Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

KISA- super ż emasz taka pomocnicę w domku która i siostrze kołysanke zabrzdaka :D Ja bym na twoim miejscu jeszcze z dietka się wstrzymała ,a ale jakies ćwiczonka bym zaczeła robic juz powolutku :) A co do Eviki to az serce mi się kraja jak o niej mysle :( I najgorsze jest to że my nic nie mozemy zrobić :(Jedynie ja na duchu podtrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA nie ma za co juz cię wklejam :) możesz podac jeszcze imiona dla dzidzi jak juz masz jakieś:) ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... magdalena28...........14.05.2009..........29........... ..ŁÓDZKIE.. WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...ZACH_POM MULAN...................03.06.2009.........34........... .....W-wa mAAm....................11.06.2009..........29.......... .....W-wa ANETKA..................14.06.2009..........31...........KUJAWSKO-POM NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk. .. ...MIAST...... KISA--21.05.09---MARTA-KASIA- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN.............RÓŻA/LUKRECJA...........MIKOŁAJ....... .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ale nie chodzi o diete odchudzającą . Bron Boze. Chodzi o diete dla mamy karmiącej wiesz. A z kologramami nie ma zle u mnie juz kilka tylko zostało. Samo schodzi. Tylko co jesć jak sie karmi o to chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... magdalena28...........14.05.2009..........29........... ..ŁÓDZKIE.. WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...ZACH_POM MULAN...................03.06.2009.........34........... .....W-wa mAAm....................11.06.2009..........29.......... .....W-wa ANETKA..................14.06.2009..........31.......... .KUJAWSKO-POM NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk. .. ...MIAST...... KISA--21.05.09---MARTA-KASIA- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN.............RÓŻA/LUKRECJA...........MIKOŁAJ....... ............. ************************************************************************************** ANETKA..........................................DORIAN/WIKTOR/GRACJAN/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- a moż epopatrz na www.edziecko .pl tamznajdziesz pewnie dietke dla siebie :) I chyba na stronie www.grubasy.pl była tam specjalna dieta dla karmiacych matek z tego co pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze tak ekspresowo zrobiłam test owu- co prawda zmusiłam sie do siku bo mi sie nie chciało i wszła 2 kreska bardzo bledziutka :( więc juz po jabkach ale zerkłam w poprzedni cykl i w 23 dc miałam spadek tak jak w tym cyklu to moż eja teraz maiałam ta owulke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE... WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...ZACH_POM MULAN...................03.06.2009.........34........... .....W-wa mAAm....................11.06.2009..........29.......... .....W-wa ANETKA..................14.06.2009..........31.......... .KUJAWSKO-POM magdalena28...........16.06.2009.........29............ŁÓDZKIE NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk. .. ...MIAST...... KISA--21.05.09---MARTA-KASIA- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN.............RÓŻA/LUKRECJA...........MIKOŁAJ....... ............. ******************************************************** ****************************** ANETKA..........................................DORIAN/W IKTOR/GRACJAN/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane !!!!!!! :-))) moje samopoczucie z dnia na dzień jest coraz lepsze ale i pełne obaw. Dziś robiłam już OSTATNI test (bo to jakieś wariactwo) i wyszły dwie kreseczki nawet fajne :-)) udało mi się zrobić nawet zdjęcie. Więc jeśli któraś chce to może wyślę mmsa ????? to potwierdzicie moją ciążę. Dziś dzień @ ale myślę zę nie dostanę, chociaż brzuszek boli jak na @. Mam nadzieję że niedługo minie to wszystko. Nie mam żadnych objawów z wyjątkiem tego uczucia napływającego mleka do piersi. Ale naprawdę coraz szczęśliwsza jestem!!!!!!. Maam - tabelkę uzupełnię we wtorek bo nie chcę sie wpychać jak może wiesz - nic z tego. Wiem jestem ostrożna ;-)) całuję was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mulan od razu nastawienie lepsze :) Ciągle myślę o Evice ...mam nadzieje ze samopoczucie ma już lepsze. Ja dopiero dotarłam do pracy, jechałam dzisiaj busem i kurczę jednak niewygodnie..duszno, ludzie wiszą ...dobrze, ze wsiadam na pierwszym przystanku to sobie siedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!! jest wiadomość!!! Evika pisała ze o 2.15 odeszły jej wody ! Chyba bedąmiec prezent na 9 rocznice slubu. Juhu juhu! Trzymamy kciuki!!!! Evika bardzo sie boi, ale ja wierze ze da rade!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa to cudnie...trzymamy kciuki dziewczyny za Bartusia i jego cudowną mamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do trzymania kciuków - kochana !!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteśmy z tobą !!!!!!!!! Cudownie - już drugie dziecko będzie u nas :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAAM WSTAWAJ BARTUŚ SIĘ RODZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpie :) bo wszystko wiem bo z Evika klikałam :) Tylko KISA mnie ubiegła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ma rozwarcie na 2 palce i cały czas wymiotuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny DO2DO to ja tylko z wrazenia stary nik z forum o dietkach walnełam hihihihih:D bo nerwa mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- jestem gotowa na krzyki :D AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a ja muszę się ewakuować z pokoju - bo malowanie nam zaserwowali. Nie wiem kiedy się odezwę :-(( i nic nie będę wiedzieć. Ale proszę ucałujcie Evikę ode mnie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kususa
tarałam sie 3 lata .10 miesięcy to jeszcze nic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan wyślemy ci sms jak już Bartuś będzie na swiecie :) A ty kochana uciekaj z pokoju i nie wdychaj żadnych farb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURWA ta reklama WRRRRRRRRRR POLI już esa wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA już zmieniłam :) nie uzywałam tamtego juz trochę czasu widac jednak emocje wzieły górę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×