Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Wodnisia dobrze, że tak do tego podchodzisz ...odpoczniesz, zrelaksujesz się i za 3 m-ce kochana do dzieła :) Maam ja też uwilebiam zmiany ...mój mąż niecierpi jak przenoszę meble :) Kisa dzięki za ciacho :) Evika Ty jeszcze nie w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! za 33 - Ja już w pracy w pracy i to od dobrej godziny :) Tylko dopiero zasiadam do komputerka bo się zasiedziałam w kuchni robiąc sobie herbatkę :) mAAm - jak Twoje przemeblowanko? Nie przejmuj się, mężuś zrozumie, bo wie że to Twój konik :) I proszę mi tu nie wywoływać wilka z lasu!!!! Póki @ nie ma nadzieja jest ogromna i koniec! Dwie kreseczki będą jak malowane :) Wodnisia - kochana nie przejmuj się, odpoczniesz, zrelaksujesz się, a maj będzie Twój zobaczysz. Kisa - widzisz L4 tylko wyjdzie na zdrowie Tobie i Twojej rodzince :) Odpoczywaj dużo i odzywaj się do nas jak najczęściej. greenangel007 - na gardło najlepsze Tantum Verde i homeopatyczny lek HOMEOGENE9, a jeśli nie przejdzie to do lekarza!!!! mAAm ma rację poczytaj kilka stron wcześniej o naszym chorowaniu :) Po-la - ja też bezskutecznie zmieniam już meble w pokoju chyba z dwa lata :) Ale teraz dostałam porządnego \"kopa\" i nawet stolarza już zamówiłam - bo będą meble pod wymiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:)Wysłałam małego do szkoły i biorę się za sprzątanie bo to co sie tu u nas dzieje.....brrr ;) Mały miał taki ciężki plecak,że jestem przerażona,rany,podręcznik,domowniczek, ksiazka do religii, zeszyty, kanapka ,jabłko,mleczko w małym kartoniku ,parę zeszytów, piornik,no normalnie nie miałam co odłozyc..dobrze ze ma blisko,perę krokow.. i jak dzieci mają miec proste plecy?? kiedys ksiazki do relgii nie było i było ok,teraz jest i to wielka i ciężka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola mają wprowadzić system amerykański- zostawianie książek w szkole ale czy nasze dzieci doczekają ;) Ale tak poważnie to te dzieciaki ledwo idą a plecak ich ciągnie do ziemi...Maam odezwij sie co i jak u Ciebie dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ekspresowo bo mlodego na 12 do szkoly odstawiam więc klikne okolo 13 :) jak narazie nie mam @ ale czuję że się pojawi klikne potem :) buziolki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obolała i zakatarzona (znowu!) Byłam rano na pobraniu krwi i oddaniu moczu, przyjechałam do pracy ale zaraz z niej wybywam - ledwo siedzę.. mam pytanko - jak myślicie czy będąc w ciąży można nasmarować się amolem czy czymś podobnym - strasznie bolą mnie kości, czuje że rozłoże się na maksa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm jeszcze raz usłyszę że wywołujesz swoją @@@@ to normalnie osobiście do Ciebie się pofatyguję! Nie ma jej i nie będzie i kropka!!! :) Po-la moja córcia też ma tak ciężki plecak że naprawdę mnie to przeraża, a to dopiero pierwsza klasa! Szok! Nie wiem jakim cudem dzieciaczki mają mieć zdrowe kręgosłupy skoro dźwigają codziennie tyle kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July to wracaj do łóżeczka. Ja nie wiem jak to jest ze smarowaniem się amolem, ale wiem że można smarować się maścią rozgrzewająca typu WICK VAPORUB dla dzieci. Najlepiej byłoby abyś przeszła się do lekarza. Ach te wirusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Hej! gdzie jestescie?! co za pustki? july- amol chyba jest na spirytusie ale nie jestem pewna, myslę ze amol to nie jest najlepszy pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-widzę ,że masz tu dzis dyżur;);) fajnie ,że jestes i ciągniesz podupadły chwilowo topik:) jestem z tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo siedzę dziewczyny...jak ja chcę do domku :( Ciągle czekam aż się skończy trzeci miesiąc i nabiorę więcej energii bo teraz - kiepsko, przychodzę do domu i muszę się chwilę zdrzemnąć ...jakoś brakuje mi energii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki już jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam że dzisiaj ta pogoda to jakaś do dupy zimno wrrrrrrrr i strasznie chce mi sie spać ogółem straszny mnie leń dopadł :o a jeszcze mam robotę wrrrrrri ciag dalszy sprzatanka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam was doczytać bo rano tylko klikłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika,wiesz, mierzę tę temperaturę i jak ci mowiłam 30.01 miałam 37,4,potem 36,6;36,4; 36,5; a dzis znw 37,4 .Wszystko mierze przed wstaniem z łóżka przed 8 rano. Dziwne nie? Dzis 8 dc a ja mam 37,4.Ta metoda się u mnie chyba nie sprawdzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Po-la smutno tu i pusto to muszę Was podtrzymywać na duchu :) U nas też strasznie zimno ale za to świeci słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mAAm:) wreszcie jestes:)ja tez spiaca jestem,obiad zrobiłam, chłopa nakarmiłam,poleciał do roboty..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas słonce swieci i cieputko jest,normalnie wiosnę poczułam jak tak nosem pociągnęłam;):) Iza idz do domku bo zasniesz nam tu;) odpocznij,zwalniamy Cie,hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mąż był dzisiaj u chirurga, ma ropień za uchem, rozcinali mu i oczyszczali a teraz chodzi biedak z opatrunkiem na pół głowy. Właśnie przyszedł do mnie do pokoju i siedzi. On dwa razy był u chirurga w życiu i to za każdym razem jak ja byłam w ciąży. Jakiś dziwny zbieg okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la szczerze mówiąc to ja jak żyję nie słyszałam o takim przypadku jak Ty jeśli chodzi o wysokość tempki. :) A naprawdę zawsze interesowałam się tą metodą i dużo czytałam na ten temat i sama ją stosowałam. To bardzo dziwne. Zawsze od okresu do momentu owulacji tempka jest na niższym poziomie a później po owulacji podnosi się. Po-la kochana a moze Twój termometr się popsuł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la kochana a nie jesteś przypadkiem przeziębiona że masz podwyższoną tempke??? Bo to rzeczywiście jakieś dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez wiosna, slicznie na dworze jest :) Evika współczuje męzowi twojemu, cholerstwo jakies te ropienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio :D Juz poczytałam :D WODNISIA- kochana smutno mi że dostałaś @ ale powiem ci że ja juz tam u góry zarezerwowałam ten MAJ dla ciebie ❤️❤️❤️ EVIKA- wiem , wiem :) ale wierz jak to jest z tym biadoleniem :) sama tez tak miałaś :) Ja się jeszcze nie nastawiam bo wierz że czasem mi się pszesówa więc do 6 .2 dam sobie czas a może się okaże że natura zrobi mi prezent na 10 rocznicę slubu :D ale puki co wierz jak jest nie nastawiam się i staram się nie mysleć a przyjechac mozesz zawsze zapraszam serdecznie :)👄 IZA- nie ma sprawy przyjezdzaj :Dhihihi :D POLA- oj zgadza sie te plecaki to jakas zgroza :O moj ostatni połozył plecak na wagę 7.5 kg oczywiscie ja go targam a nie on ale to juz ludzkie pojecie przechodzi :O👄 KISA masz tu kiss👄 JULY- to ja odganiam od ciebie te wszystkie chorubska 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika,sama nie wiem,to nowy termometr bo go kupiłam specjalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie mam nawet kataru,wszysczdrowi jestesmy. Ja zawsze mam wszystko na odwrot. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA:D EVIKA:D Apeluje o SŁONECZKO !!!!!podesłac mi tu ekspresowo !!!!! Wiecie ja mam jakies popuchniete dłonie i lekko stopy od 3 dni :O trochę sie tym martwię :O ale moze to od kurzu:o sama nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - to już lepiej :) że się nie denerwujesz. Ja to jestem z reguły ogromna panikara i pesymistka i w ogóle pierwsza do narzekania, także pamiętam doskonale jak czekałam na @ i byłam pewna że nadejdzie i biadoliłam jak nie wiem co :( Doskonale Cię rozumiem i pamiętaj o tym że jesteśmy tu po to aby wzajemnie się wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×