Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

mAAm - normalnie prawie się popłakałam, jakie to romantyczne :) Super jest po tylu latach małżeństwa tak jeszcze się kochać i obdarowywać siebie takimi cudownymi prezentami, które symbolizują wielkie uczucie. To coś pięknego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam woooow cudnie cudnie cudnie , mąz pierwsza klasa! A to dzisiaj ta rocznica wypda?? MOje gratulecje i calusków całe stado 👄 Maam dzieki spadłas mi z nieba z ta Francją ! Podam Ci na n-k adres chetnie przejze katalog.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm a @ się nie przejmuj, jeśli nawet nadejdzie to przecież kolejna szansa przed Tobą i kolejny miesiąc. Trzeba się starać ile tylko się da, a wszystko się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cos zjadła Evika pochwal sie ;P ja za godzinke mam obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jajeczniczkę z pomidorkami i bazylią jadłam :)mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wam dziewczynki to bardzo miłe co piszecie :)Rocznica jest jutro ale moje kochanie musiało na targi do wrocławia dzisiaj jechać :( więc przyjęcie dla przyjaciół przełozylismy na marzec a sami pewnie w poniedziałek trafimy na kolacyjkę :) My wogle tacy dziwni jestesmy że wolimy prezenty takie od serca coś w co wkładamy sami pracę ....bo my wogle takie dwa głupki jestesmy hiiih w sumie 13 lat razem 10 po slubie a jedno bez drugiego samo w łozku nie zasnie :D i własnie dzisiaj czeka mnie samotna noc:o i znów będę się wiercic z boku na bok :O KISA- katalog ci wyśle mezus z pracy jak bedziesz miała jakies pytania czy cos to klikaj oczywiscie :) EVIKA- kochana nic nie stoi na przeszkodzie byś zaskoczyła mężausia czymś miłym a na pewno bedzie szczęsliwy moze sdjecie syncia w cudnej rameczce wreczone tak bez okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) noc odsypiałam:) ależ tu dziś romantycznie:):)az sie łezka w oku kręci..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki jadłam kotlecik mielony z pieczarkami, co prawda już drugi raz w tym tygodniu :( ale obiady mamy bardzo tanie i w miarę dobre, więc nie ma co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam POLA👄 latam własnie po necie i szukam fajnych stronek z scrapbooking zawsze jakis pomysl moze się przydać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika to jest nie mozliwe normalnie ! Ja tez dzisiaj mam mielony z pieczarkami :D i pomidorówkę z makaronkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam łazanki :) z kapustką i grzybkami :) I szczawiowa z jajkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - a zupka to była u mnie pomidorówka z makaronem :) :) Naprawdę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika no szok , super az sie to fajnie - smieszne robi :) Normlanie usmieje sie po pachy jak urodzimy w tym samym dniu;) Maam juz wchodze na link ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups trzeba kliknac na te czarnobiałe zdjęcie :) bo sie nie wklejło :o KISA- czekam na adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - byłoby super żebyśmy tak jednego tego samego dnia..... urodziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne to! Maam Ty to masz pomysły , chylę czoło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzidzie się wam rodza to nic prostrzego chwytacie za nozyczki i działajcie z albumami wszystkie żeczy do albumów mozna na alegro kupić za grosze i specjalne kartki nozyczki ja tak kupowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Maam Ty to masz "łeb na karku" : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA,KISA- szkoda że wy z jednego miasta nie jestescie bo byście w jednym szpitalu patrzeć rodziły HIHII:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam że ja juz sie maja nie mogę doczekać :) ciekawa jestem jak to z wami będzie :) która pierwsza urodzi a moze wy jednoczesnie jak duchowe siostry bliźniacze :D mam nadzieję ze dacie jakos znac może sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - napewno jakoś się zgadamy aby jak najszybciej przekazać te wspaniałe cudowne nowiny. Ja też już nie mogę doczekać się maja :) Kisa - szkoda że my z innego miasta jesteśmy bo na tysiąc procent byśmy razem rodziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×