Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Aneta- juz wysłałam ci zaproszenie na nk z namiarami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja uciekam kolacyjke robic jeszcze wpadne wieczorkiem :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki madzia teraz mam inny kolor włosów jasny ale zamna czasami niemozna nadazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pewnie za chwile mnie przegna bo jutro jedzie na biwak i juz marudzi ze bede miała dla siebie i mam go puscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki cobyście o mnie nie zapomniały: mój mały wychodzi już z anginy i kończy antybiotyk mój tato jest po operacji, operacja już można chyba powiedzieć że sama w sobie się udała lecz tato ma ataki boleści straszne, zrobili mu USG i stwierdzili kamienie w woreczku żółciowym i czeka go kolejna operacja niech to szlag.... moja bratowa jest w szpitalu bo po pierwsze minął termin a po drugie na USG wyszło że mój przyszły bratanek KACPEREK jest owinięty pępowiną. a ja miałam ostatnio dwa dni takich wymiotów że myślałam że znów wrócę do szpitala ale udało mi się je w końcu powstrzymać. tak że bywało u mnie lepiej.... eviczko - kochana trzymam mocno mocno kciuki ale jestem przekonana że z bartusiem wszystko w porządku!! kisa - śliczne masz dziewczynki i ty też nie wyglądasz jak matka dwójki dzieci ;-) anetka - super rodzinka, ślicznie wyglądasz! mulan - jak samopoczucie ciężarówko?? no i napisz co u gina! iza - jeszcze nie wszystko stracone, mały się jeszcze w każdej chwili może obrócić, bratowa opowiadał mi właśnie dzisiaj w szpitalu że mieli przypadek, biorą dziewczynę na oksytocynę żeby wywołać poród bo ona po terminie patrzą a tu dziecko się obróciło w poprzek! przeżyli szok bo dopiero co była badana i robili cesarkę. Więc wszystko możliwe, lepiej niech się obróci na końcu niż ma potem figle płatać ;-) Magdalena - pozdrowienia!! Trzymajcie się, w miarę możliwości będę \"wpadać\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko trzymaj sie i zagl adaj do nas to dobrze ze synus juz wychodzi z tata tez bedzie wszystko dobrze :) anetka a czego ty tak sie wystraszylas ja brałam w styczniu od 2 do 6 i teraz tez tak mam brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie za godzinę lecę do gina :-))) jestem strasznie zdenerwowana aż mi w żołądku skurcze ściskają :-)) Na szczęście już się zwolniłam i już mam z głowy. Ja czuję się tak jakbym nie była w ciąży - to znaczy brak jakichkolwiek objawów no z wyjątkiem braku @. Nie wiem czy już łapię jakąś schizę czy mi się to śniło czy naprawdę brzuch bolał jak na @ :-(( mierzę temperaturę cały czas (chyba już przyzwyczajenie) nadal 36,9-37,0. więc wysoka i taka ma być!!!! Trzymajcie za mnie kciuki kochane - jak wrócę od razu dam znać !!!!! Anetko zaraz wchodzę na nk i wysyłam zaproszenie :-)) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Mulan od razu napisz co i jak u gin ...ale napewno wszystko ok. Kropka dobrze, że synio już zdrowy, oby Twoje wymioty już się skończyły. Evika jesteśmy z Toba kochana i czekamy na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mulan brdziemy trzymac kciuki jak wrocisz to od razu napisz co i jak wstawajcie dziewczynki pobudka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie wieści od Eviki ? Mulan już po wizycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) u nas pogoda dzis zarombiasta! lato ach to ty....;) ciesze sie tym tym bardziej ze jutro jedziemy na te pare dni pod domki nad jeziorkiem:):):) Akurat dni płodne wtedy sie zaczną wiec po krzakach bedziemy sie kotłować;);) kropka:) powoli wszystko wychodzi na prostą:) super:):)trzymaj sie Eviczka-buziaczki dla cudownego synusia👄 Pozdrawiam wszystkie i lecę z kotem na szczepienia.:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA dzialaj ile sie da nawet i w krzaczkach a co! wyjazd dobrze wam zrobi tym bardziej jak są te WAŻNE DNI !