Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

no to byłam z malutkim i się okazało że ma 2 rzeczy: jedna to wysypka a drugie to pogryzienia (te ropne). pewnie meszki bo co innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś sen mnie nie bierze... :) Kropeczko może rzeczywiście meszki pogryzły Twego synka??? Teraz wszedzie pełno tego robactwa:( Izuś - specjalnie dla Ciebie wstawiłam na NK jeszcze jedno zdjęcie moich pociech. To również jedno z moich ostatnich i ulubionych zdjęć:) Dobranoc kobietki... dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia z Wami się żegnam i pierwsza się witam!! Gdzie jesteście?? WSTAWAĆ, bo kawka podana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kochane uwaga dzisiaj 13 piątek :P Evika cudne naprawde te zdjęcia, powinaś zarabiać na swojej pasji- przynajmniej na sprzęt byś zarobiła i nie tylko na to :D 10 lat temu zapłaciłam 500 zł za zdjęcia ślubne - sesja u fotografa i powiem szczerze że nawet nie lubię na nie patrzec ale za to fotograf który był na ślubie i weselu zrobiłam nam śliczne zdjęcia - kochana żadne wymówki bierz sprawy w swoje ręce :D Kropka .. nie zmieniaj nicka bo ja już się przyzwyczaiła :D Ja nie mam na imię iza i 33 też niestety już nie mam :P ale lubię mojego nicka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja się zamelduje na kawkę. W wawie upał od samego rana - jak jechałam samochodem do pracy (6.40) to temperatura jaka się pojawiała na wyświetlaczu to 24 stopnie - w cieniu oczywiście. Ostrzegają że kto nie musi niech dzisiaj na słońce nie wychodzi.. Chciałam dzisiaj wolne żeby jechać do dzieciaczków ale roboty tyle i nie mogę się wyrwać :-( wczoraj miałam smuta z tego powodu...poszłam z mężem na piwo do pobliskiego pubu żeby zatopić smutki ;-) Ale za to jutro jedziemy jak najszybciej do naszych szkrabów! No i czasu na zdecydowanie o dodatkach coraz mniej - Evika dzięki za pomysł z czerwienią - mogłoby to fajnie współgrać! Muszę tylko znaleźć coś fajnego... No i buty - buty to ja muszę kupić bo nie mam :-( W ostateczności będą fioletowe dodatki bo takowe mam - razem z butami - chociaż może być ciemno i smutno. Co do zdjęć robionych przez Evikę - bez dwóch zdań - dziewczyno ogłaszaj się gdzie popadnie - zdjęcia śliczne. Myślę że chętnych nie zabraknie. Kropeczko dobrze że poszłaś do lekarza - mam nadzieję że dzsiaj już lepiej? Iza no proszę - a ja myślałam że to Twoje imię i wiek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dzięki za kawkę (_)> z chudym mleczkiem waga nadal stoi, już policzyłam - 6 dni :-( :-( :-( do d... z tym odchudzaniem. na mnie chyba ta dieta nie działa. ani się nie objadam, a trzymam ściśle wg zaleceń, a jogurty, serki, mleko itd. tylko odtłuszczone jem. i zero soli. to sobie ponarzekałam z rana. iza - domyśliłam się, że to nie Twoje imię, a wiek sądzę że już po prostu "minął" :-) ale pewnie był aktualny jak zakładałaś nicka :-) niestety ten czas leci... july - nic się nie przejmuj, już jutro zobaczysz swoje pociechy! ja też dzisiaj już pakowanko a jutro wyjazd. jeszcze tylko nie wiem czy na tydzień czy dwa... Eviczko - nie wiadomo co to, ale jak się moja mama dowiedziała to przetrzepała cały wózek. Strasznie się przejęła. czasem myślę, że lepiej byłoby jej nic nie mówić ale z drugiej strony przecież musi wiedzieć takie rzeczy. z resztą wiedziała że jadę z tym do lekarza, to i tak by się spytała co powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, kochane jesteście:) Myślę o tym, aby fotografować zawodowo, ale muszę jeszcze więcej się nauczyć:) Ciągle mi mało hi hi :) Ciekawe czy starczy mi życia..... jak będę tak wymyślać:) U nas też już bardzo gorąco, a w weekend ma