Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kisa tak mówią że to genetyka i coś w tym jest :( ale skóra jest ładniejsza po nawilżeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie jestem pewna czy dopiero od czwratego miesiaca sie tym kremem mozna smarowac . Iza oliwka powinna narzie Ci wystraczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pierwszej ciązy nie miałam w sumie rozstepów , moze dw na biodrach wyszły , a wtedy smarowałam sie jakims kremem z gerbera, tez w aptece kupowałam. Wiecej wyszło mi pod piersiami , tyle ze jakos mało dbalam o nie w sensie : nie smarowałam dziennie zadnym kremem , od czasu do czasu. Teraz mam taki tez z firmy Pharmaceris na piersi to tez smaruje a co se bede załowac nie ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - wstyd się przyznać ale ja nie smaruję brzuszka niczym bo mi po prostu wszystko śmierdzi :( Każdy zapach jest dla mnie nie do zniesienia, także nawet oliwka mi przeszkadza. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - ja w pierwszej ciąży mimo wrażliwości na zapachy stosowałam dobry krem na rozstępy, niestety w dziewiątym miesiącu, praktycznie w ostatnim tygodniu przed porodem i tak mi się pojawiły, więc nie wiem od czego to zależy. Niedużo, ale są niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa to jesteś szczęsciara :) Ja mam brzydkie rozstępy ale powiem Wam, że na porodówce z moją szwagierką leżała młoda dziewczyna w drugiej ciązy a jej mąż jest przedstawicielem Avonu i sam mowił, że dwa razy dziennie smarował żonę najlepszymi kosmetykami a rozstępy miała naprawdę okropne- cały brzuch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno hmmm - moja córcia mówi że mam pamiątkę po niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja słyszałam że jeśli ktoś ma takie predyspozycje to choćby stosował najlepsze kremy na rozstępy to one i tak nie pomogą. Tak jak i u mnie, całą poprzednią ciążę się smarowałam i co? Efektu żadnego bo rozstępy mam. Najgorzej jest latem, niby sylwetkę mam szczupła a tu rozstępy na brzuchu :( :( :( Dlatego zaopatrzyłam się w śliczny jednoczęściowy strój kąpielowy i problem zniknął :( A mąż? Jemu rozstępy w ogóle nie przeszkadzają, mówi że za to w rewanżu ma wspaniałą córkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki nie martwmy się rozstępami. Będą czy nie, co to za różnica. Choćby nawet był ich cały brzuch to i tak warto! Prawda? Taka mała kruszynka wynagrodzi wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak móiwcie dletego ja nie wydaje nie wiadomo ile pienidzy na te kremy bo jakos w to nie wierze . Tak jak mówiłam smaruje dlatgeo zeby była nawilzona , bo miałam suchą i najzwyczajniej w swiecie mnie swędziało.:P A kremy kupuje tak za około 35 zl. Ciekawe czy teraz mi wyjdą rozstepy .... ale kichac dla męza i tak jestem piękna to czego nam trzeba wiecje nie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy duzo szczescia w zyciu dziewczyny!! Mamy cudne dzieci i cudnych męzów! Nie ma co narzekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe gdzie są Po-la, mAAm, Wodnisia?????? mAAm - jak Twoja @? Oczywiście że jej nie ma prawda? Możemy już świętować??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny myslicie ze Maam teraz ? :D Tak podejrzane troche oczywiscie pozytywnie :D Cudnie by było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było aby w tym miesiącu udało się mAAm - na dniach spodziewa się @ i aby jej się nie doczekała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie ze cos mam smaki na wino ostatnio .....:P Ale oczywiscie dzielnie sobie odmawiam. Dzidzia najwazniejsza. Ale smaki mam nie powiem :D I ciągle piłabym kefir mniaaaaaaaaaaaaaaam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa mnie też ciagnie do kefiru...ale wiecie jakoś nie mam smaka na coś konkretnego- jak otwieram lodówkę to ją zaraz zamykam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza skad ja to znam , ale przechodzi poźniej :D. Wytrzymaj a narzie pijaj i jadaj to na co masz chęc :) W pierwszej ciązy tez miałas mdłosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yes ! Yes Yes! :P Moja 150 strona 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej DZIEWCZYNKI :) Ja jak narazie jeszcze nie mam @ ale wiem że na 100% bedzie bo obudziłam sie o 2 w nocy i tak mnie strasznie bolało że myślałam że juz mi leci teraz tez bardzo mnie boli z prawej strony że szok az mi na kość promieniuje więc spokojnie czekam tylko juz bym chciała mieć ją abym staranka rozpoczela:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że przejdzie bo prawie się zmuszam, żeby coś zjeść...hmm nawet gotować mi się nie chcę...bo jakoś nic mi nie smakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA GRATULUJĘ STRONKI :D:D:D:D:D POLA- a ty gdzie w sypialni działasz czy w pracy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK to skoro zostałam sama to uciekam z młodym do szkoły na razie pa,pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nioo znalazła sie i maam :) Nie krakaj , nie będzie @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×