Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Przeciez można podnieść poziom. Trzeba działać i to już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam na wyniki jak sa podwyzszone albo za wysoko sa leki ja mialam najpierw problem z prolaktyną i bralam 9miesiecy bromka wiec nie mow ze ty juz nie bedziesz miala bo jesli jest cos nie tak to trzeba to podleczyc i koniecznie musisz zmienic lekarza juz nie idz tam do tych baranow bo niektorzy to nie maja pojecia wogole o leczeniu ja tez pierwszym razem poszlam do mojego z rejonu i ucieklam jak najdalej poszukam na kafi i zaraz pisze do kuzynki mojego meza o adres tego lekarza w warszawie gdzie ona chodzi i wysle ci dane na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALEKA- dzięki bo ja sie juz załamałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka świetny pomysł a Ty Maam kochana do dobrego specjalisty i niedługo świętujemy Twoje II kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już Evika jest szczęśliwą mamusią , bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poród był z komplikacjami :( po 10 godzinach i przy rozwarciu na 10 cm zrobiono natychmiastowe CC Bartus był oplatany pepowina i zawiazany na niej na supeł :o to co przezyłam i wycierpiałammto koszmar i szok.szczęscie że sie nic nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika urodziła cudownego kawlera a ja chcę miec coreczkę i juz sobie Eviki kawalera zaklepuję dla niej hihihi zeby mnie ktora nie uprzedziła!:D:D mAAm-ty sie nie załamuj kochanie tylko idz jak dzewczyny mowią do dobrego gina.Dostaniesz progesteron w tabletkach i bedziesz miała takie wyniki ze hoho.Przynajmniej juz wiesz dlaczego byc moze sie nie udaje. To teraz po tabletkach bedziemy niebawem swiętowac twoje 2 kreseczki:) głowa do gory,bedzie dobrze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam rany biedna Evika...dobrze że tak się skończyło. I dobrze, że poszła do szpitala. Maam ja też uważam jak Pola przynajmniej wiesz jaka jest przyczyna, musisz iść do dobrego gin i podniesć poziom a później dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe szczescie ze dobrze sie to skonczyło i są juz szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobie dziewczynki ale mnie troche ta wiadomosc dobiła jak usłyszłam że mogłam być w ciazy i poprostu z @ poronic to az mnie załamało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola nie nadazałm z sms bo mi cały czas Evika klikał co mam wam pisac:) Jest szczęsliwa ale jeszcze roztrzesiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigała z wyrka na wyrko ale jest szczęsliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA ❤️-G❤️]R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️E❤️ 🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E🌼 👄G👄R👄A👄T👄U👄L👄A👄C👄J👄E👄 :DG:DR:DA:DT:DU:DL:DA:DC:DJ:DE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Evika napisała mi wiadomosc to sie wzruszyłam, ale kurcze tak mi zal ze tyle przeszła. Dzieki Bogu ze wszystko sie szczesliwie skonczyło! Evika jeszcze raz wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bylam po malego maam juz ci wyslalam na nk tam tez masz linka tej kliniki z tego ci mi mowila to miala jakies badania ta kuzynka meza ale nic nie placila takze szybciorkiem zapisz sie ona chyba czekala tydzien na wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika i ja przesyłam ogromne gratulacje dla ogromnego chłopaka z naszego topiku - niech się chłopina zdrowo chowa. A tak się bała że dwa tygodnie się należy w szpitalu dziewczyna...a tu rachu ciachu i po strachu :-) Super!! Mulan po cichutku gratuluję dwóch kreseczek. mAAm a Ty się nie denerwuje tylko śmigaj z wynikami do jakiegoś gina.. czytałam że masz dostać namiary na jakiegoś z wawy - jeśli masz ochotę ja też mogę Ci przesłać namiary tyle tylko że gość przyjmuje prywatnie ale jak coś się dzieje to zapraszam do szpitala w którym pracuje. Więc jakby co to daj znać :-) I główka do góry! Będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA -👄 JULY - dawaj kochana czekam :) na namiar:) normalnie jakiś pogibany mam ten miesiac 😭:(😭😭:(😭😭:(😭😭:(😭😭:(😭 😭:(😭😭:(😭😭:(😭😭:(😭😭:(😭 😭:(😭😭:(😭😭:(😭😭:(😭😭:(😭 😭:(😭😭:(😭😭:(😭😭:(😭😭:(😭 😭:(😭😭:(😭😭:(😭😭:(😭😭:(😭 😭:(😭😭:(😭😭:(😭😭:(😭😭:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owiem wam że jak sobie pomyślę i le babek chla wóde i wogle nie dbaja o siebie i już po 3-5 dzieci maja a my tyle sie stramy i nic to a z wyję 😭:(😭😭:(😭😭:(😭😭:(😭😭:(😭 😭:(😭😭:(😭😭:(😭😭:(😭😭:(😭 😭:(😭😭:(😭😭:(😭😭:(😭😭:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×