być podobno afrykański upał, jak to wytrzymać to nie wiem.... Iza - dziękuję:) kropeczko - a może to normalne w tej diecie, że na początku chudnie się sporo a potem coraz mniej, jak myślisz??? No i nie martw się mamą, babcie naszych pociech zawsze wszystkim się przejmują, tak już jest chyba na tym świecie... July - ja też planowałam na dziś wolne, ale nie udało się, a szkoda, bo marzy mi się dłuższy weekendzik, zwłaszcza, że przyjechali nasi dobrzy znajomi z Włoch, więc weekend zapowiada się ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviczko - no to milutkiego weekendziku! Rozumiem, ze niedługo to Wy odwiedzicie znajomych we Włoszech ;-) Co do dietki to tak jest, że na początku chudnie się najwięcej, ale to że waga stoi od 6 dni to nie jest normalne. Normalnie waga spada codziennie po troszku, po około 2-3 deko. Zaczynam się zniechęcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko nie zniechęcaj się... zobaczysz że zaraz znowu spadnie! Ja byłam na tej diecie i sobie chwaliłam..teraz też się na nowo przymierzam - chociać schudnąć troszke schudłam - u mnie najgorzej z brzuchem.. a na to chyba żadna dieta nie pomoże tylko ćwiczenia :-( których nie cierpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D pozdrawiam Was gorąco :D pogoda super:) niebo lazur:D za chwilke lecimy na plażę :) morze troszkę zimne bo 19 stopni ale jak juz się człowiek zmoczy to ciepłe jest :D wczoraj bylismy z młodym na dyskotece na plaży :D był bardzo zadowolony :) bo i zabawa była super kupa ludzi młodzieży , strszych cieciaków:) jutro juz ja będę się smażyc , a chłopoaki -młody na windserfingu a stary na keicie więc ja leżaczek i piweczko i błogie leniuchowanie :D:D:D CAŁUJĘ WAS WSZYSTKIE 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Masakra łazienka dalej w rozsypce.....Tzn powolutku idzie do przodu ale myślę że przyspieszy jak mój m będzie miał urlop. Warunki spartańskie , mycie się w miednicy. Stara wanna wyniesiona na pole. Tyle ze dzieciakom zrobię atrakcje i kąpiel w wannie pod chmurką he he. Najgorsze że teraz wychodzi ,że zakup kabiny i wanny to pikuś przy pozostałych kosztach.Masakra. Eviczko u nas w mieście fotka jedna pozowana 80 zeta. Plus koszty wywołania.Skoro obawiasz się że coś nie wypali pierwsze po znajomych spróbuj. Na pewno chętni się znajdą bo fotki masz boskie po prostu . Wystarczy że pokażesz kilka swoich dzieł. Gdybyś mieszkała bliżej mnie to z całą pewnością umówiłabym się na sesyjkę. Teraz w modzie są fotki i dużo ludzi ceni sobie fajne artystyczne zdjęcia. Trochę wiary w siebie ;)Na pewno się uda. Fajnie by było jakbyś przy okazji córę zapaliła do robienia fotek. Kto wie może za kilka lat z talentem po mamusi będzie znanym fotografem... A odnośnie wschodów słońca to kiedyś miałam okazję w nocy wychodzenia na wielką górę w tym celu. Widoki fantastyczne.I nawet zwykłym aparatem udało się pstryknąć kilka fajnych fotek. Posyłam linka to popatrzcie. http://mojegorki.tnb.pl/readarticle.php?article_id=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Was doczytam bo dużo na klikałyście. Maam odpoczywaj ;)) I kochana proszę odpocznij troszku za mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nuska:) Dziękuję za miłe i ciepłe słowa:) Dodajesz mi odwagi kochana:)))) A co do mojej córci, to ona już połkneła haczyk, uwielbia robić zdjęcia, często daję jej swoją lustrzankę i pstryka zdjęcia w mojej obecności. Na tę chwilę córcia ma swój kompakt i również robi zdjęcia:) Mało tego, najbardziej bawi ją obserwowanie mojej pracy w programach graficznych, często siada przy komputerze, obserwuje mnie, a później włącza sobie Corel lub Photoshop i po swojemu obrabia zdjęcia oczywiście