Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

kropka- moze powinnas do pediatry sie z nim zgłosic. Duzo on ulewa? tzn co zja to ulewa i znow je bo jest głodny? przybiera normalnie na wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka najlepiej porozmawiaj z pediatrą ja Ci napisałam jak to było u mnie.Pociesz się że to mija. Co do smoczka ja miałam w ogóle nie używać ale po prostu się nie dało bez. Teraz jak księżna kaprysi to jej dajemy melka czasem jak usypia dajemy tez ale jak uśnie wyciągam. Zresztą dla niej ten cumel to świetna zabawka wkłada i wykłada.Strzela na nim itp. I pomocny był jak na spacery chodziłam bo jak ja ubrałam to trochu kręciła sie i płakała to cumel był jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka jeszcze jedno a masz 100 procentowe zaufanie do tego leku????? Ja raczej nie odważyłabym się na nieznany specyfik....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola - przybiera na wadze. jak będe u pediatry to jej na pewno wspomnę ale bede dopiero za 2 tygodnie na szczepieniu a nie chcę wcześniej iść żeby mały się czymś nie zaraził... nie jest tak, że wymiotuje ale powolutku smuzkami ulewa. głównie jak go przewijam albo jak go trzymam pionowo i przytulam do siebie. musze b. uważać. a czasem uleje jak sobie leży (bo się spina). Ale nie jest tak za każdym razem, tzn. po każdym posiłku i na pewno nie pozbywa się wszystkiego co zjadł. Czasem (ale rzadko) jest znów głodny po ulaniu. Jakby było inaczej to bym nie zwlekała z wizytą. nuska - a od kiedy stosujecie smoczek? boję się żeby mały się nie oduczył ssania. czy on od smoczka może się oduczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska - tak, mam. już przy 1-wszym poleciła go nam lekarka ale nie miałam wtedy do niego dojścia... lecę bo mały sie obudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :) Ale tylko an chwilę bo okropny młyn mi się tu zrobił. Kropeczko mój mały w ogóle nie chciał ciągać smoczka, wziął go tylko kilak razy do buzi na kilka sekund i pluł nim dalej jak widział :) Dla mnie była to dziwna reakcja bo moja córcia ciągała smoka 2 lata i bardzo go lubiła i naprawdę nie było żadnych zaburzeń laktacji itp. Także nie martw się, a jeśli maleństwo chce ssać smoczka to ja na Twoim miejscu bym podała :) Zawsze to jakiś uspakajacz.I mała ciągała i smoka i pierś i butelkę, wszystko razem :) Acha i ja również słyszałam, że te niemieckie kropelki o których pisałaś są super :) Icieszę się bardzo, że pamiętniczek Ci się podobał :) Po-la chcemy chcemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka- jesli nie są to chlustające wymioty czy ulewania duże a tylko takie jak piszesz i przybiera na wadze to nie ma sie czym przejmowac. Moi znajomi stosowali u małej na kolki i takie ulewania Espumisan kropelki,mała podrosła i teraz ma pol roku i wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokoje dzieci są od północn- wsch ,mają wspolny balkonik a nasza czesc jest od pd- zach z widokiem na ogród bedzie i z osobistą łazienką:) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej PO-la jakie cudoooooooo! Ja już zapisuję się na parapetówkę! :) Jej śliczny, taki mój wymarzony domek :) Śliczny jest, bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ale cudny, mi najbardziej podoba się taras.Wiem zboczenie ale normalnie choruje na super tarasik tylko funduszy brak he he. Kropka tak jak Ci pisała Evika u mnie też bez problemu laktacja mimo smoka. a jak nie chcesz iść z mała do lekarza to przecież możesz iść sama albo telefonicznie się skonsultować.Może położna ci pomoże ja miałam super babkę i konsultowałam się z nią tel. jak coś było nie tak to mi kazała iśc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już drugi dzień w pracy i stąd małe zaległości na Kafe. Pola domek ślicznościwoy - zazdraszczam. mAAa co do kanap tp mi też najbardziej ta pierwsza się podoba i ostatni narożnik - mieliśmy taki tylko że jaśniutki - super wygodny i wielki :-) My smoka nie użwamy - udało nam się zarówno przy pierwszym jak i teraz przy drugim dziecku. O tych kropelkach Sab Simplex dużo czytałam i słyszałam pozytywnych opinii - może dwa dni to za wcześnie żeby zadziałały...a co do ulewania to nasz Zośka strasznie ulewała...nie było dnia żebym z 5-6 pieluch tetrowych nie było do prania. Właściwie przestała dopiero tak gdzieś z miesiąc temu - a wczoraj skończyła pół roku ;-) Nam położna poradziła podłożyć w łóżeczku pod materacyk skoroszyt albo książkę żeby było ciut wyżej, no i nosić długo do odbijania...a co dziwne w nocy jak się budziła na jedzenie i odkładałam ją bez odbijania to nigdy jej się nie ulewało - za to w dzień no masakra... Mulan dziwne że każą spakować się w