Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

mam taką przypadłość że najpierw piszę czy mówię, a dopiero potem się zastanawiam ;-)) już sie dopatrzyłam że nick masz iza33 więc masz pewnie 33 lata, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aled ja jestem od poczatku na tym forum i jest nas coraz więcej dziewczyny , którym udało się zajść w ciążę :) Musisz przeczytac nasze forum w całości ;) tez mam 34 lata i jestem z woj. podkarpackiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdę mówiąc chciałam ale to forum ma 165 stron i juz gdzieś na początku się zgubiłam kto co pisze, hahaha. to nie takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę się już nazbierało tych stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ekspresowo bo mezus wpadł to podglada majstrów hihihh:) WITAM WSZYSTKIE NOWE DZIEWCZYNKI NA NASZYM FORUM :D UWAZAM ŻE CZYM NAS WIĘCEJ TYM LEPIEJ :D A TO ŻE TOPIK JEST SZCZESLIWY BO PRAKTYCZNIE CO MIESIAĆ PRZYBYWA KILKA II KRESECZEK TO JUZ INNA SPRAWA:) DOPISZCIE SIE DO TABELKI :D ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................28.01.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM MARTUNIADIABLICA...11.02.2009..........32..............W -wa BEA.W....................27.02.2009.........30...............Warm.-Mazur. mAAm.....................12.03.2009.........29.......... ....W-wa..... PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ........................MATYLDA......................... ..CYPRIAN............. ........................LUIZA........................... .....FILIP................ ******************************************************* ******************************* EVIKA ******************************************************* ******************************* KISA ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* *******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................28.01.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM MARTUNIADIABLICA...11.02.2009..........32..............W -wa BEA.W....................27.02.2009.........30.......... .....Warm.-Mazur. mAAm.....................12.03.2009.........29.......... ....W-wa..... aled.......................27.02.2009.........34...............śląskie PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ........................MATYLDA......................... ..CYPRIAN............. ........................LUIZA........................... .....FILIP................ ******************************************************* ******************************* EVIKA ******************************************************* ******************************* KISA ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ******************************* juz się dodałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo sie boję bo mam @ mieć 27.02. a tu plamię od 4 dni. pierwszy raz w życiu, nigdy jeszcze pomiędzy cyklami nie plamiłam! i wydawało mi się że w tym m -cu nie miałam owul. ale tego nie jestem pewna na 100%. zawsze owul. czuję (ból że czasem chodzić nie umiem) a w tym miesiącu tego bólu nie było. dodatkowo stosuję testy owulac. (czasem) i one potwierdziły mi że ten ból to owul. a w tym miesiacu testy olałam.... wizyte u gina mam w poniedziałek... ale sie boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aled ja Ci nie pomoge ...ale dziewczyny już nieraz pisaly o krwawieniach miedzy okresami ...bedzie dobrze...może możesz przesunąc wizytę, szkoda żebyś się denerwowała do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie mogę... na tą już czekam tydzień ;-)) no nic, zobaczymy. może to nic takiego, ostatnio miałam dużo stresów a miesiąc temu brałam antybiotyk. może z wiekiem sie tak robi, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę dziewczyny do przedszkola i do lekarza hmmm już bym chciała być po wizycie ...Kisa co z Tobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) I witam nowe staraczki:) U nas od samego rana do 13 nie było prądu:( Załamka,bo ani do was napisac:( ani herbtkę wypić-u nas wszysko na prąd,więc rano po przyjsciu z pracy ogarnęłam chatę, wzięłam kąpiel przy swiecach i poszłam w kimę;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz głowę mam jak banię,światłostręt i najchętniej saszyłabym się w jakiejs czarnej jaskini i spała do wiosny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) jest jeszcze któraś ???? Ja juz po robotnikach maja być znów w piatek i czeka mnie powtórkaz rozrywki :)Ale muszę przyznać że miło mnie zaskoczyli i szybko sie uwineli i jeszcze sprzatali więc ok :D Jutro moje szczęscie jedzie na targi więc dzisiaj go chyba zbałamucę tak dla zasady :)dzisiaj 12dc więc i tak nic z tego no ale .... ALDE- głowa do góry cyc do przodu bedzie dobrze zobaczysz wszystkim nam sie uda :)ja osobiście staram sie od poczatku topiku czyli sierpnia:) bo tak podjeliśmy decyzję o rodzestwie co prawda nasze staranka jak narazie sa dosc spontaniczne i moze w tym regułaże się jeszcze nie udało :o myslalam podobnie jak ty o monitoringu cyklu wiec moze sie skuszę :)Mam (.5 letniego synka i to chyba tyle o mnie w skrucie :)Poprawiłam cię w tabelce :)I jeszcze raz witam u nas:)👄 ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................28.01.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM MARTUNIADIABLICA...11.02.2009..........32..............W -wa BEA.W....................27.02.2009.........30......... .....Warm.-Mazur. aled.......................27.02.2009.........34........ .......śląskie mAAm.....................12.03.2009.........29.......... ....W-wa..... PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ........................MATYLDA......................... ..CYPRIAN............. ........................LUIZA........................... .....FILIP................ ******************************************************* ******************************* EVIKA ******************************************************* ******************************* KISA ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* *******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- hej kochana to ja ci przesyłam kwiatuszki bo tak jak ty pragnę wiosny :)🌼🌼🌼🌼:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups. miało być 9.5 letniego syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - toś sobie synka odmłodziła.... :) :) A ja się dzisiaj napracowałam że ho ho. Zaraz zmykam do domku, jutro wzięłam sobie wolny dzień w pracy - idę pić tą wstrętną glukozę :( Jak nie umrę z powodu picia tego obrzydlistwa to odezwę się jutro do Was ze swego domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- bedzie dobrze glukoza nie taka straszna jak o niej mówia pamietaj tylko o cytrynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-dzięki za kwiatuszki:) od razu głowa mniej boli..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis rano poszłam zrobic sobie progesteron, od razu toxoplazme machnęłam,by z głowy było, po co 2 razy kłuć. Jutro odbieram wyniki. Dziewczyny,u nas piękna zima,mrozik,dużo śniegu jak na nasz rejon,no cudownie:) Rano szłam z pracy na piechote do domu- jakies 3 km i się zachwycałam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-tę glukozę za nasze rychłe zaciążenie wychyl- może smaczniejsza będzie:):) Smacznego kochana:) A ja liczę dni,dzis 22 dc,jestem coraz bardziej zestresowana,poza okresowym bólem w okolicy prawego jajnika i bolącymi cyckami nic nie czuję . A cycki w tym cyklu mam upierdliwe, kłują,swędzą,bolą,staniki wydają mi się niewygodne,żaden mi nie leży i za małe..Pewnie jak zwykle sprawka hormnów,co miesiąc co innego:(co wpędza mnie w obłęd i wzmaga parcie ciążowe;),ale tak obolałe te moje cycki jeszcze nie były:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la kochana pomyślę o was napewno i wypije duszkiem :) Za wasze szybciutkie zaciążenie. Dam z siebie wszystko, obiecuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×