Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

IZA-👄:Dhihihi:D MULAN- dobrze mówisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- a z jakiej dzielnicy jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkałam na Bielanach, a teraz mieszkam jak to mówi moja sąsiadka na wsi (hihihihihihi) a ja jakoś tak warszawianką zostałam. Od roku mieszkam w Łomiankach. mAAm - następny termin @ to 03.06 - ale mam nadzieję że to nie nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale 20 maja idę do gina (następnego) byłam ostatnio u niego na usg - i wyliczał mi dni płodne jakimś dziwnym sposobem. Niestety nie podał żadnych konkretów - chciał żebym zapisała się na następną wizytę (kasa) i powie co robię nie tak - chociaż naprawdę dziwnie mówił - no bo co mogę robić nie tak ???????????????? ale oczywiście zaintrygowało mnie to - i zapisałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- to ja drugi koniec wawki bo kabaty :) ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................14.12.2009r.........34.......... .śląskie..... ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... magdalena28...........14.05.2009..........29........... ..ŁÓDZKIE.. WODNISIA..............16.o5.2009..........36............ ...ZACH_POM MULAN...................03.06.2009.........34................W-wa mAAm....................11.06.2009..........29.......... .....W-wa.... PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wybieram 22.05 do gina na monitorink pierwszy raz w życiu hihih:) mam nadzieje że wogle mam owulke i że może się uda tym razem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mAAm to miło widzieć sie w tabeli :-) To jeszcze jak mogę dodać propozycje imion: Dla dziewczynki Róża lub Lukrecja a Chłopiec - Mikołaj To jest naprawdę chore, żeby nie być w ciąży a mieć już imiona dla dzieci - nawet mężowi nie mówiłam o tym - bo popukał by się w głowę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- a jak tam skurczy juz nie ma ???Bo tak ucichłas kochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ci dopiszę :) A z tymi imonkami to chyba każda kobitka tak ma hihihi:) ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................14.12.2009r.........34.......... .śląskie..... ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... magdalena28...........14.05.2009..........29........... ..ŁÓDZKIE.. WODNISIA..............16.o5.2009..........36............ ...ZACH_POM MULAN...................03.06.2009.........34........... .....W-wa mAAm....................11.06.2009..........29.......... .....W-wa.... PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN.............RÓŻA/LUKRECJA...........MIKOŁAJ.................... ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- a jakies przyjecie jest przewidziane dla córci bo chyba mi umkneło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................14.12.2009r.........34.......... .śląskie..... ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... magdalena28...........14.05.2009..........29........... ..ŁÓDZKIE.. WODNISIA..............16.o5.2009..........36............ ...ZACH_POM MULAN...................03.06.2009.........34........... .....W-wa mAAm....................11.06.2009..........29.......... .....W-wa.... PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN.............RÓŻA/LUKRECJA...........MIKOŁAJ....... ............. ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze nigdy nie sprawdzałam czy mam owulację. Ale jak pytałam się lekarza, czy jak jest skok temperatury, śluz przezroczysty, testy owulacyjne pokazują 2 kreski i mam ból brzucha to czy jest możliwość żeby nie było owulacji ????? Powiedział, że nie. Więc jeszcze sie wstrzymam chwilę. Ale za to jutro mam kolposkopię - jakieś krwawienia międzymiesiączkowe. Nie wiem tylko czy mi zrobi to badanie, bo w piątek dostałam @ i nie wiem czy do jutra będzie sucho -a czekałam miesiąc !!!! Jak mnie nie przyjmie to znowu mnie zapiszą za miesiąc i pewnie znowu będę mieć @ - wszystko pod górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale mnie dziewczynki brzucho napindala wziełam nospe ale cos kiepsko działa :O Mnie nigdy nie bolałao , dopiero po urodzeniu syna stały sie uciazliwe w pierwszych 3 dniach wrwrwrwrwrwrwrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja własnie przerabiałam wynik cyto :) ale wszystko okazało się ponoć ok :)bo prawie rok temu miałam drobne problemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobietki ale na sekundkę. Skurcze ucichły, poczytam Was później, bo miałam strasznie ważne spotkanie związanie z funkcjonowaniem ISO w naszej firmie. Rozliczali mnie z systemu funkcjonowania ISO w Dziale, Boże to horror. Cała się trzęsę dobrze, że nie zaczęłam rodzić ze stresu i nerwów, choć i tak uważam, że rozmowa nie poszła tak jak chciałam. Muszę się przygotować bo mam jeszcze jedno spotkanko dziś za pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te bóle to okropieństwo, ja ledwo żyłam w piątek, miałam takie bóle aż kręgosłup mnie bolał (jakbym miała ble parte) ale pod kołderką jakoś wytrzymałam, na szczęście wzięłam sobie urlop z pracy (synek pokasływał) więc jakoś wytrzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi testy tez pokazywałay że jest owulka , jak się kiedys troche w to bawiłam , ale ponoc testy pokazują wzrost chormonku i tak w 100% tochyba nie ma pewnosci czy owulka jest bo nie wiadomo czy pęcherzyk pek czy nie , ale moz esię myle :O DZIEWCZYNY JAK JEST Z TYMI TESTAMI ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam impreza z przyczyn technicznych 23.05 - hmm i to całkiem spora bo z 20 dorosłych i z 10 dzieci - uroki posiadania dużej rodziny ;) Ale przynajmniej jest wesoło i mam nadzieję, ze pogoda dopiszę i bedzie grill i dzieciaki bedą szaleć na polu :) ( czytaj na dworze jak mówi się w Warszawie :)) A dzisiaj córcia wzięła cukierki dla dzieciaków do przedszkola - przejęta jak co roku bo mają życzenia, sto lat sobie śpiewają całkiem miło :) Idziemy później z córcią do Macdonalda - napewno się ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- trzeba było chwycic sie za brzuszek i powiedziec oj , ojojojoj .... to by cienie męczyli hihihihi:D MULAN- no mnie az tak nie boli ale strasznie czuje jajniki :O MAGDALENKA- a co ty kotek sie dopytujesz jak karte zmienic :) przeciesz ty @ nie dostaniesz !!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika dasz radę ...a w razie czego maam ma rację -zrób dobra minę i przestaną się przepytywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- to super :) córcia napewno bedzie szczesliwa :) Ja tez mam bardzo duza rodzinke pamiętasz jak pisałam sam komunia to najblisza rodzina to 36 osób dorosłych , nie licze najblizszej rodziny ze strony tescia bo by było jej chyba z 90 osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- ja mam wogle dłuzsze cykle bo co 34 dc:O więc ciężej jest w owulkę utrafic no i troche nadwagi jest :) więc to tez ponoc cieszko :o Ale przy starankach nie można się odchudzac i bądź tu madrym co robic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie !!!! nie można sie odchudzać !!! mnie też skoczyła parę kilogramów odkąd zaczęliśmy sie starać, no bo skończyłam z ćwiczeniami , żeby nie wytrząsać plemniczków w razie co :-) i tak w kółko Macieja!!!!!! Ja miałam zawsze 32 dniowy cykl (no zawsze ! - 10 lat temuuuu) a teraz jest 27 a ostatni miałam 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam zawsze co 32 dc a od 6 miesiecy mam co 34 dc :( i tra az 8 dni :( choc 2 pierwsze i ostatnie to plamionko ) tu taj dziewczynki tez robiły monitoring i się udawało więc chce spróbowac :O może sie uda , i bawię się w ta tempke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze za godzinke ide po młodego a tak mnie napindala szok normalnie nospa nie działa wrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam spróbuj herabty z prądem hmm tylko nie wiem czy Ci dziecko dadzą po takiej herbacie ;) Ale poważnie mi na @ to czasem tylko pomagała gorąca herbata z wódką - ochyda ale troszkę pomagała. Ale się cieszę, ze trz mam spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ja chyba walne drina z colca albo piwko , bo piwko działa na mnie jak mnie boli :O jeszcze z półtorej godziny wytrzymam :o muszę kożystac puki pic mogę hiihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam alkohol rozluźnia i jak Ci pomaga to pij nasze zdrowie :) A mi się marzy lampka wina z serem plesniowym hmmmm albo zimne piwko do grilla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×