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Witam kochana 🌼 WIEŚCI OD EVIKI JESZCZE NIE MAM ALE JAK TYLKO DAMI ZANAĆ TO ODRAZU WAM KLIKAM ❤️ TRZYMAMY ZBIOROWO KCIUKI❤️ ❤️KROPKA- kotek zaklinam twoje wymioty by już cię nie nawiedzały &&&&&&&&& Bardzo się cieszę że z Tatusiem po operacji jest juz dobrze :) co do kamieni to spokojnie jest to rutynowy zabieg i nie zawsze robią operacje bo czasem rozbijaja dzwiękami czy jakoś tak moja siostra cioteczna tak miała :) Kotek super że juz angina zostawiła twojego bąbelka w spokoju :) pisz do nas jak tylko będziesz mogła kochana 👄 ❤️ MULAN- już nogami przebieram i czekam na wiesci jak było ugina :) bo to że dobrze jest to wszystkie wiemy :D Tempkę masz boska kochana :) więc nie biadol tylko pisz jak było :)A co do braku obiawów to tylko gratulowac że cię mdłosci nie męczą :)👄 ❤️ MAGDALENKA- mnie tez wczoraj faceci wysadzili od kompów bo na laptopach przez siec grali z sobą a stacjonarny mi nawalił :(👄 ❤️ IZA- a jak syncio dzisiaj kopie ??👄 ❤️ POLA- ja juz kciuki u rak paluchy u gicołek zaciskam i nawet pośladki :D za te twoje latanie po krzakach hihihih:D aby się udało i II kreseczki były :D ❤️ KISA- jak dzisiaj Tusia???👄 DZIEWCZYNY CZY KTÓRAŚ MIAŁA WIEŚCI OD BIG MAM ??? BO KLIKAŁAM DO NIEJ NA NK ALE SIE NIE ODZYWA???/ A ja mam dzisiaj 32dc brzuch lekuteńko ćmi więc za 2 dni @ :) i nowe staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam a nie wiesz o ktrórej godzinie miała miec konsultacje Evika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- nie :O napisała mi ż ejak będzie po to da mi znać .to kliknę wam odrazu :)Jak tylko bedę coś wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie już jestem wiec tak: nie badał mnie bo powieział że to za wcześnie i on nic nie zobaczy, dał skierowanie na badania i jutro będę o 14 wiedziała. Bo już poleciałam i już pół litra krwi oddałam. Dał skierowanie na wszystkie potrzebne badania i na usg. Już się zapisałam na 20 czerwca :-)) Poprosiłam go od razu żeby mi tez HIV zbadał, wiecie zę niedługo to ma być obowiązkowe. Ale powiedział zę bardzo mało kobiet bada się na to - ze tak naprawdę to w ogóle nie chcą. Boją się. Ja tez się boję ale lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć. Zawsze można zareagować za wczasu. No ale zostawmy to - na pewno będzie dobrze. No trochę jestem rozczarowana ze nie powiedział mi na 100% tylko znowu muszę czekać jeden dzień. No ale powiedział zę to że jeśli zrobiłam 3 różne testy to raczej nie ma możliwości że nie jestem w ciąży :-)) Już byłam w aptece i kupiłam witaminki dla kobiet w ciąży :-)) Wspomniał o badaniach prenatalnych, żebym się zastanowiła nad tym. No i to chyba wszystko. A i jeszcze jedno !!!! tak wcześniej gadałyście o tych rękawiczkach pielęgniarek ze jak weszłam to obserwowałam każdy jej ruch :-))) założyła ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poczekajmy jeszcze chwilkę... Maam a jak u Ciebie ...@ widać ? Wizytę masz 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×