Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

a po wizycie u laryngologa. Źle nam wyszło badanie uszów.Za trzy tygodnie powtórne , jak wyzdrowieje do reszty. Podejrzenie trzeciego migdału. Może dlatego mu zatyka te uszy i katar. Chciałam wizytę popołudniu , to się nie da. Znowu będzie musiał opuścić dzień w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Nuśka zdrówka dla misiaczków :) Dla mnie 100 zł za płytki to też dużo...muszę jeszcze czegoś innego poszukać :) Maam jak zdrówko ? Pola kiedy wyjazd do Austrii ? Kropka - masz rację z dietą ale ja nie moge być gruba na święta :P Evika gdzie poranna kawka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, nuska - wiesz, z jednej strony to zawsze strach przed operacją i wogóle - wiadomo, ale z drugiej - po wszyskim, jak już sie zagoi i wogóle to po prostu szok, taka zmiana. nie spotkałam osoby, która by nie mówiła o ogromnej poprawie po zabiegu. normalnie nie to dziecko. iza - kafelek jest cała masa, na pewno coś wybierzesz :-) ja mam zawsze problem w drugą stronę: podoba mi się aż za dużo i mam problem z wyborem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochana ja tylko ślę buziole 👄 I dziękuje bardzoooooooo za zyczonka klikne wieczorem bo mam własnie wymiane wszystkich okien w mieszkaniu i zimno jak nie wiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, mAAm, to będzecie mieć ciepluśko! suuper! i aż miło takie nowe okienka myć :-) a jak Twoje zdrówko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) toście dzis nie popisaly prawie wcale:( mAAm- spoznione ale najpiękniejsze życzenia imieninkowe:)dużo zdrówka i spełnienia wszystkich wszystkich marzeń🌻👄 cięzko mi znalezc chwilę dla siebie,ciągle gdzies pedzę. Dzis tez cały dzien przebiegany a jutro muszę szykowac imprezkę bo dzis nasze szczęście skonczyło 10 latek:):D maleństwo moje:) Gosci umówilismy na jutro o 16, by było normalnie w piątek,juz wszyscy po pracy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, zapraszam na kawkę (_)> pola - wszystkiego naj naj naj dla Twojego synka! dużo szczęścia, uśmiechu na buzi i prezentów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Pola Wszystkiego naj dla synka ;) Maam okna założone?a Twój syn nie miał tez teraz urodzin?Tak jakoś mi się kojarzy że w zeszłym roku organizowałaś jakaś imprezę w stylu Halloween Kropeczko kawka pyszna ;) Dońce się poprawiło , dzisiaj spała do 8.30 ;). Już im tyłki odżyły i się normalnie biją ... Wczoraj przewijałam małą i poszłam po czyste ubrania , została bez pampersa to misię z siurała na środku pokoju , no ale ten pierwszy raz musiał być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a któraś z Was pisała mi o occie ma grzyba. i powiem że efekt lepszy, tyle że nie pada...no zobaczymy. Ale znalazłam w necie stronkę o occie w domu. Ma tyle zastosowań. skorzystałam z jednego : Mianowicie : Zawsze miałam problem z myciem mikrofali.Płynu nie da się dać bo potem czuć zapach. Ale wlałam do miseczki wody dolałam octu i włączyłam na pełną moc. Tą wodą myłam , umycie zajęło mi nie całe 5 min. