Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

W takim razie z pokorą i zaszczytem przyjmuję tę stronkę a ze posiadanie tak ważnej stronki zobowiazuje,wiec obiecuje wam kochane ze więcej czasu będę tu z wami spędzac:) mAAm- jesli sytuacja sie powtorzy to jak najbardziej poszłabym do dyrekcji. Ale z drugiej strony,jesli oni mlodszemu chcieli zabrac kom to jest juz na tyle poważne ze trzeba by pogadac z rodzicami tych dzieci.tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM ja też na Twoim miejscu przeszłabym się do dyrekcji. Tak nie może być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la skoro Ty zobowiązujesz się klikać do nas częściej to ta stronka własnie Tobie sie należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JA 500 STRONKI GRATULUJE NAM WSZYSTKIM ŻE AŻ TYLE CZASU WYTRWAŁYŚMY Z SOBĄ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, witam w nowym roku... u nas w nowym roku trzeba było wrocic o pracy po macierzysnkim wiec juz pracuje... i w miare mozliwosci bde zagladac, pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje stronki !!!!!! Evika jak dodałaś kilka fotek na raz???? TZn na stronie więcej niz jedno????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- hihihi:) drzewko genealogiczne robisz :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziewczynki już tak brzucho boli że już wiem że będzie @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu zamiast jednej foty chce wstawic na jedna stronę więcej. I z tego co tam pisze to robię ale nic mi nie wychodzi. Zresztą tak się napaliłam a tu kompa musze zwolnic bo mój szanowny mężulek będzie pimpał w jakąś głupią grę, gorzej niż dziecko. Po za tym mały ma jutro bal i od soboty kupujemy kapelusz. W sobote dwa zabawkowe zamknięte (tylko tyle mamy) A dzisiaj renament (jakby kartki nie mogli dać w sobotę) W markecie kupiliśmy ostatni , gorzej z rewolwerem bo nigdzie takiego nie znaleźliśmy (to ma jakiś kosmiczny pistolet) A będzie kowbojem. Z tego co wiem to większość ma być spidermenami . A odnośnie albumu to jak go skończę (????) to go sobie wydrukuje na ładnym papierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety! Jak to się stało że jednak ta 500 jest moja???? Która to????? Przyznać się bez bicia i to zaraz! :) :) Nuska - ja nie dodawałam kilak fotek na jednym miejscu, po prostu doszłam do wniosku, że jak potem wydrukuję to na dobrym papierze, to będzie widoczna tylko jedna :) A swoją drogą to wbrew pozorom bardzo wciągające i bardzo pracochlonne zadanie prawda???? No dobrze, powielam swoje pytanie: jak to się stało?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam maszynę uruchomić bo kabze (czy cos takiego) na broń muszę mu zrobić. Całuski ***** Ale nie mogę sie nacieszyć tym pamiętniczkiem. Evika jesteś Wielka !!!! Maam może nie okropniucha czerwoniucha?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la kochana??? To Ty????? teraz już widzę, że zniknął twój post! Doszłam, że to Twój. Dlaczego????? Przecież to Tobie należy się ta stronka! Po prostu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska - ja też cieszyłam się jak dziecko, gdy go robiłam:) Wiele uczucia w to się wkłada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-własnie, masz racje,ta stronka należy do nas wszystkich:D gdyby nie my wszystkie to tej stronki by przeciez nie było!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze, jak już się rozpędziłam to i 501 stronka moja :) :D :D Nie ma to jak dobrze zacząć Nowy Rok :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ok :) przyznaje się bez bicia :) Usunełam jeden twój wpis jak prosisz hihihi:) No bo wkońcu prosisz i masz hihihihi:D a co do @ to nie prowokuje wiem ze bedzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la czy to Ty zrobiłaś???????? Przyznaj się bez bicia! Proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - wybaczam Ci ale tylko dla tego że cię bardzo aj laviu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziękuję :) Ale też uważam, że ta stronka należy się nam wszystkim. Dziękuję że jesteście jeszcze raz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Wy wiecie jak nikt inny na swiecie jak ja bym bardzo pragneła by to @ nie była :O dzisiaj 19 dc wczoraj na noc czułam prawy jajnik i ale sexić mi się zachciało i po tem już nie bolała ;O ale teraz siedze i czuje dół brzucha z naciskiem na prawą stronę :( typowo jak na @:( Juz w sumie się przyzwyczaiłam że mnie nawiedza tylko już coraz mniej mam siły na te stranka :( Już mi sie nie chce :( młody tez już coraz starszy to ile mam się starać i czekać :( a szkoda gadac wiecie jak jest co wam bede smecić :( tempki tez nie mierze regularnie ale mniej więcej od 15-16 dc jest 36.5 a przy owu mam 36.25 więc czekam na tą cholerę juz bym wolała by była i polazał by nowa nadzieja mogła być i nowe staranka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ KOCHANE TA 500 SETNA STRONKA TO STRONKA NASZEJ WSPANIAŁEJ PRZYJAŹNI ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm przytulam Cię mocno, najmocniej jak tylko potrafię. Wiem jak to jest. Tulę Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-ja nie usunęłam,nie mam pojecia jak sie usuwa,az mi głupio ze nie usunęłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- dzieki że jestes ❤️👄❤️ WOGLE DZIĘKI Z EJESTESCIE KOBITKI❤️👄❤️ Obiecałam sobie że wam smęcic nie będę ale sorki pekłam :O i musiałam wam kliknąć co mi na ❤️ lezy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×