Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Iza - jej 125 kg ogórków?????? Rety czemu aż tak dużo???? Ja zrobiłam w sumie 20 kg i ledwo żyłam, a Ty ponad 6 razy więcej! Jej kochana to Cię podziwiam niesamowicie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ale my dzielimy się tymi ogórkami i wyjdzie po 50 słoików a u mnie to już nawet Norbert uwielbia ogórki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska - super pomysł z tymi halogenkami. będzie przepięknie wyglądać. I super, że się z mężem zgrywacie :-) iza - szok z tymi ogórkami!! chylę czoła! ja na szczęście nie muszę ogórków przetwarzać bo nikt u mnie nie przepada. tylko właśnie za świeżymi :-D Eviczko - u nas pod hasłem pogotowie dentystyczne kryją się zwykli dentyści którzy chcą sobie dorobić popołudniami i w weekendy tak naprawdę. Jest to czysto prywatna usługa która słono kosztuje. No ale ja już nie wytrzymałam po prostu z bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię kropeczko. U nas dentyści w weekendy a nawet w piątki już nie przyjmują. Po prostu im się nie chce i chcą mieć święty spokój a nie pacjentów na głowie. Dla mnie to takie nieludzkie, bo przecież w większych miastach są pogotowia dentystyczne, dyżury a u nas - nie ma :( Ostatnio koleżanki 2 - letni synek wybił sobie ząbki z przodu i sterczały mu takie ostre resztki tych ząbków. Mały bardzo płakał, bardzo go bolało, rozciął też dziąsło mocno i co? I nikt go nie przyjął. Żaden dentysta. Było to w piątek po południu. Koleżanka objeździła wszystkich stomatologów w mieście, płakała w drzwiach, by prywatnie ktoś ją przyjął za wszelkie pieniądze, by dziecko nie cierpiało. Nikt nie chciał przyjąć, nikt nie przyjął. Dziecko płakało przerażone, ona razem z dzieckiem. No i gdzie tu przysięga lekarska, gdzie współczucie???? I musiała jechać 100 km dalej, bo w naszym mieście była u kilkunastu stomatologów i żaden już tego dnia nie przyjmował, bo weekendy mają od piątku. Szok! Dla mnie to się w głowie nie mieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne Eviczko. u nas na szczęście jest kilku lekarzy, którzy z chęcią dorabiają w weekendy :-) ja się tylko b. bałam, że trafię na jakiegoś dentystę tylko z nazwy, ale było naprawdę w porządku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika koszmar- dobrze że Pola tego nie czyta :P ale są lekarze i lekarze jak w każdej grupie zawodowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, po prostu opisałam Wam przykład, który bardzo utkwił mi w pamięci. To jest przykład mojej dobrej koleżanki z pracy, ale nie chciałabym Wam już opisywać podobnych przypadków.Ja wiem, że różni są lekarze i każdy jest inny i naprawdę w swoim życiu, gdy synek np chorował spotkałam się naprawdę ze wspaniałymi fachowcami i oddanymi lekarzami gotowymi do bezwzględnej pomocy i każdego lekarza nie oceniam tak samo i nawet nie można oceniać tak samo. U nas w piątki większość lekarzy bierze urlopy - zwłaszcza stomatolodzy (a swoją drogą nie wiem, skąd ludzie mają tyle dni urlopu?? ) albo pracuję np do godziny 12. Moja miejscowość jest turystyczna, okolice piękne, więc pewnie wyjeżdżają, gdy tylko mogą. I naprawdę w moim mieście służba zdrowia to istne średniowiecze pod każdym względem. Teraz też za tydzień jadę z córcią oczywiście do innego miasta do dermatologa prywatnie, bo jak poszłam w moim mieście - to Pani dermatolog (kobieta jedyna na całe miasto, która ma prawie 70 lat) powiedziała, że skoro problem u mojej córci trwa nadal (mięczak zakaźny) , to widocznie musi tak być i ona nic na to nie poradzi i przy tym popatrzyła na mnie jak na jakaś wariatkę, co szuka problemu w niczym. A na koniec dodała - proszę nie się przejmowac, ludzie mają większe problemy..... pozostawię to bez komentarza.... No mówię Wam porażka normalnie. Dobra, kończę już z tym narzekaniem, na szczęście są lekarze specjaliści, fachowcy, którzy chętnie pomagają, leczą i niektórych z nich będę wychwalała do końca życia!!!!! Szkoda tylko, że nie w moim mieście.