Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Wiesz Iza jestem dziś okropnie niewyspana. Moja córcia całą noc kaszlała, to był taki bardzo suchy kaszel i duszący, a nie jest chora ani przeziębiona. W końcu gdzieś około 2.00 w nocy wzięłam ją do swego pokoju, a na jej miejscu spał mąż. Córcia pała ze mną do samego rana i ani razu nie zakaszlała. Nie wiem o co chodzi. Kurczę, może w jej pokoju jest po prostu za suche powietrze czy co?? A poza tym czuję się dobrze, choć ostatnio codziennie jestem lekko poddenerwowana. Dzisiaj rano już 4 osoby pytały mnie w pracy czy jeszcze nie rodzę. Przecież mam jeszcze do terminu 2,5 tygodnia. Pamiętam, jak byłam w ciąży z córką to również na sam koniec drażniły mnie pytania czy to już. Nie wiem dlaczego tak jest, może człowiek czeka i się denerwuje??? Sama nie wiem. A jak Ty Iza się czujesz? Odpoczęłaś przez weekend???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika odpoczęłam..poczytałam fajną książką ...pospacerowałam...tylko wczoraj nie mogła zasnąc i dzisiaj jestem niewyspana :( Evika a może coś uczula Twoją córcię w jej pokoju...nie macie żadnych zwierzątek...po szpitalu chomik mojej córci skończył w pokoju na górze, czesto gryzonie uczulają może jakieś pluszaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza fajnie że odpoczęłaś :) Iza w pokoju mojej córci nie ma żadnych zwierzątek, nie zmieniałam jej nic, nie wprowadzałam jej ostatnio tam nic nowego. Sama zachodzę w głowę o co chodzi. Tak myślę, że może to kurz jej przeszkadza? Co prawda sprzątam tam regularnie ale ostatnio nie trzepałam jej pluszaków itp. Może tam nagromadziło się kurzu? Sama już nie wiem kurczę. Dziwne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika podobno można wymrożić pluszaki hmm tylko trzeba miec dużą zamrażalkę..a może powietrze suche...połóż jej mokry ręcznik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz IZa tak się właśnie zastanawiałam nad tym mokrym ręcznikiem. Bo jeśli przyczyną jest suche powietrze, to powinno pomóc. Ten pokoik jest mały i może jest tam za duszno? Myślałam też o jakimś nawilżaczu do powietrza, ale póki nie dowiem się co jest przyczyną nie będę inwestowała w coś takiego. A pluszaki - dzisiaj porządnie wytrzepię, zamrażalki nie mam wielkiej, szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 🖐️ Ja od wczoraj bez tabletek.... organizm reaguje. Cały czas odczuwam skurczyki, twradnienia brzucha, nawet do kilku na godzine. Są niebolesne wiec jestem spokojna. Zobaczymy czy sie uciszy czy zacznie. Narazie tak mysle moze jeszce z tydzien bym wytrzymała? innych objawów nie mam.. no moze od wczoraj dłonie mi troche opuchły, sama nie wiem czy przez pogode czy to jakis objaw. Narazie nie doszukuję sie. Iza wszystkiego naj dla Twojej małej 🌼 Fajna data 11.05. Ja byłam pierwszy raz w Komunii sw. własnie 11.05. Dlatego mi tak na sercu lezy. Buźka dla córuni. Evika wiesz mnie tez drażnią hasła: Ty jeszce chodzisz? , Jeszcze nie urodziłas?, itd... no wrrrrrr . To pytania raczej przelotnych znajomych, bo wiem ze przyjaciele są na bieżaco i jak pytaja to wiem ze z troski , bo duzo mi pomagaja , nawet sie organizuja na wypadek gdyby mnie wzieło w nocy , a mąz byłby w pracy itd... Dzidzia mi sie cos mniej rusza , bardziej rozciąga przeciąga czy co ona tam robi:P, chyba juz miejsca brak czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa! Fajnie, że masz już skurczyki, może niedługo sie zacznie... Wiesz a mi gin kazał zrobić jeszcze morfologię i mocz. Nie wiem zupełnie po co w tym okresie robić te wyniki? Przecież to i tak nic już nie da. A na koniec dodał: \"choć po pani buzi to raczej widzę, że wyniki są dobre\". Nie wiem o co mu