średnia raz na 5 sekund pyta mnie co i jak zrobić. Czasem złoszczę się na nią, bo nie zawsze mam czas, by siedzieć przy niej i tłumaczyć, ale chyba powinnam się cieszyć, że przynajmniej ma hobby po mamusi. Tylko czemu wybrała sobie takie drogie hobby??????? No i muszę Ci powiedzieć, że piekne te Twoje widoczki:) Nie zazdroszczę Ci tej rozwalonej łazienki, ciesz się, że pogoda piękna i upały, to można nawet wykapać się pod chmurką. Podobno ma być cały czas ciepło, więc jest to jakieś pocieszenie. mAAm - wypoczywaj ile wlezie, tylko proszę o nas nie zapominać absolutnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kwiatki juz jestem w domciu wczoraj wyszłam wczoraj miałam usg brzuszne i dopochwowe zeby obejrzec te łozysko podniosło sie o 2,5 centymetra lekarz powiedzial ze bardzo ładnie zebym lezała i sie oszczedzała z usg wychodzi 19tc i z miesiaczki rowniez termin 6 stycznia dzidzia warzy 280 gram no i jeszcze mam wiadomość doktorowa powiedziala ze nie nie daje za to głowy ALE DZIEWCZYNKA:):):):):):):) BOZE JAK JA SIE UCIESZYŁAM nie napisze do kazdej z was bo tyle naklikałyście ze najpierw musze was poczytac:) sle dla was buziaki mocne pola ja tez mialam ten lek PROGYNOVA jeszcze od ginekolog jak chodziłam ale szczerze powiem ze nie wiem na co dokładnie jest:) eviczko zdjecia cudne:) maam wypoczywaj kochana ile sie da iza👄 july👄 kropka👄 nuska👄 kisa👄 kikiki👄 napisz jak tam u ciebie donia👄 bigmam👄pamietamy o tobie kochana:) mam nadzieje ze wszystkie wymieniłam :)jak sie myle to przepraszam aha i jeszcze jedno z okazji urodzinek topiku wszystkiego naj spełnienia marzen zeby wszystkim sie udało :) zycze z caego serca MONIA MAMA dziekujemy ze załozyłaś ten topik 👄i zyczę spełnienia marzen buziaki dla was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) Magdalenka cieszę się że już dobrze-dbaj o siebie i maleństwo :D Nuśka śliczne okolice i te zdjęcia cudo :) Evika szkolić to tzreba się całe życie ale Ty masz talent i powinaś już teraz zacząć robić zdjęcia :) Maam ale masz pogodę - odpoczywaj :) Pola :) July :) Minęło dwa lata jak topik istnieje ...i mam nadzieję że będzie trwał jeszcze i jeszcze dłluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo Miłej soboty kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie mam jak klikać .... Tyle roboty ....czasu brak ...;( Całuski dla Was ;) Miłego weekendu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Jak po weekendzie? Weekend spędziliśmy na wyjazdach, nad wodą, na wypadach do lasu, spotkaniach z przyjaciółmi itp. Ogólnie bardzo przyjemnie minął weekend. Częstuję Was kawką i proszę już wstawać:) magdalenka - dobrze, że wszystko ok, widzisz - mówiłam wszystko się ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, ja dzisiaj i jutro zastępuję koleżankę więc roboty będę miała od groma :-( także na kawkę oczywiście się piszę! W sobotę odgruzowałam mieszkanie, poprzestawiałm meble w dużym pokoju a potem śmignęliśmy do dzieciaczków i ....dzisiaj wracają - my wróciliśmy wczoraj z teściami bo ich zabraliśmy na weekend a moi rodzice dzisiaj przywożą nasze pociechy - już nie mogę się doczekać. Eviczko Zosia dopytuje się o Bartusia a Antek o szwagra :) I miałam się już kilka razy zapytać - wybraliście się w końcu do wawy do zoo? Czy to jeszcze w planach? Bo jakby co to zapraszam serdecznie! Magdalenka cieszę się że z dzidziolem wszystko ok i że mogłaś już wyjść ze szpitala - no i gratuluję dzieczynki! Może chcesz ciuszki po pięknej Zofii? :-) mAAm jak tam nasze polskie morze? Pewnie już jesteś opalona na maksa! Pola - gdzież Ty? Iza jak minął weekend? Nuśka dajesz jeszcze radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane