Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

młody wstał dzis bardzo niechętnie,prowokacyjnie zaczął kaszleć i smarkac chcąc bym pozwolła mu zostac w domu..prawie sie złamałam...jeszcze chwilkę dłużej by pokaszlał a bym pękła i kazała mu wskakiwać z powrotem do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- zimno jest ale słoneczko swieci i chmurek nie ma :D POLA- dzisiaj zadzwonie do niej ale nie wiem kiedy mie przyjmie jutro jest popołudniu od 16-20 wiec jesli by mnie przyjeła do o 16 to bym poleciała bo od 18-20 musze czatowac pod szkoła bo młody wraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie swoja starszą zostawiłam w domu. Nie poszła do przedszkola. Własnie jakby kaszle wrrr. Mam nadzieje ze to sie nic nie rozwinie kurcze , bo mamy zaległe szczepienie we wtorek. Myslałam ze obie juz zabiore do przychodni. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- :p oceny wystawione trzeba było dac młodemu poleniuchowac :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku mam takie cyce napompowane ż eszok :( tak mnie rypią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam łacze sie z Tobąw bólu cycolów. Moje tez bolą, tylko inny powód:P. OOooo Tusinek sie obudziła. Bede poźniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczynki to ja tez zmykam sprzatac wpadne za godzinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- tak dla zasady juz go pogoniłam, zeby pozniej tego nie nadużywał:);)za trzy godzinki bedzie z powrotem. a jak zielona noc waszego młodego?? ;) kisa- u was kobitki górą,dzisiaj wszystkie trzy w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kwiatki maam znalazlam ten wykres ale sie naszukalam boze ile my zesmy napisaly napisze dzisiaj wieczorkiem co u lekarza powiem szczerze ze sama jestem ciekawa teraz tak legalnie moge sie starac chociaz jej powiem ze w tamtym miesiacu tez sie staralismy i dupa mam nadzieje ze cos mi da tez jestem ciekawa tych wynikow histopatologicznych wszystko napisze wieczorkiem jak wroce od niej maam pewnie idz sobie do lekarza i za kazdym razem bedziesz miała usg ja tak miałam u prywatnego jet poprostu inaczej wez jej te badanie co robiłas ona ci jeszcze moze na jakies dac ale zobaczysz od razu zacznie dzialac mulan super ze brak :):):)i brak jej bedzie przez 9 miechy!!!!!!!!!!!!! KISA POLA IZA ANETKA WITAM DZIEWCZYNKI NARAZIE SIE JESZCZE NIE DENERWUJE ALE CZYM BEDZIE BLIZEJ GODZINY DO LEKARZA TO BEDE TRZYMAJCIE KCIUKI ZEBY BYLO WSZYSTKO DOBRZE:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!U mnie remoncik w pokoju małego.Wczoraj skończyliśmy malowanie dzisiaj panele kładziemy.Chyba trochę przegięłam wczoraj z robotą bo potem w nocy to spać mnie mogłam.Dzisiaj to się będę oszczędzała, chociaż to trochę mało prawdopodobne bo muszę podłogę tam wymyć na cacy i okno i takie poprawki malarskie.Dzidzia coraz bardziej kopie a poza pogodą która mnie rozwala wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika gratulacje!!!W końcu dzidziuś na świecie... Ale dosłownie z tym porodem to jakas paranoja moja szwagierka miała tak samo 12 godz. porodu a potem szybka cesarka bo dziecko owinięte pępowiną aż strach iśc rodzić. Mulan gratuluje dwóch kreseczek!!! mAAm nic się nie załamuj całe szczęście że w porę zmieniasz lekarza tylko trafić pod dobre skrzydła i zobaczysz dwie krechy bankowo!!! Iza ja tez liczę że moje dzidzi się obróci a skąd wiesz że będziesz miała cesarkę? A twoja kruszynka prawie pół kilo większa od mojej. Kropka synek szybko wyzdrowieje. Kisa odnosnie karmienia to słyszałam że te dietki to można wsadzić między...Po prostu pomału wprowadzać różne dania do jadłospisu oczywiście nie najedz się od razu np. kg fasolki szparagowej he he wszystko z rozsądkiem. Pola u mnie tez pogoda pod psem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle już tu nas że się już gubię he he.Aneta310 jesteś moją imienniczką czyli 16 świętujemy razem imieniny....jak my się wszystkie przy stole topikowym pomieścimy????he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka mój synio w 30 tygodniu ważył -1620 :) A o cc mówiła gin jak dziecko się nie odwróci to robią :( Ale nie ma co się zamartwiać i tak dopiero na porodówcę -wiadomo co z dzieckiem. Nuska teraz to masz mieć córcię czy synka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę robić cappucinko - bo nie zdązyłam wypić :( Komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja dalej nie wiem co się urodzi.Na prywatne USG mnie nie stać jakos jeszcze przeczekam tą nie pewność a moja dzidzia wazy 1100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza masz czasem jakieś skurcze w podbrzuszu.Ja mam i tak myslę że to powiększa mi się macica.A kawke po prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- to sie niespodzianka szykuje :) a jedzeniowe zachcianki masz na słodkości czy kwasiory:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a July to ma mieć chłopca czy dziewczynke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie to królują truskawy.Codziennie koło kila zjadam do tego czereśnie właśnie dojrzewają na drzewku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak dziewczynka to działa prawo serii - Martusia - Bartuś - July - c - Ja -s - Nuśka - c No i wypadło by Nuśka na córcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka jak jestem zmęczona to brzuch mi troszkę twardnieje ale najgorszy jest ból pod piersiami- chyba skóra się naciaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY - ma córe więc Nuska jak nic Córa:) tylko nie wiem czy kropka sie ucieszy hihiihi:) Bo by padło u niej na syna a ona niunie by chciała tak jak ja, Mulan ,Pola, Magdalenka i Anetka chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaki słońce wam rozdałam i taka nawałnica deszczu mi przeszła że az wyłazić mi sie nie chce a muszę wrwrwrwrwrwwwwwwww:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×