chodziło i nie wiem po co te wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Evika ja ostatnie badania robiłam miesiac temu. Lekarz mi poiwedział ze jak na koniec ciązy mam bardzo dobre i dlatego nie biore juz zadnych sztucznych witamin , nic poprostu same warzywa i owoce. Wiesz mi sie wydaje ze po buzi widac kto jest zdrowy mimo wszytsko. Ja np. jestem bardzo zadowolona teraz ze swojej cery. Oby cos sie nie popsuło po porodzie. Mi jakby ta ciąza sluzy jesli chodzi o cere. Evika moze nie zdazysz nawet zrobic tych badan bo urodzisz wczesniej. Ja sie obawiam ze bede miec wywoływany. No cóz poczekamy zobaczymy. Kiedy chcesz na te badania isć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kisa zamierza iść jutro na to pobranie krwi chociaż naprawdę dziwi mnie to, że on mi daje dopiero teraz to skierowanie. Ostatni raz robiłam te badania w lutym. W ogóle zdenerwował mnie ten gin w piątek i jestem jakaś taka poddenerwowana i bez humoru. Moja cera też teraz wygląda bardzo dobrze i również jestem z niej zadowolona. Ciekawe jak będzie później???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze szkoda Twoich nerwów , olej tego gina. A swoja droga tez by mnie to niezle wkurzyło jakby mnie nie zbadał. Jeszcze na koniec ciązy ech... Nie dziwie sie Twojejmu humorowi. Ale pomysl ze czeka Cie teraz tyle wspaniałych chwil i radości ze nie warto sie wkurzac przez jakiegos gina. Olac!!! A badania dla świetgo spokoju zdrób. Jakbys miała zdazyc do niego jeszce za te ddwa tygodnie to lepiej miec , ale mysle ze wczesniej sie rozpakujesz:D No Evika ja mam wielka nadziej ze nasze bużki będa równie sliczne a moze nawet ładniejsze po porodzie :D Cos sie nam nalezy nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ale mam humorek od rana :D Pisałam wam że mam 2 kolezanki na czerwcówkach i co :) Własnie jedna wczoraj urodziła :) ślicznego synka :) rany tak się ciesze że aż gebę mam od ucha:D do ucha :D!!!! KISA- kochan łał to może juz niebawem bedziesz nasza pierwsza topikowa mama ale fajnie :D EVIKA- suchy kaszel jest czesto z krtani :o a zapalenie krtani moze byc tez alergiczne :o kochana najlepiej nie baw sie w mokre reczniki bo kaloryfera nie odkrecisz tylko kupcie w aptece nawilżac powietrza , wcale nie sa drogie za 100-200 złoty mozna kupic i to bardzo dobry :) ja jako dzieco chorowałam czesto na zapalenie krtani i to jest taki suchy swiszczacy niemal kaszel trzeba terz spac w tedy z głowa wysoko :O myślę że bardzo dobrze że jedziecie do laryngologa , bo wydaje mi sie że testy na alerwjgie bedziecie musieli zrobic tak na moje oko no ale ja lekarzem nie jestem więc spokojnie :) IZA- Dla CÓRCI!!! ............() --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~*~*~*~*~*******} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~*~*****~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* H A P P Y *~*~*~*} …{ *~*~ * B I R T H D A Y * ~*~* } …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~***** } …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /_________________\\ *”~~”*°•._~”*°••°*”~_.•* W tym dniu pięknym i wspaniałym życzę ci serduszkiem całym, aby wszystko się spełniło czego pragniesz, o czym marzysz. Aby słońce ci świeciło w oczach, sercu i na twarzy. Sukcesów w życiu, ciepła w miłości a także jak najwięcej radości z wszystkich chwil Twojej młodości. Życzę Ci, jak w bajce dobra wróżka, by spełniły się marzenia z samego końca Twojego serduszka!!! Od ciotki 👄 POLA- co tam u ciebie ??jak kotek ?? MAGDALENKA- kochana i jak dzisiaj tempka ?? Ja nadal kciuki zaciskam za twoje II krechy :) BIGMAM- halo , halo co u ciebie kochana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam 🖐️ gratuluje kolezance wow to juz czerwcówki rodzą?? Oj obawiam sie ze ja bede miała wywoływany ten poród. Oby nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za życzenia kochane jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - masz rację kochana, wiesz mam takie wrażenie, że hormony mi szaleją i dlatego jestem od kilku dni taka zła i wściekła. Chodzę normalnie jak jakaś bomba zegarowa. Wszystko mnie drażni, wszystko mi przeszkadza, normalnie jak tak dalej będzie to ja sama z sobą nie wytrzymam ani minuty dłużej mAAm - witaj :) Dzisiaj po południu mąż wybiera się z córcią do laryngologa, mam nadzieję że w końcu coś ustalimy dlaczego córcia tak kaszle. Kurczę ona zawsze była takim okazem zdrowia, żadnych chorób, żadnych alergii, przeziębienia naprawdę bardzo rzadko a tutaj coś się przypałętało i trzyma już ponad miesiąc. A pediatra dalej mówi, że dziecko jest zdrowe jak ryba. Więc ja już nic nie rozumiem. Poczekam do tej wizyty u laryngologa a później pomyślę co dalej. Ja też myślałam aby kupić ten nawilżacz powietrza do pokoju, napewno nie zaszkodzi a może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA-jej ciaża do ksiazkowych nie należala duzo leżala i relanium brała i takie tam :) Ale juz jest wszystko OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu siedzę z biegłym...na dodatek dzisiaj mnie denerwuje bo siedzi i smurczy...chyba trochę przeziębiony - wrrrrr Dobrze, że mam dzisiaj dużo pracy to mam nadzieję że poniedziałek szybko minię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa a dlaczego myślisz że będziesz miała wywoływane ten poród? Przecież do terminu masz jeszcze troszkę czasu a poza tym po terminie też tydzień można spokojnie chodzić. Dlaczego myślisz że trzeba będzie dzidziusia wywoływać z brzuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to pogoń tego biegłego :) Niech Cię nie zaraża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika moze nawet nawilzacz przyda sie poźniej na zimowe wieczory jak kaloryfery znowu bedą dawac swoje i bedzie juz drugi maluszek, przyda sie na pewno. A Ty wiesz ze ta moja niunia tez od mieisaca kaszle ale jej spływa z nosa z kolei takie gęste i tezpodejrzewam alergie, bo teraz koszą te trawy , moze to to. A ona jak była malutka miała skaze białkowa , wiec ma podłoze alergiczne. Tez musze to sprawdzic i skoczyc z nią do lekarza. Evika czesto kłuje mnie "TAM" :P jakbym na gwoździu siedziała. Niby to normalne tak rzekł mój gin ale boli jak nie wiem. Masz tez tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj w pracy wszyscy od rana pytają czy jeszcze nie rodzę. Jejku jak mnie to wnerwia [zły}. To co ja mam już siedzieć w domu i leżeć z rozłożonymi nogami????? i czekać aż może w przeciągu trzech tygodni się zacznie???? Chyba normalnie odbija mi na koniec tej ciąży taka zła jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EIKA- to niech maz koniecznie powie że miała dzisiaj taki suchy kaszel :O Jak dla mnie to wyglada na reakcję na pyłki :)alergie często się objawiaja w róznym wieku ja np. w wieku 21 lat dowiedziałam się że mam alergie na orzechy włoski :O zawsze wczesniej sie nimi zajadałm i nic mi nie było a raz poprostu spuchły mi cale dziąsla i miałam straszliwy ból głowy że mnie mąz do szpitala odstawił :o i teraz nie moge zjesc nawet kawalonytka orzecha a ni nawet batonika bajecznego bo tyciuni kawalontek a ja juz puchne i zdycham :o Więc na alergie niie ma odpowiedniego wieku :o ale spokojnie jak sie okarze że to alergia to dostanie clarytine lub zyrtek i bedzie ok :)Daj znac koniecznie jak mąz z nia wroci od lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kisa, mnie też czasem tam