Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

mAAm ja tez uwielbiam ciasto z rabarbarem super ze urodzinki sie udały kisa super ze wkacu pogoda dopisała na spacerek Sylwia ja ci niestety niepomogie bo niewiem strasznie tu pusto jak Evika wróci i zacznie opawiadac o Bartusiu to moze bedzie weselej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki caly dzien sprzątalam pranie i wogole z całego tygodnia mialam taki balagan ze musialam sie dzisiaj za to wziąść maam zaczelam dzisiaj mierzyc tempke nie mierzylam 2 dni ale trudno narazie bede mierzyc i tez bede robic te testy jak mi sie skonczy te @ kisa sliczne zdjecia juz widzialam są super a ty jak ladnie wygladasz anetka to sie okaze juz niedlugo czy clo zadzialało moze byc tez tak ze dopiero w 2 lub trzecie opakowanieodziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena ja dostałam narazie tylko na 2 miesiace chciałabym aby zadziałało juz teraz w dalszym ciagu sluzu brak zobaczymy ta *znienawidzona * na przyjsc 14nastego to juz niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka ja mam dostac kolo 16 takze zaraz po tobie i ja wtedy biore sie za clo testy owu. i luteina jeszcze przepisała mi acard takze sie nałykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy kiedy ja zazywasz jest na wyregolowanie cykli na rozszezenie macicy na podtrzymanie ciazy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acard dokladnie chodzi o zyly i serce tez ja tez nie wiedzialam i sie pytałam w aptece po co mi acard po luteinie gestnieje krew i acard musi ja rozrzadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4.1. Wskazania do stosowania Stany niedoboru endogennego progesteronu pod postacią zaburzeń cyklu miesiączkowego, bolesnego miesiączkowania,cykli bezowulacyjnych, zespołu napięcia przedmiesiączkowego, czynnościowych krwawień macicznych. Endometrioza Zapłodnienie in vitro Niepłodność związana z niedomogą lutealną Poronienia nawykowe i zagrażające na tle niedoboru progesteronu Niewydolność fazy lutealnej okresu przedmenopauzalnego Hormonalna terapia zastępcza (Progesteron jest stosowany u kobiet po menopauzie z zachowaną macicą, otrzymujących hormonalna terapię zastępczą, celem ochrony endometrium)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeja przepisałas chyba cała ulotkie jak dostane teraz i za miesiac to pujde do gin bo za 2 miesiace kazał mi przyjsc to ciekawe co mi przepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ulotki ale z internetu takze skopiowalam teraz mam podjezykowo ale jak zaszlam w styczniu w ciaze to miałam dopochwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile my musimy sie nameczyc zeby miec taka kruszunkie i nałykac tabletek a ci co niechca maja odrazu przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któras z dziewczyn pisała ze pali papierosy niepamietam która bo ja tez pale te swinstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak brałas clo i jak niebrałas bo tak jak juz pisałam mam 18dc i nic narazie dni płodnych niemam tak mysle bo noemam sluzu wogule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dokladnie to nien wiem kiedy miałam owulke @ wtedy iałam 3 stycznia i po @ chba juz w 8 dc zaczelismy ogolnie tak nie liczylam jak byl seksik to byl jeszcze w styczniu mielismy rocznice slubu wiec tez byl seksik i moj maz maił imieninki wiec tez bylo a ja nie sprawdzałam jaki byl sluz bo nie mialam o tym pojec ia i ja byłam przekonana ze mi sie nie uda bo juz tyle sie staralam i nic wiec tak sie nie nastawiałam owszem nadzieja była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba w tym miesiacu dostane bo juz zaczynaja mnie bolec piersi jak zawsze przed miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój syn dopytuje sie co jakis czas czy wkoncu sie udało i bedzie miał rodzenstwo a tu jak nic to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem czy wszystkie dziewczyny oczekujace tak maja ale ja mam juz upatrzony wózek łózeczko jakis obłed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz czasami mam dosyc jak sie okazalo ze mam martwa i po tym wszystkim zabiegu to juz nie chcialam powiedzialam do meza ze juz nie chce bo mam dosyc lekarzy i lekow ale pozniej jakos mi przeszło i chce jeszcze probowac musi sie nam w koncu udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Dzisiaj poniedziałek ale krótki tydzień :) W sobotę źle się czułam...ciągle musiałam się iść położyć :( A na dodatek jeszcze gardło mnie tak boli- :( Wczoraj wypiłam mleko z czoskiem i calą noc miałam taką zgagę, ze nic się nie wyspałam ;( Dziewczyny przecież ja nie moge oglądnąć zdjęć bo nie mam Was jako znajomych - proszę mnie zaakceptować :) Evika mam nadzieję że już w domku z całą rodzinką w komplecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie :-)) Evika mam nadzieję zę już w domciu !!!!! Kochane piszcie co tam u was :-)) u mnie jest dobrzeeeee - @ brak - a to już 6 dni po terminie. \\Jutro na 9 idę do lekarza - i wszystko napiszę - ale mam takiego nerwa że szok !!!! boję się ze może mi powiedzieć nie nic tam nie ma :-(( Dziś stresujący dzień też mam. Wzięłam sobie na żądanie w piątek - bo przecież u nas malowanie farbami i oczywiście mój szef chciał żebyśmy od razu na mokre ściany weszły i odpaliły kompy i do pracy !!!!!! Więc ja powiedziałam dziewczynom że nie będzie mnie - no i strzelił focha i jeszcze powiedział im ze mi nie podpisze urlopu. Wkurzyłam się strasznie, naprawdę - miałam zmarnowany weekend. Ale jak już będę wiedzieć ze jestem w ciąży to pójdę w dupu na zwolnienie = chociaż na chwilkę (ale to tez dopiero po urlopie) bo przecież nie da mi urlopu. No dobra wygadałam się :-)) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia wiem ze mogłas miec dosc bo jak juz sie zobaczy te upragnione 2 kreseczki to niemysli sie ze cos moze byc nietak , ale juz niedługo uda sie nam wszystkim wytrzymamy wszystko jestesmy silne babki Iza a jak dzis samopoczucie ? Evika juz dzis to napewno wyjdzie moze sie odezwie i cos nam napisze jutro mój synus jedzie na biwak ,ale bedzie smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×