Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

HEJ KOBITKI MAGDALENKA- cudna wiadomośc bardzo sie cieszę :) to kochana po @ działamy obie :D zajeździmy naszych starych hihiiihihihi:D że aż iskry będą strzelac niczym sztuczne ognie bardzo sie cieszę kochana:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- normalnie usmiałam się jak przeczytałam :D sorki :D ale pierwsze słyszę ż ese cycka mozna przeziebić :D kuruj sie kochanieńka i bardzo się ciesze ż emoja TUSIA przyjeła sie u was w domku :D:D:D:D:D:D:D normalnie z dumy w piorka obrastam hihihih:D IZA- tak ,tak kapucha na cycki a potem sie dziecia wmawia że dzieci to sie z kapusty biorą hihihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA- ja też za nas wszytkie trzymam kciukasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIESCI OD EVIKI🌼 wczoraj gadałysmy wieczorkiem przez tel. ale miałm gości i nie miałam jak klikać :) WIĘC RANA EVICZKĘ BOLI NO ALE ZALICZYŁA PRAWIE DWA PORODY BO WPIERW PRAWIE NORMALNIE GO RODZIŁA BO MIAŁA PEŁNE ROZWARCIE WIĘC JEST OBOLAŁA PODWUJNIE :O ALE POZATYM TO JEST WSZYTKO OK :) bARTUŚ MIAŁ 59 CM :) W SZPITALU DOSTAŁ KSYWECZKĘ CESARZ BO JEST NAJWIEKSZY NA NOWORODKACH :D EVICZKA MÓWIŁA Ż EMA TROCHE MAŁO POKARMU I MUSZĄ GO DOKARMIAC ALE Ż EMA SIE NIE MARTWIC BO BARTUS JEST BARDZO DUZY I TO NORMALNE Ż ETRZEBA GO PODKARMIAC :D CÓRCIA JEST ZACHWYCONA BRATEM I NAJCHĘ TNIEJ SIEDZIAŁ BY I WPATRYWAŁA SIĘ W NIEGO CAŁY CZAS :D EVICZKA KAZAŁA WAS WSZYSTKIE MOCNO UCAŁAWOĆ 👄👄👄 NAJPRAWDOPODOBNIEJ W NIEDZIELĘ ALBO W PONIEDZIAŁEK WYJDZIE DO DOMKU :D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i spierniczyły i sama mnie zostawiły :O:O:O:O:O:O:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzisij tempka poleciał na łep na szyję :o i temp pokazał 36.30 to w porównaniu z wczorajsza 36.75 to masakra :o czekam spokojnie na @ a potem do gina i działanko mam nadzieję że coś mi da :Oi wkońcu uda mi się zaskoczyć :) Wczoraj sie dowiedziałm że jedna kupela wkońcu zaskoczyła , a druga urodziła zdrową córę :D i jak tu nie schizowac hihihiiih:D NUSKA- co tam dzisiaj słychac ????? KROPKA- kochana jak syncio lepiej już ????dużo zdrówka dla niego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to jak zwiałyście :p to i ja zwiewam :p będę za godzinkę :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze ja właśnie wstałam od nocy to moje chyba 7 wstawanie.Cholera jak mnie nad ranem rozwolniło to masakra co wyszłam z kibla to z powrotem do niego.Całe szczęście ze Dawid też wstał dopiero po 10.Spioch po mamusi...A jak na razie przeszło samo.Sorki ze o takich nie przyjemnych dolegliwościach prosto z rana ale to naprawde okropne było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze ja właśnie wstałam od nocy to moje chyba 7 wstawanie.Cholera jak mnie nad ranem rozwolniło to masakra co wyszłam z kibla to z powrotem do niego.Całe szczęście ze Dawid też wstał dopiero po 10.Spioch po mamusi...A jak na razie przeszło samo.Sorki ze o takich nie przyjemnych dolegliwościach prosto z rana ale to naprawde okropne było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że Evika zdjęcie Bartusia nam wyślę :) Najgorsze za nią :) Nuśla moze jakieś nowalijki Ci zaszkodziły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z deszczowej wawy - właśnie na dobre się rozpadało. A ja mam już dosyć siedzenia w domu - i niby mi ciężko ale dziecka żal - na plac zabaw nie można bo wszystko mokre. Dobrze że chociaż w tym tygodniu rozpoczęły się u nas zajęcia integracyjne w przedszkolu - Antek płacze jak wychodzimy - panie przedszkolanki mówią że to dobry znak - zobaczymy... Na nas wogóle nie zwraca uwagi - siedzimy sobie z małżem w kąciku i podglądamy go w relacjach z innymi dzieciakami - jest ok - i to mnie cieszy. Zajęcia są do końca czerwca a potem jeszcze w sierpniu - teraz chodzę póki mogą i daje radę. A dzisiaj ostatnie usg żeby podpatrzeć małą - mniej więcej ile waży, czy dobrze ułożona i takie tam... Powoli zaczynają się pytania od znajomych i rodziny czy już rodzę..oj teraz się zacznie - końcówka najgorsza. Wszyscy czekają na małą - czekamy i MY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja uciekam do domku..idę z córcia do Fikolandu - już od wczoraj się cieszy :) July bedzie dobrze :) Evika kochana mam nadzieję że wszystko już ok :) Miłego piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- wspołczuję latania do kibelka :( to nic miłego :( ale moż efaktycznie zjadłas jakis truskawek , i cie tak ruszyło :O JULY- napisz koniecznie jak niunia i ile urosła :)??? u mnie po drugiej stronie wawy tez słonko i deszcz i tak w koło macieju :o IZA- miłej zabawy z córą :D Wogle cisza dzisiaj jak makiem zasiał :O klikacie ż enormalnie z czytaniem nie wyrabiam hihihih:) słuchajcie a czy ktos miał jakies wiesci od BIGMAM bo juz wogle znikła :( POLA- krzycze gdzie jestes ?????????????teskno bez ciebie :( MAGDALENKA- miałas zaraz byc i co ..........:o ANETKA- halo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko mam 16dc a sluzu brak juz zaczynam sie denerwowac jak to wyglonda u was na lekach pisze ze jajeczkowanie powinno byc miedzy 11 a 15 dc niewiem co mam o tym myslec niewiem dlaczego ale juz dobry tydzien pobolewa mnie dół brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara1_2006
Witajcie dziewczyny przepraszam ze tak wam sie wciskam moze nie na temat ale moze któraś z was mi pomoże ??? Moje cykle zwykle trwają 30-34 dni, okres miałam dostac ok środy lecz jak nie nadszedł to zrobiłam badania lecz beta hcg wyszła 1.29 wiec według mnie jest to wynik ujemny dziś po dwóch dniach zrobiłam test ciążowy bo okresu nadal nie dostałam i na teście wyszła lekko zabarwiona druga kreseczka ale tak jak mówie bardzo jaśniutka. Dodam ze oboje z mężem starmy sie prawie od roku o dzidziusia choc z pierwszym nie było takiego problemu a ma juz 5 latek drugi cykl teraz brałam duphaston od 16-26 dnia cyklu czy jest możliwe że badanie sie myliło i było zrobione za wcześnie doradzcie mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiara1_2006 witam zrób test jeszcze raz jutro lub pojutrze jak wyszły ci 2 kreseczki choc jak piszesz jedna jasniutka to raczej sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj sloneczko oby tak zostało mialam napisac wczoraj ale przyjechała meza siostra 13 i zesmy laziły po sklepach bo dzieciaczkom chciala kupic sandałki pojechala dopiero wieczorem anetka czy ty jestes na clo? bo ktos z forum bierze tylko juz nie pamietam kto maam pewnie tak zaszalejemy ze petardy to beda za kolorowe :):) ja teraz juz nie mierze tempki od dwoch