Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Dziewczynki uciekam czymś się zająć bo niewyrobię wiem że może to głupie ale łzy 😭 mi same ciurkiem lecą😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm głowa do góry bedzie dobrze ale masz racje to boli ze my sie staramy chcemy i niewychodzi ja juz pisalam o dziewczynie z mojej ulicy która chodzi w 3 ciazy kazde z innym bieda az piszczy pije pali dzieci biegaja samopas brudne ciekawe czy nie głodne ale napewno sie doczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na chwilkę poczytać co i jak. Eviczko - G R A T U L A C J E !!!!! Ale się bidulko nacierpieliście oboje... O rany.... Ale całe szczęście że wszystko się dobrze skończyło! mAAm - przecież masz taki problem jak ja tyle że ja progresteronu nie miałam badanego tylko na pałę mi lekarz przepisał i widzisz: udało się! Myślę że to dzięki temu progesteronowi. Że ja też mam go za mało. Pójdziesz do dobrego specjalisty i będą murowane II krechy!!!! Ja spadam bo mały cały czas gorączkuje. Raaaany, kiedy to minie??!!!! Kolejna nieprzespana noc nas czeka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle lekarze to maja nas gdzies tylko odpekac i miec z głowy ja tez badan zadnych niemiałam oprucz prolaktyny która jest w normie pierwsze co lekarz kazał mi wykonac to droznosc jajowodów i na kolejnej wizycie dał clo i skierowanie na prolaktyne i kazał przyjsc za 2 miesiace nawet niezlecił monitoringu sama niewiem moze zmienic lekarza tylko ze u nas to jest jeden z najlepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a moze wy wiecie jakie sa objawy jak jest za wysoki albo za niski progesteron chodzi mi dokladnie czy pojawie sie wtedy jakis trądzik czy moze inne objawy bo szukam w necie ale nic nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze powinien mi sprawdzic ale chyba mnie poprostu olał dał tabletki na 2 miesiace i to wszystko niepomogie ci na ten temat bo niestety niewiem ja sie obiawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak cie nie olal bo ci dal jakies leki jak ja poszlam do mojego to kazal mi przyjść za 1,5 roku wiec od razu stwierdziłam ze juz tam wiecej nie pojde moze ci sie uda mi po tym leku zaraz sie udalo tylko wybrałam jedno opakowanie a mialam trzy przepisane takze glowa do gory nadzieja jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam dostac 14.06 mam nadzieje ze niedostane a lek biore dopiero 1 cykl zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lek jest dobry duzo o nim czytalam w necie przewaznie kazdej sie udalo tylko niektore musialy wziąść 2 lub 3 opakowania wiecej nie mozna jak trzy jesli nic nie wyjdzie to trzeba miec przerwe pól roku bo robią sie torbiele na macicy ale napewno u ciebie zadziala :) trzymam kciuki anetko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz tez mówił o zrostach i o ciazy mnogiej mam pytanie czy ktoras z was dostała skierowanie na badanie nasienia dla meza bo własnie czytalam w necie ze przyczyna niekoniecznie musi byc w nas ale moze byc w naszych panach czyli mało plemników albo słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetko moj mąz mial badanie lekarz powiedział ze trzeba to sprawdzic bo kiedys byly dobre a teraz moga byc slabe ale mial dobre powyrzej normy i ona juz wiedziala ze u mnie musi szukac przyczyny powiedziała ze musi mi zrobic monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mo własnie a na badanie kieruje lekarz czy trzeba zrobic samemu i ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam skierowania i placilam w lodzi 60 my sie staramy od stycznia tamtego roku i w styczniu w tym roku sie nam udalo tylko ze ciaza w 9 tygodniu obumarla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- witam :) i capuczinko częstuje(\'\'\'\'\'\'\')o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam humorek lepszy :) wczoraj byłam z mężem i przyjaciułmi w knajpeczce zjedlismy kolacje popilismy winka byl seksik( z którego wiadomo nic nie bedzie ) Ale się wyluzowałam ide do gina prywatnie i dzisiaj około 10 .00 zadzwonię :) pewnie najwczesniej bede w sobote albo w poniedziałek ale przynajmiej na każdej wizycie bede miała i usg :) bo ona zawsze robi:) Rozmawiałam wczoraj z EVIKĄ jest bardzo szczęsliwa ale obolała bo musiała wczoraj leżec cały czas:o i bardzo głodna :) ale ja kropluweczkami karmili:) Bartus jest cudny i najwiekszy na oddziale :) i ogólnie jest ok :) Kazała was mocno ucałować :)👄 A u mnie dzisiaj tempka pokazała 36.75 w porównaniu z wczoraj to tempka skoczyła bo wczoraj było 36.45 nieźle mam pokręconą tą tempkę :O KROPKA- kochana zdrówka dla syneczka ci dużo życzę ❤️ bidulek mały :( No prawda ja sie wczoraj załamałam i łzy jak głupie same mi leciały nawet jak nie chciałm by mi leciały:(Ale ide do gina tak jak pisałam :) ANETKA- ja tez taka własnie miałam na mysli co to co rok to prorok i kazde z innym :O żal tylko tych dzieci :( MAGDALENKA- jak tam znalazłaś wykres????Napisz koniecznie jak było u gina czekam z niecierpliwoscią :)??? POLA- halo wstawaj !!! dzisiaj w domciu czy w pracy?? KISA- jak tam dzisiaj Tusia i Hanna Montana :)???i znalazłaś jaką dietkę dla matki karmiacej ??? JULY- jak się czujesz?? NUSkA- halo, halo gdzies znikła???? BIGMAM- Przecholowałas :) PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja sie napije cos ciepłego chetnie. Zimno mi strasznie i jeszcze ten deszcz bleee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMS OD MULAN- niestety jestem uziemniona w innym pokoju bez kompa:( @ brak :D tepka 37.00:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- proszę :) (''''''''')o :D i słoneczko ci przesyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam serio u Ciebie słonce??? Matko ja mam dosc tej pogody. Chce wyjsc w koncu z dzieckiem na dwór a tak to jestem uwiazana :(. Jesli o dietke chodzi to nietety trzeba próbowac i obserwowac jak dziecko reaguje. Sa pewne produkty których nalezy unikac ale reszta to zalezy jak dziecko toleruje.No wiec bede próbowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×