Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

To ja jestem :D melduje się :D dziecie przyprowadzone :D pranko wstawione:D projekcik skończony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam doradź mi jaki kolor wybrać do salonu - mam czerwone sofy i meble ciemne hmmm wengę chyba tak się piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- to wszystko zalezy jakie barwy lubisz:) wenga to jest taki bardzo ciemny brąz prawie czarny więc ładnie wygladaja wszystkie beze jasna kawa z mlekiem pomaraańcz, i ten jasny i ciemny , możesz tez pomalowac na krem i jakąs jedna sciane zaakcetowac czerwienia :) są teraz tez rózne fajne szablony które możesz walnac na saakcentowana sciane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy czerwonych sofach fajnie wygladaja tez szarosci ale wydaje mi sie ż ebyło by ponuro z racji ciemnego koloru mebli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz czerwone sofy zawsze możesz dodac bardzo wysokie donice( 100cm) i walnac do niej fajny kwiat najlepiej jakis o miesistych lisciach bedziesz miał akcet do kanap jesli zdecydujesz sie np na olivkowy kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam mój małżonek też chcę jakąś kawę z mlekiem - ja też chcę jaśniejszy kolor bo byłoby za ciemno :) Ale co ekspert to ekspert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam czerwone doniczki ale nie takie duże hmmm może faktycznie by faktycznie zakupić takie duże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodazona
Witam!Mam do was dziewczyny takie pytanie. Jestem 12 dni po stosunku który miał miejsce w okresie płodnym. Czy jeśli zrobie jutro rano test ciążowy to czy mi wyjdzie, czy to za wczesnie?Wy sie w tym pewnie orientujecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam a może masz jakieś fajne strony z zasłonami- bo chcę od razu coś uszyć innego ale takie proste...nie lubię podpinanych i fal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza- poszukam jakieoś linka o co mi chodzi z tymi donicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza- to ja poszukam i ci wkleję bo idę obiadek młodemu dac bo głodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki 🌼 My dzisiaj zaliczyliśmy pierwszą wizytę u pani pediatry :) Moja mała wazy juz 4550kg. Cycusie jej służa :P Chodzimy ładnie na spacerki( własnie wróciłam, super słonce grzeje). Marta potrfi spac godzinami na dworze. Ogólnie bardzo grzeczniutka jest. Wysypeczka na buzi okazała sie nie skazą . Maam jak zwykle mialas racje. Mam tylko przemywac woda i nawet nie smarowac kremami. Mam nadzieje ze przejdzie niedługo. :) Kurka zeżarłabym czekolade z orzechami :O a nie moge :(. Wytrzymam jakosik no nie? Całuje Was mocniutko 👄 ps.Ostatnio miewam koszmary ze musze juz wracac do pracy i nie chcą mnie do niej przyjac brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa to cudnie :) Ale już duża panna z Martusi :) Zazdroszczę Ci tych spacerków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a wiesz ze nie policzyam ale chyba jakos połowa listopada? No w kazdym razie 140 dni od 21.05 ( data porodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poźniej biore jeszcze urlop wypoczynkowy cały. Do pracy powinnam wrócic w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak ale wiesz ja nie mam jeszcze zorganizowanej opieki dla Martki i chyba to mnie męczy i stad te koszmary. Tym razem moja tesciowa nie moze sie zając wnuczką ( Kinge mi wychowała i dzięki jej za to ), ale teraz sie wyprowadziła i beret. Moi rodzice jeszcze pracują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja Ci powiem,że moja teściowa też nam pilnowała Paulinki przez dwa lata - ale teraz ciągle narzeka opiekuję się teraz drugą wnuczką dopiero 2 miesiące a już jest zmęczona - wiesz troszkę jej się dziwię ma 55 lat od 15 siedzi na rencie - wydaję mi się że przynajmniej jakieś urozmaicenie jak dziecko jest w domu...ale ma prawo być zmeczona i pewnie też poszukamy jakieś niani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od trzech lat to do przedszkola napewno :) No i dochodzi jeszcze kwestia Paulinki i jej wybierania ze szkoły...ale myśle że jakoś to wszystko się zorganizuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziecie nakarmione:) WITAM KISA- a widzisz :) trzeba słuchac cioci mAAm jak mówi że to nie skaza to nie skaza hihihihi:D dziewczyny klikam linka z IMONKAMI :) Iza to cos dla ciebie :D http://www.zycze.pl/daty.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam dzięki ...bo chyba jak tak dalej pójdzie to synek zostanię ...Zbylutem ;) bardzo oryginalne imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ty lepiej znajc cos dla ludzi hIHIHIHI:D chyba że chcesz aby cie syncio znienawidził hihihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci że tak rzypadkowo napatoczyłam się na ten link bo szukam tych doniczek dla ciebie :) A co do zasłon to ja najchetniej lubię rolety materiałowe bo moga mieć wiele kształtów ja w wawie to mam sprawdzony sklep gdzie jest ogrom materjałów i szyją , no ale ciebie to nie poratuje zobacz moz ekatalog ikea oni maja taki specjalny z zasłonami z tego co pamietam i tez na miare szyją to może cos znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki uciekam lulu bo mi się oczy zamykaja i muszę odespac dzisiajesza ranna pobudke 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×