Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

pić wieczorkiem to i ja będę z ślubnym przez telefon a co do rzeczy na p to ...mhy...chyba do słuchawki jęczeć muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam scrable już z 8 lat i wiem jak się fajnie gra mój to nawet z netu ściągal 2-literówki i jakieś wyrazy z ńźw jednym wyrazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znajdę to co drukował to ci zeskanuję i na meila wyślę to go zagniesz hihii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu, weekend bez mężusia bedziesz spędzac, czasem trzeba odpocząć;) moj mnie dopiero w marcu na pare dni zostawi...mam nadzieję,że nie w dni płodne bo nie puszczę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- twój to sobie sam L4 wystawi hiiiih:) no mi troszkę przyro bo to nasza pierwsza rocznica oddzielnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super mAAm:)!! dawaj jak znajdziesz:),należy mu się łomot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moze jak się stesknimy za soba to zmajstrujemy dzidzię :) Jak na razie dzwonimy co 10 minut do siebie tak już mamy nie lubimy gdzies jeździć bez siebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA znalazłam tylko skaner mam odłaczony wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on co rok z kolegami na narty do Austrii jedzie, wiec l4 nie bedzie wystawiał...niech jedzie,byle nie w płodne dni bo pozabijam!;) Przykro mi ,że Ci smutno,czasem tak bywa.. musiał jechac,nc nie mogł zrobic..obijcie to sobie na walentynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA kliknę ci troche to zawsze przed M błyśniesz czekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm, my tez tak mamy:) dzwonimy do siebie co chwila,on mnie tego nauczył,bo kiedys w ogole tel mogł dla mnie nie istniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najdroższe słowa 2 literówki-8pkt. GĘ,HĘ,JĄ,OŃ 3 literówki -16pkt. ŻĄĆ,ŻĘĆ za 19PKT.-BÓŚĆ ,UŻĄĆ,UŻĘĆ,ŻÓŁĆ 4 LITERÓWKI-21PKT. PÓŹŃ za 22pkt.-BLUŹŃ,SPÓŹŃ,UBÓŚĆ,ŹGNĄĆ ZA 25PKT.-GĘDŻBĄ ZA27 PKT.PÓŹŃŻE ZA28-BLUŹŃŻE,SPÓŻŃŻĘ ZA 30-PÓŻŃŻE ZA31-BLUŹŃMYŻ,SPÓŹŃMYŻ to jet z słownika skrablist mój M to z neta sciagał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- mały wrocił z dworu,lecę obiad mu dac i za robotę się brac,pozniej moze dam rade cos skrobnąć, miłego wieczorku mAAm,buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola jak by co to we wtorek ci zeskanuje bo nie wiem co z tym skanerem to mój mi podłaczy i ci przeslę wszystko bo duzo tego jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boże !!co to za słowa! nie wiedziałam że takie isnieją:) dzięki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea.w
co do wyjzadu mężów, to mój niestety dość często wyjeżdża w delegacje, ale ostatnio powiedziałam od 11 dc jesteś w domu i mąż o dziwo wraca, albo mówi w pracy że nie może jechać, obym tylko szybko zafasolkowała, bo wiecznie w pracy nie będą ustawiać grafiku pod moje dni płodne a ten alkohol na dzisiejszy wieczór to mi by sie dzisiaj przydał: wstawiłam do indeksu z egzaminu trzy dwóje - pierwsze w moim życiu, choć ogólnie to zła kobieta jestem, to ręka lekko mi drżała, cóż podobno dalej będzie z górki dziewczyny mam pytanko, czy wszystkie zdałycie się na naturę, czy może któraś wspomaga się lekami, bo ja dostałam od lekarza luteinę (na dwa cykle, ale pierwszy nie przyniósł zamierzonego rezultatu), jakby nadal nic to w przyszłym m-cu mam przyjść po lek na stymulację owuacji, choć jak byłam dwa razy w środku cyklu to coś tam rosło na tych jajnikach miłego, upojnego i owocnego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................?.08.2009........27............ ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................28.01.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE mAAm....................03.02.2009..........29.......... .....W-wa.. WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM MARTUNIADIABLICA...11.02.2009..........32..............W -wa PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************** ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ........................MATYLDA......................... ..CYPRIAN............. ........................LUIZA........................... .....FILIP................ ******************************************************* ******************************* EVIKA ******************************************************* ******************************* KISA ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************** ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* *******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27............ ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................28.01.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE mAAm....................03.02.2009..........29.......... .....W-wa.. WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM MARTUNIADIABLICA...11.02.2009..........32..............W -wa PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************** ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ........................MATYLDA......................... ..CYPRIAN............. ........................LUIZA........................... .....FILIP................ ******************************************************* ******************************* EVIKA ******************************************************* ******************************* KISA ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************** ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