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... w podlym nastroju- miałam nieprzyjemny sen.... wrrrrrrrrrrrrrrrrr Kochane i doszłam jeszcze do wniosku ze nie rozpieszczam mojego faceta...o dzieciaczki się bez przerwy dba, zaskakuje, sprawia przyjemności a moje kochanie.... hmm musze coś wymyślić jakąś niespodziankę ....może macie jakieś pomysły ? Pola wszystkiego co naj... samych przyjaciół w życiu i super prezentów dla Waszego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka super że misiaczki wracają do zdrowia a ocet bardzo często wykorzystuje perfekcyjna pani domu, musze spróbować z kuchenką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Iza nie wiem jak Ci pomóc. Bo sama mam ten sam problem, nie mamy czasu dla siebie. Mi się marzy cały dzień w łóżku , bez dzieci. Dla mnie nie realne . Jeszcze na dodatek podczas ostatnich wygibasów nocnych , zdawało mi się ze syn wstał. Na szczęście spał, ale koniecznie musimy albo u niego zainstalować drzwi (teraz ma takie przesuwane ) albo my się jakoś odgrodzić bo pokój gdzie śpimy mamy otwarty bez drzwi. Mały dorasta i trzeba to jak najszybciej zrobić. No nie wyobrażam sobie jak by nas tak złapał. Teraz jak widzi jak się przytulimy to z pięściami do ojca doskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja dzisiaj jeszcze ekspresem :O okna już mam ale jeszcze dzisiaj maja sylikonem uszczelniac cos przy tarasie i wsypialni więc znów odsówam wszystko wrrrrrrrrrrrrrrr tyle że sama bo męzuś w pracy :( glut nadal wisi :( ale tep juz nie ma :) za to jajniki napierdzielają :( jutro 21 dc więc jak nic na wyjscie do pabiku @ mnie nawiedzi :( NUSKA- nie mój syncio lipcowy ale 6 stycznia ma imieninki :) a że w tamtym roku to jakos tak dziwnie wypadało to myślelismy by wczesniej mu nie zrobic :) POLA- dziekuję bradzo kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz więcej Brytyjczyków rezygnuje z codziennego prysznica i mycia włosów. Badania wskazują, że jest to nowy trend polegający na unikaniu codziennego dbania o higienę. Zamiast porannego prysznica, bądź pielęgnacji włosów coraz więcej ludzi używa dezodorantu. Kobiety, "maskując" nieprzyjemny zapach, stosują cytrynę, wcierając ją w ciało informuje serwis guardian.co.uk. Według badań firmy SCA produkującej kosmetyki 41 proc. mężczyzn w Wielkiej Brytanii nie bierze codziennie prysznica. Wyniki dotyczące kobiet także są zastanawiające. 33 proc. przedstawicielek płci pięknej rezygnuje z codziennego prysznica i mycia włosów na rzecz dezodorantów. Ponadto - jak wynika z badań - kobiety, które nie biorą prysznica, poza cytryną, często używają chusteczek nawilżających, by się odświeżyć. Nastolatkowie z Wielkiej Brytanii także coraz mniej chętnie biorą prysznic. Ponad połowa z nich unika tej codziennej czynności. Widizałyście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Nuska..... na dobry początek zrobię dzisiaj ulubioną sałatke Konrada na kolację i dobre winko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak dziewczynki? jutro rano przed wyjściem jakaś cytrynka tu i ówdzie i hop do pracy hahaha a co ja piszę, przecież jutro sobota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam cytrynki do zupełnie innych rzeczy :P hehe ja chcę do doooooooooomuuuuuuuuuuuuuuuuuuu albo nie, bo w domu moja teściowa szaleje bo po operacji siedzi, jeszcze tydzień. ciężko to znoszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka nie zazdroszczę ale jakoś tydzień wytrzymasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) dziękuję kochane za życzenia dla mojego łobuziaka:):) wczoraj byla domowa imprezka wiec nie mialam jak wam klikac:;) mAAm- trzymam kciuki by @ nie przyszła..Baw się dobrze na imprezce:) nuśka:) fajnie ze dzieciaki juz mają się lepiej:) a z octem i kuchenka to fajny pomysł,będe wyprobowywac two pomysl:) Zamawialismy mu czołg zdalnie sterowany z Warszawy(mAAm;)) i po rozpakowaniu okazało się ze jedno kolo jest urwane:( i cała akcja bo nie rozpakowalismy przy