na kawkę się piszę ale ledwo patrzę na oczy- Norbertowi wyrzynają się zęby- trzy naraz ...gorączkuje, nie śpi, nie je- koszmar ..tak mi go szkoda ....smaruję dziosła, daję syrop ale to tylko na chwilkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July - kochana witaj:) Cieszę się, że Zosieńka taka wierna i oddana. Bartuś też za nią bardzo tęskni:) Bartuś ma się dobrze, jest taki przekochany. Uwielbia się przytulać, całować, taki przekochany misio:) Wczoraj gdy byliśmy na spacerze, dosłownie do 4 - 5 kroków musiałam zatrzymywać wózek i stawać i całować swego synka, bo co chwila krzyczał w wózku "mama buzi", więc mówię Ci uczuciowy jest do bólu, zna się na kobietach, a przy tym ma bardzo męskie hobby: tylko motory, samochody i traktowy:) No i ten nasz przekochany miso wczoraj napędził nam niezłego stracha. Spadł z łózka, nawet do tej pory nie wiem jak to się stało, to był ułamek sekundy, siedziałam razem z nim, sturlał się z łóżka. Często się turla, bawi się ale robi to ostrożnie i z wyczuciem, ale tym razem było inaczej. upadł główką na ziemię. Tak się bałam, Bartuś płakał i ja płakałam i Ola płakała. Zaraz zaczęliśmy robić mu zimne okłady na główkę i uspokoił się, potem mocno go obserwowaliśmy i jak do tej pory chyba wszystko jest dobrze. Dzisiaj rano wstał szczęśliwy, bawi się, jest grzeczny i wesoły. Tak się bałam:( Ja to w ogóle panikara jestem, a biorąc pod uwagę fakt, że moje dzieci chowają się bezproblemowo, tylko głowy rozbijają, Ola nawet zszywaną miała niecały rok temu, - bo tak załatwiła się na huśtawce.Wcześniej też leżała w szpitalu, bo pobiła głowę, ech te głowy.... Poza tym Bartunio jest mądrym chłopczykiem, uwielbia, gdy czyta mu się bajki, książki, dy po całym dniu wracamy z pracy o domu, to teściowa śmieje się, że już od czytania język jej boli, bo Bartuś tylko chce aby mu bez przerwy czytać. Efekt jest taki, że zna na pamięć swoje książeczki, chodzi recytuje je, składa zdania a przecież ma tylko 1 rok i 2 miesiące,. Każdy jest zachwycony a my dumni, że mamy mądrego synka:) Poza tym Bartunio jest bardzo umuzykalniony, gdy tylko słyszy muzykę, to od razu tańczy:) Nawet w kościele jak organista zaczyna śpiewać, Bartuś nie może się powstrzymać i zaczyna tańczyć, tak, że ludzie w ogół tylko się śmieją:) :) No i muszę Ci powiedzieć, że jest bardzo odważny i niczego się nie boi:) Także July mam nadzieję, że taki zięć Ci odpowiada, wychwalam go jak mogę :) July - kochana w Zoo nie byliśmy jeszcze w tym roku i nie wiem czy pojedziemy, ponieważ nazbierało się nam sporo dodatkowych wydatków i nie wiem czy nie przełożymy tej wycieczki, choć jeszcze zobaczymy.... oczywiście napiszę.... Iza -współczuję wyrzynania się ząbków u Norberta, może podaj czasem na noc małemu Nurofen lub czopek przeciwbólowy, może będzie odrobinę lepiej. Oby jak najszybciej wyrosły ząbki, wtedy napewno Norbercik się uspokoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kwiatki witam sie tylko z wami nie mam dostepu do internetu takze jak bede u mamy to bede wam pisac :) dziekuje wam dziewczynki ze mnie trzymałyscie na duchu july iuszki bardzo chetnie bo wogole nie mam nic ale to na samym koncu dam znać bo teraz jest jeszcze wczesnie:)dam zanć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:) Dzis jestem w pracy:) Wczoraj wrocilismy ze Swinohjscia, bylam z koleżanką i jej 10 let synkiem wiec Bartek miał towarzystwo:) Pogoda generalnie do bani,mało słonca, dużo chmur i deszczu,roje komarów,syf woda w morzu- czarny cuchnący szlam. By uniknąć tych atrakcji jzdzilismy ok 30 km na wschód i tam było niebo lepiej bo zero komarów i woda ok. Ale generalnie miło i sympatycznie było;) mAAm- az zazdroszcze ci tej