Czesc słuchajcie mam maly problem i prosilabym o pomoc :( Mieszkam w londynie i jak juz wczesniej pisalam jestem w ciazy 3 miesiac od kilku ladnych dni mam ostry kaszel bylam u lekarza to mi malpa zapisala doxycyline no a ja głupia ja wzielam i jeszcze kazala mi wziasc w pierwszy dzien dwie a ja po jakichs 40 min dostalam odeuch wymiotny.Wiem ze nie jestem uczulona na niego bo uj kiedys go bralam i potem rozmawialam z kolezanka to mowila ze nie bardzo na doxycyline w ciazy tak wiec sprawdzilam w internecie i dziwczyna jakas pisala ze nie wolno brac tego antybiotyku w ciazy no to dla pewnosci jeszcze zadzwonilam do 3 polskich aptek i odpowiedzi wszystkie byly takie same "nie wolno brac doxycyliny w ciazy" tak wiec odrazu odstawilam i sobie mysle co za ciapata mi ja zapisala a jwszcze przed zapisaniem wypelniala mi forme do szpitala w sprawie ciazy tak wiec nie wiem dlaczego mi ja zapisala :( potem zrobilam sobie syrop z cebuli i cukru co prawda niby troszke pomoglo ale z tego ze mam reflux i nie moge cebuli to zaczelam sie czuc jeszcze gorzej tyle ze kaszel byl troszeczke mniejszy a teraz w aptece byl moj maz i mu powiedzieli ze jak jestem w ciazy to musze najpierw isc do lekarza a nie do nich ze lekarz musi mi cos zapisac no i po co mam isc powiedziec ze nie zalecam sie do jej wskazan? szok nie wiem co mam robic a kaszel mnie meczy jak diabli nie moge spac w nocy :( Pomocy!!!! co byscie zrobily na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greenangel007 - idź koniecznie jak najszybciej do innego lekarza. Doxycyliny nie można brać w ciąży!! Wydaje mi sie że jedna tabletka czy dwie napewno Twojemu dziecku nie zaszkodziły, dobrze że przerwałaś stosowanie tego leku. To lek niebezpieczny dla maleństwa. Idź koniecznie do innego lekarza, powiedz że przerwałaś stosowanie tego antybiotyku i poproś o inne leki - bezpieczne dla kobiet w ciazy. Bea.w. - ja przed ciąża przyjmowałam kwas foliowy i od 14 dnia cyklu lek o nazwie duphaston (zapisany przez ginekologa) i to z jego pomocą za pierwszym razem zaszłam w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea.w
ja dostałam zamiast duphastonu luteinę (ale to ten sam hormon), tylko u mnie niestety za pierwszym razem nie zadziałał, teraz zacznę go brać po raz drugi, może........ greenange myślę, że warto skonsultować to z innym lekarzem udzielcię mi porady jak sie wpisać na listę oczekujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea.w
ACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27........... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................28.01.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE mAAm....................03.02.2009..........29.......... .....W-wa.. WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM MARTUNIADIABLICA...11.02.2009..........32..............W -wa BEA.W....................27.02.2009.........30...............Warm.-Mazur. PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************** ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ........................MATYLDA......................... ..CYPRIAN............. ........................LUIZA........................... .....FILIP................ ******************************************************* ******************************* EVIKA ******************************************************* ******************************* KISA ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************** ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
Dzieki za odpowiedzi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
Bylam dzisiaj z moja mala na pogotowiu i odrazu tez sie zalapalam i die okazalo ze jak bym brala dalej to bym mogla dziciatku zaszkodzic :( ale naszczescie w poniedzialek na usg i mam nadzieje ze wszystko ok POzdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea.w
ja zawsze podchodzę do leków wypisywanych przez lekarzy bardzo ostrożnie (sama jestem lekarzem tylko że od zwierząt hhi) i zanim coś wezmę albo podam synkowi sprawdzam, pewnie mi jest prościej coś tam wywnioskować bo wiele leków ludzkich jest stosowanych w weterynarii, ale z drugiej strony idąc do lekarza i uprzedzając że jesteśmy w ciąży liczymy że on nie zaszkodzi naszemu maleństwu, na szczęście w porę odstawiłaś lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) i znowu poniedziałek..a weekend był taki śliczny, słoneczny a dzisiaj znowu zima brrr W sobotę źle się poczułam...dzisiaj dużo lepiej :) A co u Was dziewczyny ? Greenagel miałaś szczęście...napisz co i jak u Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×