dni i nie wiem czy mierzyc bo gin mowila ze lepsze sa testy a teraz bede musiała je kupic bo jak wyjdzie pozytywny to musze brac luteine co o tym myslicie kiara1 ja tez tak mysle zrob jeszcze jeden test ale wydaje mi sie ze jest jasniutka toraczej sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jade do chrzestnej bo ma urodzinki ( 55 lat) sloneczko tez mi świecie i mam nadzieję że tak juz będzie bo grilek jest planowany :D MAGDALENKA- powiem ci że mi juz te mierzenie tempki wlazło w krew i jakos odruchowo sie budze i sparwdzam ( 3 minuty tym termometrem rtęciowym owulacyjnym ) co do testów owu to ja troche przetestowałam i najbardziej byłam zadowolona z firmy Acorn Lh w niebiesko rozowym opakowaniu . Wygladaja jak test ciazowy płytkowy 5 sztuk koszt 34-39 zł zalezy w której aptece :) ale jakos mi lepiej odpowiadały niz te paskowe :o wiem że Evika tez takie uzywała i sporo dziewczyn je na forum poleca .Co do staranek to mam nadzieję ż emi coś ta gin powie 15 i że wkońcu się uda:) ja w tym miesiącu mam bardzo niska temp więc moż ewogle nie było owu może to ten cykl bezowulacyjny się trafił :o sama nie wiem :ozobaczymy tak czy siak dzięki nam dziewczyny wieczorami będą miały kolorowe niebo :D:p:D👄 buziaki dla WSZYSTKICH👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena tak to ja jestem 1 cykl na clo i w dalszym ciagu sluzu brak a dzis mam 17d co do testów to w tych sprawach jestem zielona bo nieuzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm jak tam po urodzinkach pogoda dopisała , u mnie dzis od samego rana znowu pada az nic sie niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja dzisiaj mam 30dc i 36.5 więc tempka podskoczyła od wczoraj (36.25) ale za 4 dni mam @ juz nie mogę się doczekac wizyty u gin :omam tylko nadzieję że nic nowego mi juz nie wyskoczy:o i że szybko bedę mogła zacząć staranka :) Owocne ma się rozumieć :) ANETKA- po urodzinkach bardzo fajnie tylko obiadłam sie jak prosiak ciasta z rabarbarem bo je UWIELBIAM!!!! dzisiaj mam narazie słoneczko i mysle ż etak juz zostanie :D KISA- sliczne foteczki wkleiłaś :) A jaka Kinga jest sliczna i jakie fantastyczne ma włoski :)tez kiedys miałam takie długie :D9 jako dziecko ) prawdziwa z niej Hanna. M. ja czekam jeszcze na specjalne zdjęcie dla ciotki ( Ja) z ta sławetna gitarą :) A i zapomniałam dodac PIEKNIE WYGLĄDASZ!!!!!!!!!!!! Dziewczynki dzisiaj chyba Eviczka wychodzi do domku:D MULAN- odezwij się wkońcu :opogoń dziadów z malowaniem :O MAGDALENKA- co tam dzisiaj słychac ???? Dziewczyny no gdzie wy wszystkie dzisiaj przy urnach w kolejce stoicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny:) Dzisiaj wychodzimy z Martusia pierwszy raz na dwór juhu!!!! Maam dziękuję za komplement. Miło mi bardzo. Oczywiscie dla Ciebie strzelimy focie w postaci Hanny Montany z gitarka a co;) I wiesz w momencie jak przeczytałam Twój post przypomnialam sobie ze to dzisiaj głosujemy heheh. Zaraz lece do urny. aaaa i zazdroszcze ciasta z rabarbarem mmmmmmmmm. Evika czekamy na Ciebie :) Maam ściskam Cie mocno i kazdą dziewuszkę z topiku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia***
Czesc dziewczyny!Czy trzy dni po stosunku ktory byl w dzien owulacji bole jajnikow moga swiadczyc o ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×