pogody,wypoczywaj na całego i przywiez jakąś niespodziankę;) trzymam kciukasy:) Evika- no tak wychwalasz tego synka ze aż miło,normalnie skarb cudny:) Zosia będzie zadowolona,jestem pewna;) magdalena- super ze wyszłas i wszystko sie ustabilizowało. Gratuluję dziewczynki:) Dbaj o siebie,dużo leż. Iza- sprobuj z Ibupromem na noc, trzymam kciuki by noc była lepsza. nuśka- jak prace przy łazience? dajesz radę? kropka- nie zniechęcaj sie, w diecie trzeba cierpliwosci i wytrwałosci- to podstawa,na pewno niedługo zobaczysz efekty:) july- dzieciaczki zadowolone z wakacji? mama wypoczęta z naładowanymi akumulatorami?:);) Zrezygnowalismy z Chorwacji samochodem na rzecz Krety samolotem i 1 09 wylatujemy z Poznania na Krete:D na tydzien:) Młody spozni sie tydz do szkoły ale inaczej sie nie dało bo mamy fajną oferte.Najwyżej będziemy nadrabiac a podróże przecież kształcą no nie? Cieszę sie i nie mogę sie doczekać.;) mAAm kochana- jak staranka?? U mnie na tych lekach- clo 2 tabletki brałam od 3-7 dc jajniki naparzają masakrycznie.Dzis 14dc a one pulsują raz jeden raz drugi od 4 dni. Staranka były dopiero wczoraj bo mnie nie było,dzis powtórka;) a jutro na 8 30 lece do gina zajrzec co sie dzieje' Aha i o domek ktoras pytała: ocieplają dach i działa elektryk,szykują sie tez do budowy naszego tarasu ,ktory ma miec 90 m kw;) ciekawe jak wyjdzie;) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULKY - to ja dzisiaj z Tobą kawke piję :D👄 Hej kochane Kwiatuszki🌼 nie gniewajcie się z ekażdej z osobna nie odpisze ale czasu brak by was dokładnie doczytać :O Pogode nadal mam słoneczna w nocy miał byc deszcz ale chyba zdecydował sobie padać ggdzie indziej :D Dzisiaj jest puki co ciut chłodniej więc da się wytrzymać :D no i WIEJE ,WIEJE,WIEJE :D:D:D:D ku naszej uciesze więc na Keita dzisiaj do kuźnicy smigamy :D:D:D Co do stranek to kochane jakieś były ale czuję się normalnie więc wiem że i tym razem nic z tego :O zresztą za 3 dni powinna nadejść @ i czuję że nadejdzie :O ale spokojnie we wrześniu monitoring trzasne :D to będę wiedzieć co i jak z moją owu :D i może wkońcu uda mi się ją przechytrzyć :D POLA❤️ trzymam poslady za ciebie ❤️ Cmokam mocno Was wszystkie❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I PROSZE MI WROTA NA NK OTWIERAĆ BO STERCZE I STERCZĘ POD TYMI DRZWIAMI NASZEJ KLASY :O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane narezczcie noc w miarę i Norebert umiechnięty :) Evika ja też myślałam ze chłopaki nie bedą takie przytulasy a Norbert jak daję ciuma to seriami i uwielbia się tulić :) Pola ależ Ci zazdroszczę tej krety :) kochana koniecznie musisz mi potem napoisac co i jak - bo ja w przyszłym roku chcę lecieć do Grecji :D Maam my i tak trzymamy poślady :P July :) Nuśka widać już koniec remontu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️KOCHANE ŚLE CAŁUSKI BO DZISIAJ JESTEM Z WAMI RÓWNO 2 LATA DZIĘKI ŻE JESTEŚCIE I ZAWSZE MOGĘ NA WAS LICZYC GDY MI ŹLE CZY DOBRZE :D NO I NIKT NIE TRZYMA POŚLADÓW TAK DOBRZE JAK WY HIHIHIHI:D:D:D❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) mAAm- wszystkiego najlepszego z okazji 2 latek na topiku:)Zyczę ci z calego serca kolejnych dwoch ale z brzuszkiem przede wszystkim:) Nie zapominaj ze jestes tu główną naszą podporą bez której ten topik tak dlugo by nie istniał:)🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam kochana życzę Ci dwóch kresek i to jak najszybciej :D ja i tak nie trace nadziej że jednak sierpień Twój :) Pola powiedż mi czy ogród już projektujesz ? Nie mam weny twórczej- żadnego pomysłu a już mnie denerwuję pusty trawnik - a tuję jakoś nie mam serca do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×