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i załatwiłam sprawę przez tel. lekarka na podstawie mojego opisu potwierdziła 3-dniówkę. nawet sama mi tą "wysypkę" opisała, nie dała mi dokończyć ;-) to z głowy, nie muszę jechać. i super, bo głowa mi pęka od tego zęba dzisiaj, ajajajaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Jakoś gorzej mi się pracuję w tym tygodniu ...nie mogę się zebrać hmmmmmmm Kropka jak synek dzisiaj ? Evika ale beznadziejna ta lekarka - pewnie że są gorsze rzeczy ale trzeba Olę wyleczyć .... Nuśka łazienka skończona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Izuś - masz rację ta lekarka swoim tekstem normalnie rozłożyła mnie na łopatki :) A może w ogóle nie ma sensu leczyć nasze dzieci, bo przecież są inni ludzie, którzy naprawdę mają wielkie zdrowotne problemy.... Ech, nie lubię takiego podejścia lekarzy, zwłaszcza, że tutaj chodzi przecież o zdrowie mojego dziecka. No cóż, jedziemy do innego lekarza i zobaczymy co dalej. Kropeczko - dobrze, że to tylko trzydniówka, a nie coś poważniejszego, jak dzisiaj malutki się czuje? Zobaczysz kilka dni i nie będzie żadnego znaku po tej wirusówce. Kochane częstuję kawką, bo widzę, że jeszcze dzisiaj nie piłyśmy... :) A tak przy kawce muszę Wam powiedzieć, że mam dziś dobry humor, bo dziś u nas wypłatka i Prezes dał mi nagrodę pieniężną. Co prawda niedużą ale zawsze to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dziękuję za kawkę, z chęcią skorzystam. Eviczko - gratuluję nagrody, która Ci się na pewno należy!! :-) iza - ja na razie mam luzy w pracy ale do jutra. jutro wraca koleżanka z innego oddziału z urlopu i będzie robiła zaległości a ja z pracą jestem od niej zależna, bo to co ona zaczyna, ja kończę, więc jutro nie wiem czy wogóle do was zajrzę.... będzie straszna kołomyja. Co do malutkiego to super noc-nagrodę miałam dzisiaj. Taką jaka się zdarza u nas raz na dwa miesiące. Wczoraj zasnął bez krzyków, wiercenia, wściekania się, padł po prostu i spał..... do 5.30!!!!!!! Dałam mu jeść, po czym.... znów zasnął!!!!! I musiałam go budzić bo bym się spóźniła do pracy. No szok szok szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika gratuluje nagrody :)- zasłużyłaś Kropka no widzisz ...ja pomału przyzwyczajam Norberta żeby w nocy nie jadł ale ciagle dalej piję.... ale z drugiej strony tak szybko dzieciaczki rosną że niedługo bedziemy tesknić do pieluch i nocnego wstawania :P No kochane jadę do domku - przerobiła 2 lata Pfronu i mam dość ale udało się - już miesiąc nademną wisiała ta robota wrrrrrr brrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za gratulacje:) Iza - gratuluję wykonania dobrej roboty :) Ja też zabieram się do zaległej pracy i jakoś nie mogę :( Izuś - rzeczywiście te nasze dzieciaczki rosną w niesamowitym tempie. Niedawno dzieciaki się rodziły a już są takie duże... szok. Kropeczko - oby więcej takich przespanych nocy:) Tego Ci życzę z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro będę jeden dzionek na urlopie, już nie mogę się doczekać, wezmę dzieciaki i pojedziemy na dłuuugą wycieczkę :) :) A rano mam plana, aby skoczyć z mężusiem gdzieś na wschód słońca nad jeziorko i popstrykać zdjęcia. Ciekawe czy plan wypali, bo przymierzam się już od miesiąca, aby wybrać się na wschód słońca i jak do tej pory - za każdym razem lenistwo i senność poranna bierze nade mną górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUZIAKI kochane z placu pakowania :) dzisiaj zero piwka :O wczesnie bo jutro morze.................................:D tylko własnie w wawce leje :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dzisiaj muszę pić kawkę sama :( Maam zapowiadają ładny weekend tylko zero piwa tylko działaj :) Evika ciekawe czy wstaliscie na wschód słońca :) Nuśka widać koniec remontu łazienki ? Kropka jak maleństwo dzisiaj ? życzę przyjemnej pracy :) July a Ty gdzie ? Pola wróciłaś już ? Kisa my ciągle czekamy na Ciebie :) Norbert wczoraj nauczył sie posyłac ciumy ale był dumny z siebie - przeurocze to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - ja się z Tobą chętnie kawki napiję! Gratulacje, cudowny widok jak maleństwo puszcza buziaczki, ach, słodkie! mAAm pewnie już w drodze.... Eviczko - i jak? udało