reklamówki - pierwsze słyszę - w jakim szpitalu będziesz rodzić? U mnie od razu mówili że tylko nie reklamóweczki a lepiej w jedną dużą torbę.. I u nas czas bali...pierwszy będzie w przdszkolu a drugi u mnie w pracy. Zamówiłam już strój Dinozaura - Antek taki sobie wybrał i czekam na przesyłkę - jeszcze tylko musze coś dla Zośki znaleźć w necie... dobra spadam na jakąś herbatkę i wracam do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola prześliczy domek :) Tylko kochana teraz to musisz mieć przynajmniej bliżniaki - tyle miejsca :) Na parapetówkę piszemy się wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ,że wam sie podoba:) jest w nim cos romantycznego co nas urzekło.Jak tylko zrobi sie cieplej ruszamy do góry:) A na parapety zapraszam na jesien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- miejsca duzo wiec zabezpieczac sie do smierci nie bedziemy;):D tylko zeby bozia choc jedno chciała nam dac.. a jak nie to przygarniemy jakąś małą sierotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola sama bym się ucieszyła gdybyśmy mieli jeszcze jedno dzieciątko :) Ale i tak teraz jestem przeszczęśliwą mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łaaaał aleście natrzaskały... Fajnie sie czyta:D Pola a dom marzenie, zazdroszcze . Spróbuj nas nie zaprosic to ...:P Piekny bedzie :) Dziewczyny ja tez o trzecim dzidzi mysle ale troche trza dychnąc a poxniej sie zobaczy:) jak ma byc to i tak bedzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos czuję ze Iza i Kisa nam tu niedługo wyjadą z pozytywnym testem ciążowym z dwiema krechami;):D ,tylko mi sie nie rozpędzac dziewczynki,najpierw my w kolejce po kreseczki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach laski jak wam sie tak podoba to mi sie jeszcze bardziej podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka wodna...czyżby nikt mnie nie zauważył na kafe....nio trudno - może następnym razem się uda... a co do trzeciego dzieciaczka to i mi się w sumi marzy - bo dzieciaki są fantastyczne...ale nie wcześniej niż za dwa trzy lata....zobaczymy. Dzisiaj w wawce piękno słonko - normalnie gdyby nie śnieg na około można byłoby pomyśleć że wiosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi łeb dzis pęka.. U nas bal w lutym,zapisałam sie na współorganizowanie więc lece jutro do szkoły by sie zorientowac co ja mam własciwie zrobic? Sala jest,wiec trzeba bedzie udekorowac balonami, animatora ściągnąć i jakies jedzonko dzieciom zorganizowac.Mam nadzieje ze ktos mi pomoże:P A przebierac sie chyba 10 latki jeszcze bedą no nie? Ciekawe co w tym roku,bo w tamtym był kostuchą a fee,brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
july- zauwazył, zauważył ale trudno dzis sie nie pogubic w postach,tyle ich jest,ze rekordy swiata dzis bijemy: Z małymi dziecmi i przebraniem na bal nie ma problemu,cos sie zawsze im spodoba i wybor duży. Gorzej z takim 10 latkiem hmm, to nie fajne,to obciach, to żałoba mamo i takie tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
july - ja też Cię zauważyłam! a co! ;-) pola - wspaniały ten Wasz domek! Dworek normalnie! Przepiękny! iza, kisa - podziwiam. ja zamykam "interes" na drugim ;-) nuska - dawałaś małej smoczek tak wcześnie? Bo wiesz, mój synek dopiero co skończył trzy tygodnie, teraz czwarty leci... Strasznie się boję jakoś tak, tak walczyłam o tą laktację... że mu się odwidzi. Na razie ślicznie się do mnie uśmiecha, już świadomie, tzn. że umiem wywołać mu usmiech. Dzisiaj mi się udało 4x!! No i śmieję się do rozpuku jak mu podaję z łyżeczki witaminki i te kropelki bo tak cmoka przy tym i chce tą łyżeczkę ssać jak pierś :-D Mam ubaw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Wstawać bo jak zwykle rano kawką częstuję:) Dla spóźnialskich może zabraknąć :) A jest pyszna z ekspresu, także zapraszam :) A co do dzieciątek, to powiem Wam skrycie, że dla mnie również marzy się trzecie dzieciątko, jednak narazie chyba zakończymy interes na dwójce, ponieważ finansowo byłoby nam ciężko. A szkoda, bo marzy mi się jeszcze jeden bobas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam wczoraj pierwszy raz na swoim kursie:) Jest super, tylko zajęcia mam długo, bo od godz. 15.30 aż do 19.00 i tak do połowy lutego. Ale dam radę, muszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Evika pewnie, że dasz radę :) a czas szybko zleci... U mnie w pracy straszne zamieszanie Prezes szaleję od 2 tygodni...wczoraj też dzwonił straszy zwolnienia brrrr coś mu się dzieję...moze ma męską menopauzę ...a wydawało się że to człowiek na poziomie - gdybym potrafiła się nie przejmować hmm ...no nic Evika ja też kawkę poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×