kurierze, R dzwonił do sklepu ,chcielismy kleic a ja jeszcze raz zadzwoniłam i tak po ludzku z gosciem zaczęłam gadac ze kleimy ,ze to na urodziny ,ze płacz w domu a on na to bym zrobila fotki i mu wysłała a on powie czy nadaje sie do klejenia. Zrobiłam,wysłałam no i okazało sie ze nie nadaje sie do klejenia bo to koło napinajace tę gąsienicę i mam mu odeslac a on wysle nowy czołg. Młody smutny,ciągle czeka na kuriera.Moze w poniedziałek dojdzie. Nauczyło nas to by otwierac wszystko przy kurierze. Iza- moj bardzo lubi masaz.Oliwka rozgrzewająca..Zaczynam sie od takiego zwyklego i następnie przechodzę do erotycznego;) jest zachwycony.No i nie za często by mu sie nie znudziło:) polecam;) Lecę z młodym na basen,milego weekendu:) aa,mAAm- moj jest do jutra w Warszawie w Mariocie na jakiejs swojej konferencji,mogłabys luknąć wieczorkiem jak się prowadzi??;););) n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ; (No normalnie skończę się. Mała dzisiaj jak się obudziła to z opuchniętym okiem . Całe oczy zaropiałe. Robię jej okłady z herbaty , przecieram wacikiem, ale za cholerę jej to z oczu nie może zejść bo posklejało się z rzęsami. Tak to jej nic nie ma , normalna żywa , biega , bawi się . Już mnie to słabi. Pola jak po urodzinach? Maam okna założone ?Imprezka się udała? Evika te cysterny to gdzieś blisko Ciebie? Iza? Kropka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z gorącą kawką :) Coś depresja jesienna mnie dopada.... nie moge spać - maly chyba wyczuwa bo też budzi co chwilkę ;( Sobota całą na zajęciach ale ciekawe przynajmniej były :) A wczoraj dzieciaczką przyjemnosć chciałam sprawić i był fikoland i macdonald ale wszedzie pełno ludzi- porażka ale misiaczki zadowolone przynajmniej :) Paulinka ma dzisiaj zawody w szkole - ciotki trzymać kciuki- tanczy walca :) Pola hmmm pomysł na 5 :P Maam jak impreza się udała- pisz :) i jakie prezenty dostałaś :P Evika dzisiaj jesteś w pracy ? Nuśka koniecznie zamontujcie jakiś zamek- ja zawsze zamykam drzwi- jakos nie umiałaby się skupić :P Kropka jak chłopcy już ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka ja rumiankiem przecieram ale ostanio mi ktoś mówił ze nie wolno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ja tylko na sekundkę i tylko przelotem:( dziś mam w firmie poważną sesję zdjęciową , więc już uciekam. Kochane doczytam was później, te cysterny to jakieś 80 km od mojej miejscowości, ale już słyszałam, że sytuacja jest bardzo poważna:( Miłego dnia kochane, doczytam później pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajce, nuska - te oczka to może być wirus, jest taki, krąży, przeziębienie plus właśnie zaropiałe oczka. Chyba będziesz musiała pójśc po kropelki na te oczka.... współczuję iza - mój już nie pamięta co to McDonalds ;-) strasznie rzadko się tam wybieramy. Pewnie byśmy byli częściej gdybym nie mieszkała z teściową, której w weekend priorytetem jest zrobienie pełnego obiadu dla rodziny :-) Eviczko - straszny ten wypadek. Moje dzeci tfu tfu, odpukać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze Wam napiszę, że lubię takie poniedziałki z rana - przyszłam i wypisałam sobie kartę urlopową na piątek, hihi. fajny tydzień się zapowiada 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł joł Pszczółki moje Kochane. Pamiętacie mnie jeszcze? Mam żal do siebie że ja tak nie regularnie się udzielam - a widzę że Wy wciąż na bieżąco - muszę się zmienić i to naprawić :-( Trzymajcie kciuki żeby mi się to udało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×