się wstać? Jeśli tak to czekamy na fotki, ale nie na NK proszę bo mnie tam nie ma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka to dopisz się kochana na nk - ja też nie lubię nk ale fikcyjnie się wpisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hwj kochane całuski morskie przesyłam 👄 melduje że dupsko w morzu wymoczyłam , opalanko też piwko, rybke z grila a wieczorkiem ............pomęcze męzulka hihii:D ale spokojnie płodne dni już mineły:p 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Kawką częstuję :) mAAm - odpoczywaj sobie ile tylko wlezie:) Przesyłam i zyczę dużo słoneczka:) Izuś - doszlismy do wniosku, że pojedziemy na wschód we wrześniu, wtedy będzie mniej turystów i będzie nad jeziorami spokojniej. Przynajmniej nikt nie będzie na mnie patrzył jak na wariatkę, że ciągam ze sobą ogromny plecak, statyw, blendę i inne dziwne przedmioty :) Wczorajszy dzień był bardzo miły, leniuchowałam, sprzątałam, spacerowałam, byłam u małej Julci i oczywiście nie obyło się bez zdjątek :) Walnęłam też sesyjkę swoim dzieciaczkom, jedno ze zdjęć wstawiłam Wam na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Evika cuddddddddddddddddddddddddddo te Twoje dzieciaczki a zdjęcia - jak Ty to robisz :D Powinaś artystycznie robić zdjęcia - nie myślałaś żeby np młodym sesję robić ? - masz talent :) Maam widzisz szczęsciara z Ciebie :) pogoda na 5 - odpoczywajcie i działajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Izuś:) Cieszę się, że podobają Ci się moje zdjęcia:) Jak ja to robię? Kochana, troszkę jest przy tym zabawy, czasem ludzie patrzą na mnie jak na jakąś wariatkę, bo przyjmuję dziwny pozy fotografując, już sam statyw, to dla przypadkowo spotkanych ludzi - wydziwiadło, a jak już zobaczą dodatkowo blendę to patrzą na mnie jakbym wyrwała się z kosmosu:) Serio:) Ale tak naprawdę wtedy dopiero uzyskuję efekt i jakość, z której jestem zadowolona :) Izuś tworzę pomalutku swój blog (dopiero zaczęłam) i oczywiście myślę o tym, aby zarobkowo zająć się fotografią, ale jakoś brakuje mi odwagi. Ciągle myślę, że nie podołam :( Wszyscy mnie poganiają, zachęcają, namawiają a ja się boję :( Ciągle wydaje mi się że za mało wiem, że za mało umiem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewoje moje :-) mAAm zazdroszczę morza - chociaż wczoraj jak oglądałam prognozę to mówili że nad morzem ma padać do niedzieli włącznie - mam nadzieję że Twoją miejscość ominie szerokim łukiem...no i owocnych staranek życzę! Evika, gratulacje dla siostry - bo chyba jeszcze tylko ja nie gratulowałam. No i miło że będziesz matką chrzestną - widzę że Wasze kontakty się znacznie ociepliły - trzymam kciuki żeby tak już zostało. Iza Norbet musi bosko wyglądać...u nas Zosia zrobiła się już taka "dorosła" - ale nie powiem - charrrrakterek to ona ma chyba po mnie.. Antoś przy niej to istny anioł :) U nas odkąd Zosia się odcyckowała nie budzi się w nocy - za to zasypia bardzo wcześnie bo już o 19-tej (nie ma szansy jej przetrzymać dłużej bo potem jest jeszcze gorzej) i budzi się już o 6-tej... a apetyt to ma za trzech - za to jej starszy brat jak wróbelek.. Nuska, Kropka, Pola - co tam u Was? ja za tydzień mam wesele...kolega się żeni. Impreza pod wawą jakoś na 19-tą chyba. Jadę sama bo małż będzie młodych wizół do ślubu (razem z moim tatą wynajmują samochód do ślubu....). I jak to zazwyczaj z kobietami bywa..nie mam w co się ubrać. Znaczy się mam jedną awaryjną sukienkę ale nie wiem sama czy chce mi się w niej iść. Z drugiej strony kupować nową - ja na co dzień w sukienkach nie chadzam, tak samo jak w butach na obcasach - ale z dwoja złego wolę kupić buty niż sukienkę. Znalazłam w szafie taką jakby tunikę z krótkim rękawkiem szaro srebrną z zaokrąglonym dekoltem - i chyba na nią się skuszę. Tylko teraz problem w dodatkach i stąd prośba i pytanie do Was: co pasuje? Buty szare (znaczy się srebrne lub grafitowe) czy klasyczne czarne?Patrzę na allegro i nawet mam kilka typów. No i co z biżuterii? Pomyślałam że jakaś duża bransoleta i coś z kolczyków tylko nie mam pojęcia w jakim kolorze- nie chce żeby było za smutno. Co radzicie? Łomatko - jak ja nie lubię takich imprez..... Liczę po cichutku na Waszą inwencję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, july - suuuper, weselicho Cię czeka! Mnie niby też w październiku ale tak się boję o tatę, że wogóle o tym nie myślę... Co do dodatków to lepiej żebym Ci nie doradzała bo się nie znam zupełnie... ja to z tych co najlepiej dresy i już. no wiadomo - do pracy muszę się ładnie ubrać. ale i tak pierwsze co to stawiam na wygodę :-) mAAm - oczywiście że nie będzie padać, przecież zamawiałyśmy pogodę! :-D miłego wypoczynku!! Eviczko - no i nie pooglądam sobie zdjęć!!!! buuuuu chyba nic mi nie pozostaje jak czekać na Twój blog :-( iza - witaj. jak odchudzanko? u mnie od 3 dni waga stoi mimo trzymania się ściśle diety, bo miałam teraz fazę z warzywami. taki mam organizm, trageia. no ale nic, nie zrażam się, teraz zaczynam same proteiny to pewnie się coś znów troszkę ruszy. malutki dla odmiany dostał jakiejś dziwnej wysypki. nie jest dużo tych krostek ale są takie stosunkowo większe, ropne. wczoraj go wykąpałam w mące i troszkę przyschły. chyba dzisiaj do lekarza z nim pójdę. no jak nie urok to sraczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July - witaj:) Jak tam Zosieńka się trzyma??? Pewnie duża z niej już panienka:) dziękuję za gratulacje:) July - kochana z moją inwencją też ciężko, nie widzę sukienki, więc ciężko mi doradzić. Wydaje mi się, że do tuniki szaro-srebrnej muszą pasować szare buty. Ale można byłoby urozmaicić strój i włożyć np. czarne buty i jakieś śliczne czarne korale. Mogłoby ładnie odbijać:) Do szarego też bardzo ładnie wygląda mocna czerwień, uwielbiam takie zestawienie:) Ale szary też ładnie prezentowałby się z białymi dodatkami:) Zastanów się kochana:) Kropeczko, to może dopisz się do NK???? Życzę dużo zdrówka Twojemu tacie :) Daj znać co powie lekarz na wysypkę małego. A może to pozostałości po tej trzydniówce, jak myślisz??? mAAm - jak pogoda? Pewnie leniuchujesz na całego nad morzem:) Ech, chciałabym jeszcze raz pojechać, nad morzem jest taki cudowny klimacik:) Odpoczywaj ile możesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviczko - nie chcę się dopisywać do NK, ponieważ nie chcę im dać wszelkich uprawnień do dysponowania moimi danymi i zdjęciami. jak się podpisze ten nowy regulamin to takie prawo im się daje... dlatego go nie podpisałam. co do wysypki to ogólnie wysypkami moich dzieci się aż tak nie przejmuję (obydwaj alergicy więc stale coś tam mają) ale te krotki są inne, dziwne, takie nieduże ale większe od uczuleniowych, ropne, zabarwione nawet lekko na żółto, i występują na całym ciele po kilka albo pojedynczo. I jest ich coraz to więcej. Nie podoba mi się to. zobaczę co lekarz mi dzisiaj powie, już małego zarejestrowałam. zastanawiam się czy też ze starszym nie pójść przed tym wyjazdem bo też ma wysypkę, ale on typowo uczuleniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko - ja również wnikliwie czytałam regulamin na NK i czytałam na ten temat wiele artykułów w internecie i również się wahałam, ale zapewnienia i wypowiedzi twórców NK na ten temat uspokoiły mnie. Rozmawiałam nawet na ten temat z prawnikiem zatrudnionym u nas w firmie i on bardzo mnie uspokoił. W nowym regulaminie chodzi głównie o wykorzystywanie zdjęć w reklamach na NK (była już o to sprawa w sądzie, którą NK przegrała) oraz dostępność jakiś tam nowych gier (nawet nie wiem o co chodzi z tymi grami), gdzie przekazuje się innym osobom, które są naszymi znajomymi np informacje, że "Jan Kowalski dołączył do gry i gra razem z Jolą Malinowską i Basią Kowalską". Tu chodzi głównie o to, tak też mówił nasz prawnik, także jestem raczej spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko - rozumiem Cię kochana i Twoje obawy :) Kropeczko może przejdź się z dwójką maluchów i zobacz co powie lekarz. Kochane u nas strasznie gorąco, ledwo można wysiedzieć, taki upał, a podobno jutro i pojutrze ma być jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zmienię nick bo przy moich wysypkowych dzieciach "kropka" zaczyna mi się źle kojarzyć :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×