Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Bratowa aaaa kisa,masz rację bratowa!;) pewnie dlatego,że nie mam bratowej,hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ja tez nie mam brataowej , mam szwagra i to w dodatku amerykanina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa- to masz za darmo naukę języka angielskiego:) fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się dzisiaj napracowałam :) Marzę żeby tylko się położyć do łóżeczka na chwilkę ...Maam sala boska...hmmm pozazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! BYLAM DZIS na usg na tej przeziernosci karkowej i czy dzieci nie maja chrob genetycznych i wszystko jest ok ciesze sie bardzo jeden to jest rozrabiak nie chcial dac sie zmierzyc ale sie udalo od piatku urosly po 1 cm dl szybko co nie wiadomo czy sa dwu czy jednojajowe niby maja wspolne lozysko ale to jeszcze za wczesnie tam chyba jest jakas linia miedzy nimi i lekarz podejrzewa ze sa dwu jajowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
Evika77 ściągnęłam ten program karta i wpisałam swoje wyniki .wychodzi że w środę mam się przytulac.na czwartek rano zapisana jestem na usg z oceną owulacji.zobaczymy może tym razem się uda.tak bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam dziewczyny :) U mnie dalej pada śnieg...śliczna zima...Bigmam masz szczęście, że lekarz się poprowadzi, zleci wszystkie badania - będzie dobrze :) Klaudia napisz jak zareagował Twój mąż ? Ja dzisiaj mam wizytę i już się denerwuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
Izaa ile próbowałaś zanim zaszłas bo z wczesniejszych stron dowiedziałam sie że tobie sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumka27
witam mam córeczke ma 6 lat . teraz staram sie o drugie dziecko tylko ze bardzo sie boje ze bede miec problemy z zajsciem w ciaze bo juz 3 razy mialam torbiel na lewym jajniku ( torbiel sie pojawia co dwa lata ) zawsze ten sam jajnik zawsze lewy z prawym sie nic nie dzieje, jest zdrowy wg lekarza czy mial ktos taka sytuacje staramy sie z mezem dopiero 1 miesiac ale mam straszne obawy , dodam ze miesiaczki mam regularne tylko ze moga byc one moze bezowulacyjne z tego co wiem ? czy kto tak moze miał ? leczenie torbieli u mnie zawsze metoda hormonalna i zawsze torbiel peka po leczeniu . prosze o odpwiedz jak ktos tak miał ? czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! BIGmam życzę powodzenia w starankach. Iza33 - nic się nie bój wizyty będzie wszystko dobrze, zobaczysz. Powiedz Iza mówiłaś już w pracy? Pumka27 - ja nie potrafię Ci pomóc, nigdy nie miałam torbieli więc nie wiem jak to jest. Ale starasz się dopiero miesiąc więc wszystko jest na dobrej drodze i napewno Tobie się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumka27
dzieki za odpowiedz .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmam w 2007 roku starałm się pół roku i nic...wydawało mi sie że to już koniec a później zmina pracy -przerwa w staraniu a w tamtym roku za 3 cyklem sie udało. Evika nie mowiłam jeszcze bo dyrektor był na urlopie i wraca jutro. Wiesz tylko, że on zawsze wszystkie dziewczyny wysyła na chorobowe...a ja chciałabym jeszcze popracować ale zobaczymy :) Coś czuję że i tak zmiana pracy mnie czeka... taka długa przerwa a nieobecni tracą ale to nie pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - ja też kochana obawiam się o pracę, czy jeszcze będą ją miała jak wrócę po macierzyńskim ( u nas w firmie i tak są teraz spore zwolnienia). Nie wiem jak będzie i martwi mnie to okropnie, bo trzeba pracować żeby wychować dwójkę dzieci. Może dyrektor nie postawi Cię pod faktem że masz iść na chorobowe. A swoją drogą to strasznie głupie, bo jak kobieta dobrze się czuje i chce pracować i jej zależy na pracy to dlaczego niektórzy pracodawcy wysyłają na chorobowe? Po prostu ułatwiają sobie sytuację a nie kobiecie, która spodziewa się dziecka. Ech, miejmy nadzieję Iza że będziesz pracowała ile tylko zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika hmm zobaczymy - nie ma co planowac bo zawsze wychodzi inaczej...Kisa śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ślę wam buziolki i zmykam bo dzisiaj mam robotników wpadnę wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne są te problemy z pracą.... aż strach sie starać, że potem może być tak niewesoło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne są te problemy z pracą, aż strach sie starać, że potem może być niewesoło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie co trzeba zrobić żeby się e-mail nie pokazywał (bo musze się wylogowywac i zalogowywać przed każdą wypowiedzią, żeby się nie pokazywał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aled już Ci się maiel pokazał :) powiedz coś o sobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem. ale widzę że wszyscy zajęci a ja mam właśnie wolną chwilę ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, no więc mam juz jednego smyka w domu, ma 3 latka, pracuję zawodowo i tez sie stracham o pracę bo ida niewesołe czasy a tu takie plany...... staramy sie z mężem o siostrzyczke dla bąbla albo braciszka od 5 miesięcy gdzieś i na razie cisza w tym temacie. niby bez stresu, ot tak, ale im bardziej sie nie udaje tym wiekszy nacisk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pierwszym razem staraliśmy się jakieś dwa lata, w końcu sie udało, i prawdę mówiąc myślałam, że za drugim razem będzie prędzej, ale widać się pomyliłam.... a tu czas leci i różnica wieku coraz większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aled odchowasz sobie synka ...z jakiego jesteś województwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądzę, że już odchowałam na tyle że teraz czas na drugie ;-)) on juz duży chłopczyk... jestem z śląskiego. możesz ty mi coś napisać o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aled mam już 7 letnią córeczkę i w sierpniu urodzi mi się drugi dzidziuś :) I wiesz z jednej strony to dobrze że moja córcia już jest odchowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, dlatego pisałaś o odchowaniu ;-)) ile masz lat jesli mogę spytać? ja mam 34. i z jakiego woj. jesteś? no i co ty tu robisz na tym forum w ciązy :D? ale chcę ci napisać że baardzo ci gratuluję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×