kłuje, ale rzadko, tak raz na kilka dni. Pewnie Twoja dzidzia jest już bardzo niziutko i dlatego tak czujesz. Ja najczęściej to czuję się tak, jakby - przepraszam za wyrażenie - ktoś wsadził mi normalnie jakiś metrowy kołek w tyłek :) . Zazwyczaj tak mam jak wstaję z łóżka, a potem przechodzi. Kilka razy na dzień twardniej mi brzuszek, ale skurcze są niebolesne i szybko puszczają i przechodzą. A powiedz kisa brzuszek Ci się obniżył? Mój obniżył się już prawie 2 tygodnie temu ale to nie żadna reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Evika jak czytam wypowiedzi mam które brały fenoterol to jest tak ze albo jadą do porodu np. w dwa dni po odstawieniu albo maja wyowływany. Chociaz pierwsza ciąza moja tez była na fenoterolu i urodziłam w 39 tc. Ach sama nie nwiem. Moze racja nie ma sie co nakrecac. Bedzie jak bedzie. Wiesz ja za bardzo do terminu nawet nie wytrwam , bo mój gin wyjeżdza 22 do Poznania , wiec kazal mi sie zgłosic 19.05 i wtedy poiwedział ze podziałamy. On 20.05 ma dyzur cała noc w szpitalu i pewnie bym urodziła wtedy ostatecznie. A co znaczy podziałamy??? Moze masaz szyjki ? nie wiem cos co spowiduje ze urodze, troche sie boje .... Chyba ze wogóle go niezrozumiałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - wysyłam męża do lekarza, bo wiadomo tam będzie dużo ludzi przeziębionych, chorych i nie chcę się zarazić. Zobaczymy co powie laryngolog. Wiem właśnie że alergia może objawić się w każdej chwili dlatego troszkę mnie to martwi :( Oczywiście że napiszę jak będziemy już po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- może to już!? :) A w pracy powiedz kolega że przeciesz tak się oferowali że jak by co to oni poród odbiora że nie chcesz odbierac im tej przyjemnosci :p:D Dziewczynki a powiedzcie mi bo ja mam lekii katar to znaczy nie leci mnie tylko mnie swedzi nochal i kichne czasem ale to z pyłków traw bo tak mam, to czy moge jechac do malutkiej Lenki czy nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika mi sie nie obnizył , moze nieznacznie, ale w pierwszej ciązy nie pamietam zeby mi sie w ogóle obnizył. Moze mam taka nature no i brzuch mam mały. A te kłucia to tak nawet czętso czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki evika moj maly jak mial suchy i meczący kaszel to zaden syrop mu nie pomagał i lekarz przepisał mu takie inhalatory dyski pomaranczowy i zielony i tak mu pomogły ze nastepnego dnia byla cisza i przespal całą noc :) tylko moj mały jest uczulony na roztocze kurzu domowego i jeszcze jakies drzewo tylko juz nie pamietam musze zerknąc don karty iza Idzie misio... Idzie słonik... Idzie lalka... No i konik... Wszyscy razem z balonami... Z najlepszymi życzonkami... Bo to dzień radosny wielce... Masz już jeden roczek więcej. dla córci:) maam u mnie dzisiaj tempka 37.0 i mam prosbe napisz mi jak to jest z ta karta jak dostane @ co mam zrobic czy ja ustawic od nowa czy ona sama sie jakos ustawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę kisa, to skoro jeszcze przed właściwym terminem Twój gin chce działać to pewnie raczej będzie chciał wywołać poród, jeśli sam wcześniej się nie zacznie. Ale to trochę dziwne według mnie, żeby przed terminem porodu wywoływać poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mAAm - jeśli to jest katar alergiczny i nie jesteś przeziębiona to wydaje mi się że spokojnie możesz jechać do małej Lenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ale alergiczny chyba nie jest zaraźliwy. Jedyne co to uprzedź ze masz alergie i nie jest zaraźliwa zeby sie nie przestarszyli. Powiedz ze bardzo tesknisz i chcesz ja zobaczyc. Na pewno tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×