staranka więc co ma byc to bedzie nie licze dni, nie badam sluzu bo tak naprawdę w tym jest chyba metoda by zaskoczyć:) A co do forum to juz tak sie z wami zrzyłam że nie mumiała bym klikac do was :) i własnie pobolewa mnie z prawj strony zrost po CC ( kiedys mysllam ze to jajnik ale moja gin mi uswiadomiła ze to zrost po CC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm,nie zniknę:) nie martw się:)przecież muszę tu być i cieszyc się razem z tobą i ze wszystkimi z 2 kresek a twoim tescie:) a mocno wierzę że będą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- no ja myślę :D Trzymam cię za słowo :D Zobaczysz jeszcze razem bedziemy się cieszyc z IIkresek :D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisząc ż nie będę czytać forów nie miałam na myśli naszego topika!!! mAAm jak mogłas tak pomyśleć???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- bo mnie wystraszyłas łobuzico kochana hihihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm, Po-la wszystko przed wami. Po prostu nie myslcie o tym tak bardzo bo to tez moze blokować moment zapłodnienia. Jeśli nie w tym miesiącu to w następnym, ale uda sie. Obie macie już wspaniałych synków, więc to najlepszy dowód na to, że jesteście zdrowe, że jeszcze będziecie miały sliczne maleństwa, a natura tak nas stworzyła że nie zawsze możemy zajść w ciążę. Także głowa do góry, uda się, tylko trzeba cierpliwości i pozytywnego myślenia. Ten rok napewno będzie wasz. Uda się, ja to wiem. Trzeba troszkę wyluzować, może jakiś mały wyjazd na wczasy, w inne miejsce..... Może to jest jakieś wyjście. Trzymajcie się kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- mam nadzieje że stolarze będą przystojniejsi niż ten mój mechanik hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ale jak ten mój stolarz będzie również śmierdział papierochami to normalnie go pogonię i będzie leciał ze schodów prędzej niż po nich wszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem że mam przyjaciółkę która straciła dziecko w wypadku i bardzo chciała mieć jeszcze dziecko i tak 2 lata sie starała i nic :( warjowała, latała po lekarzach az wkońcu jeden taki juz wiekowy dziadunio jej powiedział "niech pani kupi pol litra i wyluzuje ,przespi sie z chłopem i bedzie gotowe" i tak zrobiła i urodziła synka a niedawno zaostała mama po raz drugi wiec ma dwuch cudnych chłopaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- hihihii:) mniej pod ręka TIK TAKI albo Holsy i poczestuj go na wejsciu HIHIII:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wkurwiłam wRRRRRRRRRRRRRR już wam klikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na spacerze z psem :) dodam że jest troche chory i ma problem z zalatwianiem się na grubszo:) I tak stoje zni ten sie wypina 15 minut kurwica mnie strzela i widze z daleka popyla kobitka z wózkiem ( ale jest chyba raczj babcia niz mama no chyba ze jest stara mama bo ma chyba z 50 lat ) i mija mnie i w tym momecie mój pies w stał i przeszedł 3 kroki a ja znim i zaczoł znow sie meczyć bo nic nie zrobil wczesniej a ta pinda do mnie moze pani posprzata te wielkie gówno po psie WRRRRRRjak mnie wkurwiła to jej powiedziałm : cyt. nie gówno a kupe po pierwsze i niech pani mi je pokarze na trawniku bo nie wiem czy pani zauwazyła ale pies jest chory i nic nie zrobił a ja po swojm psie sprzatam może chce pani postrac i zobaczyc jak a ta zatkało i do mnie z tekstem no to ja bardzo przepraszam na co ja to niech pani zacznie upominanie od siebie bo ja niejednokrotnie widziałam pania i pani meza z pekinczykiem na spacerze i ani razu pani nie sprzatała a baba no to przepraszam i długa ...powiem wam ze aż sie nie moge doczekac jaką dorwe jak nie sprzata hihiihi:) sorki ale musiałam to wam opisać bo mi nerw skoczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dodam jeszcze że tak sobie pomyslałam że co ci ludzie wygaduja bo sa gorsze problemy niz psie gówno zrobione na błocie w czsie mrzawki wrwrwrwrwrw....no juz mi przechodzi sorki że takie gówniane sprawy wam opisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm nie przejmuj się jakąś tam babą, nie denerwuj się, naprawdę nie warto. Bezczelne babsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:DEVIKA-:D G!R!A!T!U!L!U!J!Ę! 140 stronki:) a co do nerwów to juz mi przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany własnie w zapowiedziach do POLSATOWSKICH wiadomosci powiedzieli że w USA urodziły sie 8 raczki :) rany to jaki ta babka miała brzuch :o Dziewczyny mam pytanko może mi pomorzecie mam 6.02 10 rocznice slubu maz dostanie zegarek na pasku z dedykacja bo chcial taki aby miec do gajerka ale chciala bym mu dac cos od siebie nie wiem może cos ładnie napisać sama nie wiem moze mi cos doradzicie wiem że najlepsze były by IIkreski ale brzucho mnie pobolewa wiec nie tym razem :) moze cos mi wymyslicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ciężko mi doradzić Tobie tak osobisty prezent. Może rzeczywiście napisz mu coś ładnego tak od siebie. Zastanów się co lubi najbardziej Twój mąż i pójdź w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MHY....:D co lubi mój maz hihihihi.....Myslałam czy mu nie napisać czegos tak od siebie z miłosci i nie wynajac mu na 2h sali z sztuczna nawierzchnia by mógł grac z chłopakami przez 2h w piłke nozną :) A jak tam stolarz już był ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stolarz był, nawet w porządku gość. I papierochami nie śmierdziało :) Na szczęście :) mAAm jeśli twój mąż lubi piłkę nożną i jest jej fanem to super pomysł naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak myslałam bo co niedziele umawia sie z kolegami ( znaja sie od przedszkola) i graja na sali w nogę :) A na urodzinki dostał koszulke meczową z autografami legi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku cały czas pije jak głupia :o i co chwilke sikam nawet w nocy juz mnie to drazni ale non stop czuje takie mrowienie(łaskotanie nie wiem jak napisać ) nad wzgórkiem łonowym i musze do kibelka i ten zrost mnie kuje kurde juz bym chyba wolala aby przyszla a tu jeszcze 6 dni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! mAAm - ja też mam jakieś kłucia i pobolewania w macicy, dziś już mniej, ale wczoraj aż chodzić nie mogłam, bo mi na nogę ten ból promieniował. No, jeszcze 6 dni.. jakoś musimy wytrzymać :D Może nam się udało, co? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ WODNISIA- oj kracz kochana kracz hihihihi:) może :) choc mi sie wydaje że to przez to ze piję i to nie jest ból tylko takie drapanie , swdzenie 9 jak by mnie cos w środku łaskotało ) nie wiem jak to napisac i wytłumaczyc ale nie wydaje mi sie by chodziło o dzidzię ja jestem nastawiona na @ i to chyba najgorsze 6 dni :o dłużą sie niemiłosiernie :O A jak ty sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×